W końcu! Długo wyczekiwany, najnowszy numer “Alterbusiness.info” na dniach trafi do salonów prasowych. Przeczytacie o tym, jak prowadzić swój biznes w sieci, pozyskać nowych klientów i wzmocnić swoją pozycję na rynku. Dowiecie się, czy przywództwo to cecha wrodzona i w jakim stopniu w rozwoju strategii pomoże nam kreatywność. Wreszcie, jak za pomocą telefonu zaplanować urlop idealny i co jeść, aby wyglądać i czuć się dobrze! To wszystko i wiele więcej znajdziecie w jubileuszowym, 20. wydaniu naszego kwartalnika.

Fakt, że czytacie te słowa na ekranie komputera lub smartfona wydaje Wam się zapewne zupełnie naturalny. W dobie niemalże wszechobecnego Internetu – zaczęliśmy prowadzić równoległe życie w sieci. I to właśnie temu zjawisku poświęciliśmy znaczącą część kart w magazynie, który mimo wszystko, wciąż wydajemy w papierowej formie! Skupiliśmy się na znalezieniu rozwiązań konkretnych problemów, z jakimi borykamy się w galopującym świecie online. Zgłębiliśmy także spektrum narzędzi, które usprawniają codziennie działania i mogą mieć decydujące znaczenie w rozwoju Waszego biznesu.

Wiedza ekspercka kluczem do sukcesu


Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów i praktyków z branży MLM/DS, którzy podzielili się z nami swoim doświadczeniem. Numer otwiera wyczerpujące kompendium poświęcone marketingowi sieciowemu w… sieci, czyli wszystko, co powinniście wiedzieć o prowadzeniu biznesu online! Postaw na wartościowe treści, odpowiednie narzędzia i autentyczność – podpowiada Tomasz Damian. Kreatywność – to w niej zaklęta jest siła sprawcza, przekonuje Magdalena Szewczuk. O tym, jak pozyskać nowych klientów za pomocą generowania leadów pisze z kolei blogerka i specjalistka ds. marketingu – Joanna Piasecka. A Paweł Antosz dzieli się swoją refleksją o łączeniu tradycji z nowoczesnością.

Nowe technologie sprawdzą się dopiero w momencie, kiedy zostaną odpowiednio zaimplementowane w połączeniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Andrzej Cichocki, powołując się na znaczące postaci ideowców i liderów, które zapisały się w historii, próbuje odkryć całą prawdę o starym, dobrym, analogowym przywództwie. Jego kulisy zdradza też znany Wam dobrze Michał Alczyszyn. Z kolei Piotr S. Wajda w swoim felietonie odkrywa kulisy systemu finansowo – monetarnego i znaczenia rezerw złota.

Polski MLM triumfuje


Nic nie cieszy nas bardziej, niż sukcesy rodzimych firm na rynku międzynarodowym. Wraz z Souvre Internationale zamykamy i świętujemy niezwykle owocny rok ich działalności. Dynamiczny rozwój struktur, prestiżowe nagrody i coraz szersza baza konsumencka – to dopiero początek… FutureNet z kolei jest już nie tylko jedynym na świecie portalem społecznościowym, który zyskami z reklam dzieli się ze swoimi użytkownikami, lecz także prężnie rozwijającą się firmą  z ogromnymi ambicjami. Międzynarodowy kolagenowy magnat Colway International nieustannie ulepsza rozwiązania sprzedażowe, kusi pionierskim i niekonwencjonalnym planem finansowym, oferując wyjątkowo wysokie zarobki. Tymczasem Perfect Coll wyrasta na potęgę polskiej myśli biotechnologicznej. Dociekamy, jaka jest ich strategia działania.

Kobieta w MLM


Czy wiedzieliście, że wśród osób zajmujących się marketingiem sieciowym, ponad 85% stanowią kobiety? Co więcej, większość to młode mamy! O tym, jakie możliwości stwarza im MLM pisze mama trzech córek, Iwona Nowaczyk – Krajewska. Z kolei, w ekskluzywnym wywiadzie, o swoim sposobie na sukces opowiada Agata Bontkiewicz – Niezależny Dyrektor Sprzedaży Oriflame i Ambasador 25-lecia firmy w Polsce, kobieta która piła szampana z Demi Moor i jadła kolację z Monicą Bellucci.

Urlop idealny


Zależy nam na tym, aby “Alterbusiness.info” towarzyszył Wam nie tylko w pracy, ale także w czasie relaksu. Dlatego też inaugurujemy dział lifestylowy, w którym znajdziecie porcję lektury do leniwego, weekendowego śniadania. Jako że zbliża się pora urlopów, wielu z nas jest już pewnie myślami daleko poza biurem: na rajskiej wyspie, górskim szlaku, w Rzymie, Lizbonie czy Nicei. Niezależnie od tego, dokąd się udamy, tak samo zależało nam będzie, aby wypoczynek trwał jak najdłużej, przebiegał bez problemów i obfitował w przygody. W organizacji wyjazdu niezawodną pomoc może okazać się… smartfon. Aby sprawnie go zaplanować wyselekcjonowaliśmy najlepsze aplikacje, dzięki którym walizki spakują się same. Lato to także sezon na warzywa i owoce. Co jeść, aby wyglądać i czuć się zdrowo pisze Wojciech Karpowicz. O tym, że kolor ma znaczenie przekonacie się po raz kolejny po lekturze artykułu. A skoro mowa o wyglądzie, eliksir młodości marki Livioon to prawdziwa rewolucja w dziedzinie pielęgnacji! Sprawdzamy, gdzie leży tajemnica jego skuteczności.

Kierunek: zmiany


Podobnie jak w wirtualnym świecie, tak i w naszej redakcji zmiany następują dynamicznie. Nie pozostajemy w tyle! Po przeczytaniu, podzielcie się z nami Waszymi refleksjami. Czy podoba Wam się kierunek, które obieramy? O czym szczególnie chcielibyście przeczytać w magazynie? Czekamy na Wasze opinie pod adresem: k.kolodziejczyk@alterbusiness.info.

Przyjemnej lektury!

AlterBusiness.info