„Alterbusiness.info” z przytupem wkroczył w pełnoletniość ‒ zarówno w Empikach, jak i wśród prenumeratorów. 18. wydanie kwartalnika rozeszło się jak świeże bułeczki! Jeszcze nie miałeś okazji dowiedzieć się, czy warto zaufać coachom, postawić na rozwój osobisty i brać udział w szkoleniach? Nic straconego! Najnowszy numer naszego magazynu jest już dostępny w wersji pdf – zupełnie za darmo!

Praktyczna wiedza na „18-stkę”


Z okazji 18. urodzin „Alterbusiness.info”, przygotowaliśmy dla czytelników powtórkę materiału – co wolno, a czego nie w marketingu sieciowym.

W rankingu numeru prześwietliliśmy najlepsze firmy z branży MLM i sprzedaży bezpośredniej z całego świata. Z zestawienia dowiesz się, kto najwięcej zarabia w Afryce, Ameryce Południowej i Północnej, Azji oraz Europie. Z kolei dr Alina Vogelgesang wskazała, jak wybrać bezpiecznego partnera biznesowego w postaci przedsiębiorstwa marketingu sieciowego.

Odpowiedzi na pytanie, czy i jakie szkolenia naprawdę pomagają w rozwoju, udzielili na łamach kwartalnika najlepsi oraz najbardziej doświadczeni eksperci, jak Daniel Kubach czy Michał Mierzwiński.

Z kolei dr Adam Ubertowski wskazał, jakie kompetencje musi posiadać osoba chcąca osiągnąć wolność finansową. Tylko co ma z tym wspólnego gra planszowa i „Wiedźmin”? Sprawdź sam!

Interesujący rozmówcy


Z założycielem FlexComu, Cengizem Ehlizem, rozmawialiśmy o nowym obliczu firmy, która zdecydowała się wyjść z marketingu sieciowego. Jednocześnie jej dziecko – marka WEE 2.0, osiągnęła dorosłość i właśnie zadebiutowała na rynku.

Z kolei prezes Souvre Internationale Waldemar Smoliński oraz jeden z czołowych jej liderów Dariusz Holeniewski, opowiedzieli nam o programie AUTO-MOTYWACJA bez barier, który jest petardą marketingową dla partnerów firmy.

Natomiast Roman Ziemian i Stephan Morgenstern z FutureNet zdradzili nam szczegóły rewolucji w Social Media, której dokonuje polski portal społecznościowy. W przeciwieństwie do Facebooka pozwala bowiem zarobić swoim użytkownikom!

Multimarket dla twojego domu


Przygotowaliśmy przewodnik po świecie 10 tys. produktów czeskiego multimarketu Dedra Innovations, który stanowi połączenie sklepu internetowego i sprzedaży bezpośredniej. Firma od 20 lat jest liderem rynku w Czechach i Słowacji, gdzie dwukrotnie z rzędu została wyróżniona tytułem Superbrands.

Cicikożer, Jajotransporter, Wyciskator, Koszulkator czy Szybkocedzak. To tylko niektóre z nietypowych nazw produktów firmy, których jakość jest proporcjonalna do ceny. Przekonaj się sam!

Kryptowalutowa rewolucja


Opisaliśmy dużą organizacyjną przebudowę w OneCoin, jednej z najdynamiczniej rozwijających się na świecie kryptowalut, która rzuciła wyzwanie Bitcoinowi. W jej wyniku firma została podzielona na 4 odrębne części.

OneCoin zwiększył wydobycie aż do 120 miliardów monet! Firma założona przez dr Ruję Ignatovą zamierza zdobyć 10 mln partnerów oraz ponad 1 mln kupców na całym świecie. W jaki sposób to zrobi? Zapraszamy do lektury!

Alternatywny rozwój


W 18. wydaniu „Alterbusiness.info”przedstawiliśmy również alternatywne dla klasycznych szkoleń metody rozwoju osobistego. Certyfikowany trener biznesu Aneta Jurewicz wyjaśniła różnicę pomiędzy coachingiem indywidualnym, grupowym oraz zespołowym.

Z kolei TOP-owa liderka biznesu Krystyna Derbin wytłumaczyła, dlaczego rozwój duchowy jest ważnym elementem rozwoju osobistego.

Natomiast ekspert finansowy Piotr S. Wajda wskazał, czemu Brexit wbrew powszechnym opiniom, może stanowić dużą szansę dla inwestorów.

To, i wiele innych, ciekawych informacji znajdziesz w najnowszym numerze „Alterbusiness.info”. Czy to w wersji papierowej, czy elektronicznej – otwieramy świat biznesu alternatywnego właśnie dla Ciebie!

stopka redakcja