Doczekaliśmy się! Nowy numer kwartalnika Alterbusiness.info jest już dostępny w salonach prasowych w całej Polsce.

Jak zamówić?

Wystarczy, że wyślesz email na adres a.szafraniec@alterbusiness.info o tytule „Zamówienie”.

  1. Podaj dane do wysyłki
  2. Ilość sztuk, które chcesz otrzymać
  3. Podaj dane do faktury

To wszystko! 😉 W ciągu 2-3 dni roboczych Alterbusiness.info pojawi się w Twoim domu!

Cena pojedynczego egzemplarza magazynu to jedynie 9,90 zł + koszt wysyłki (2,60 list zwykły, 5,20 polecony), a cena rocznej prenumeraty – 35 zł! . Polujcie też na nasz kwartalnik w sklepie internetowym Empik – uwaga, rozchodzi się jak świeże bułeczki!

Czemu warto?


Numer otwiera wyczerpujące kompendium poświęcone marketingowi sieciowemu w… sieci, czyli wszystko, co powinniście wiedzieć o prowadzeniu biznesu online! Dalej znajdziecie m.in. rozwiązania konkretnych problemów, z jakimi borykamy się w galopującym świecie online. Zgłębiliśmy także spektrum narzędzi, które  mogą mieć decydujące znaczenie w rozwoju Waszego biznesu.

Do współpracy tradycyjnie zaprosiliśmy ekspertów i praktyków z branży MLM/DS, którzy podzielili się z nami swoim doświadczeniem. Wśród nich znaleźli się m.in.: Andrzej Cichocki, Iwona Nowaczyk-Krajewska, Maciej Waszczyk, Magdalena Szewczuk, Paweł Antosz, Wojciech Karpowicz, Michał Alczyszyn, Piotr S. Wajda, Tomasz Damian i Joanna Piasecka. Znani i lubiani poruszają m.in. zagadnienie przywództwa, czy wskazują na siłę sprawczą kreatywności.

W ekskluzywnym wywiadzie, o swoim sposobie na sukces opowiada Agata Bontkiewicz – Niezależny Dyrektor Sprzedaży Oriflame i Ambasador 25-lecia firmy w Polsce, kobieta która piła szampana z Demi Moor i jadła kolację z Monicą Bellucci. Wspólnie z rodzimymi firmami świętujemy natomiast ich sukcesy. Na łamach kwartalnika znaleźli się wielcy zwycięzcy, m.in: Souvre International, FutureNet, Colway International i Perfect Coll.

Nieustannie zmieniamy się dla Was, inaugurując cykl lifestylowy. Sprawdźcie, co ciekawego przygotowaliśmy i podzielcie się z nami swoimi opiniami dotyczącymi kierunku zmian w magazynie.

Choć dużo uwagi poświęciliśmy treściom publikowanym w Internecie, alterbusiness.info wydajemy ciągle w papierowej formie.

Zapraszamy zatem do lektury!

AlterBusiness.info