Souvre Internationale rozpoczęło wrzesień potężnym uderzeniem, bowiem trzeciego dnia miesiąca odbyła się 2. Konferencja Souvre. W pełnym atrakcji wydarzeniu wzięło udział ponad 800 osób: gości, prelegentów, szkoleniowców, jak i oczywiście liderów. Najlepsi z ostatniej grupy odebrali  wiele prestiżowych nagród w tym z programu Auto-Motywacja Bez Barier – samochody Audi. Ale po kolei – przekonajcie się, jak wyglądał cały event!

Opera Nova w kolorach Souvre Internationale


Już przed wejściem do Opery Nova, w której odbywała się 2. Konferencja Souvre Internationale, można było w łatwy sposób odgadnąć, jakie wydarzenie będzie miało miejsce. Na ekranie zewnętrznym wyświetlała się informacja o 2. Konferencji Souvre. Dywany i flagi w charakterystycznym, fioletowym kolorze zapraszały kolejnych uczestników do wejścia do budynku. Na zewnątrz lśniły zaparkowane, przyozdobione w kokardy wymienione już wcześniej samochody, czekające na nowych właścicieli.

Dekoracje wewnątrz także nawiązywały do kolorystyki firmy, a do foyer na parterze prowadziła długa kolejka po odbiór identyfikatorów na wydarzenie. Z kolei foyer na piętrze przyozdobione było materiałami promującymi produkty Souvre Internationale, cytatami motywacyjnymi, a także ścianką, na tle której goście radośnie robili sobie zdjęcia. Oczywiście, w przerwach od prowadzonych z niezwykłą dynamiką wykładów, uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanego cateringu, a na stoisku produktowym rozwiać wszelkie wątpliwości na temat asortymentu firmy.

Na początek… podsumowanie!


Całe wydarzenie rozpoczęło się niezwykle dynamicznie – od filmu podsumowującego ostatnie pół roku działalności firmy na polskim rynku, który zapowiedziała uprzednio Aleksandra Kutz, znana większości prezenterka z telewizji TVN Turbo. Film o tytule „Souvre Internationale – odważne początki” dostępny jest poniżej.

Czas na wartościowe prelekcje


Po krótkiej i rzeczowej zapowiedzi, na scenie pojawił się Dyrektor Generalny Dariusz Holeniewski – pierwszy z prelegentów, który przedstawił wiele nowości w firmie Souvre Internationale i płynące z nich korzyści. Z pasją opowiadał o nowych kuracjach kolagenowych, o udogodnieniach ze strony IT i wielu nowych ułatwieniach wprowadzonych dla Partnerów, co spotkało się z gromkimi brawami i wielkim entuzjazmem. Pan Dariusz Holeniewski po zakończeniu swojej prelekcji zaprosił na scenę Partnera, który w najnowszym programie motywacyjnym Adrenalina z SOUVRE, wygrał skok ze spadochronem. Pan Dariusz przekazał Partnerowi na scenie symboliczny kask oraz plecak ze spadochronem.

Kolejna prelekcja, tym razem mówcy motywacyjnego Jakuba Lewandowskiego, dotyczyła wykorzystywania szans, jakie daje nam los – „Twój Biznes, Twoja Pasja, Twój Sukces”.

Po przerwie na scenie pojawiła się dynamiczna grupa taneczna PatmanCrew, która zahipnotyzowała widzów swoimi popisami.

Później przyszedł czas na prelekcję samego Waldemara Smolińskiego – wystąpienie Prezesa Souvre Internationale nosiło tytuł „Obudź w sobie lidera”. Pan Prezes poruszył temat budowania poczucia swojej wartości i brania odpowiedzialności za swoje czyny. Przytaczał wiele przykładów ze swojego życia zawodowego. Powiedział także na czym Partnerzy powinni się skupić, a czego powinni unikać, by osiągnąć sukces w życiu zawodowym jak i rodzinnym, a te wszystkie porady prowadziły do zostania prawdziwym liderem. Jeszcze długo po zejściu Prezesa ze sceny słychać było oklaski i gratulacje od natchnionych jego przemową Partnerów.

Panel dyskusyjny i uhonorowanie najlepszych


Nadszedł czas na Panel dyskusyjny nazwany Wystąpieniem z klasą, do którego zaproszono Dyrektorów z dwóch programów motywacyjnych. Dwie Panie Dyrektor z programu motywacyjnego Wystąpienie z klasą – był to program motywacyjny przeznaczony dla wszystkich osób, które jeszcze nie osiągnęły II planu marketingowego, a chciałyby się w nim znaleźć i wystąpić przed tak liczną publicznością. Panel przewidywał także rozmowy z Dyrektorami z Programu Auto-Motywacja Bez Barier – programu motywacyjnego dla osób w II planie marketingowym, które osiągnęły co najmniej poziom Dyrektora Okręgowego. Program daje możliwość odebrania samochodu dowolnej marki. Najlepsi liderzy odebrali dwa samochody AUDI A5, które można było podziwiać przed wejściem do Opery.

Panel dyskusyjny prowadził sam Dyrektor Generalny – Dariusz Holeniewski – przepytując uczestników odnośnie działań w SOUVRE, rozwoju osobistego, rad rozwojowych dla Partnerów i planów na przyszłość. Panel dyskusyjny zakończył zapierający dech w piersiach występ grupy Nashiart. Dwie zwinne dziewczyny, ubrane w kolory firmy, tańcząc na szarfach, przepięknie wprowadziły w ostatni etap konferencji wręczenia nagród.

Podsumowując, firma Souvre uhonorowała swoich współpracowników nagrodami w następujących kategoriach:

– Program motywacyjny Wystąpienie z klasą

– Program motywacyjny Auto-Motywacja Bez Barier

– Za osiągnięcie poziomu dyrektorskiego

– Za wszystkie osiągnięcia na rzecz firmy, za wkład w jej rozwój, zaangażowanie

– Za uzyskanie imponującego obrotu własnego w ramach planu marketingowego

Jak więc widać, Souvre Internationale nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o rozwój. Najwyraźniej tą samą ideę wyznają Partnerzy firmy, którzy wspinają się na wyżyny swoich możliwości, aby przyczynić się do wspólnego sukcesu. Możemy zatem uznać 2. Konferencję Souvre Internationale za niezwykle udaną i… do zobaczenia za pół roku na rocznej konferencji firmy!