Najbogatszy człowiek w historii ludzkości, John D. Rockefeller był gotów zapłacić fortunę za jedną umiejętność – właściwe postępowanie z ludźmi. W biznesie jest szczególnie ważna, ponieważ pozwala budować relacje i zdobywać kolejnych klientów. Masz wątpliwości, czy dasz radę się tego nauczyć? Nie martw się, to nic trudnego! Pod warunkiem, że wiedzę przekażą Ci w przystępny sposób praktycy: jak multimilioner Daniel Kubach bądź dr Adam Ubertowski. Spotkasz ich już 11 lutego w hotelu Ambasador Centrum w Łodzi podczas kolejnych zajęć z cyklu Akademii Przedsiębiorczości, pierwszego w Polsce kursu dla osób myślących o prowadzeniu własnej działalności, opartego o program prestiżowych studiów MBA. Dzięki Alterbusiness.info 10 szczęśliwców może trafić na to wyjątkowe wydarzenie zupełnie za darmo!

Klient nasz Pan!


Każda firma na świecie, niezależnie czy jest międzynarodową korporacją bądź lokalnym mikroprzedsiębiorstwem, musi skutecznie sprzedawać produkty lub usługi. Inaczej prędzej czy później zniknie z rynku. Oznacza to, że właściwa obsługa konsumentów to jedna z najbardziej kluczowych umiejętności we współczesnym biznesie. Zwłaszcza, że dzisiejsi klienci są jeszcze bardziej wymagający niż jeszcze kilka lat temu. Jak więc do nich skutecznie dotrzeć? Wystarczy posłuchać rady uznawanego za najbogatszego człowieka w historii ludzkości Johna D. Rockefellera, który kiedyś stwierdził:

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.

Jak więc nauczyć się umiejętnego postępowania z konsumentem, za co Rockefeller gotowy był zapłacić każdą cenę? Wystarczy 11 lutego przyjść na drugie szkolenie Techniki zdobywania Klientów z cyklu Akademii Przedsiębiorczości. Warsztaty odbędą się w hotelu Ambasador Centrum w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 29. Multimilioner i inwestor Daniel Kubach, dr Adam Ubertowski – twórca pierwszej polskiej gry planszowej skierowanej do branży sprzedaży bezpośredniej „Na Sam TOP”, a także seryjny przedsiębiorca i menedżer Marcin Oniszczuk, przekażą Ci w przystępny sposób solidną dawkę wiedzy! Dowiesz się:

  • Jakie są najskuteczniejsze sposoby pozyskiwania klientów?
  • Jak wykorzystać perswazję w biznesie?
  • Jak przełamywać najczęstsze oraz niestandardowe obiekcje klientów?
  • Jak wykorzystać w praktyce nowatorski model Golden Matrix!

Wyjątkowa okazja od Alterbusiness.info!


Nie ukrywamy – jakość kosztuje. Świetnie rozumiał to sam Rockefeller! Cena biletu na szkolenie Techniki zdobywania Klientów wynosi 700 zł. Jednak firma InWay, organizator imprezy, specjalnie dla naszych czytelników, przygotowała szczególną okazję: 10 darmowych wejściówek na to wyjątkowe wydarzenie! Co trzeba zrobić, aby dołączyć do grona szczęśliwców?

Wystarczy, że 2 lutego o godzinie 9:00  wejdziesz na fanpage Alterbusiness.info, a następnie w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedziesz na pytanie: „Jak skutecznie pozyskać klienta?”. Nasza redakcja darmowymi biletami na szkolenie nagrodzi 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Pod uwagę weźmiemy także liczbę polubień! Konkurs trwa do 8 lutego do godziny 9:00.

Zrób krok ku MBA!


Zwycięzcy muszą jedynie zapłacić za catering oraz obiad – koszt zestawu posiłków wynosi 97 zł. Nadal nieprzekonany?! Nie zwlekaj i zdobądź od praktyków biznesu wiedzę, którą posiadają jedynie absolwenci prestiżowych studiów MBA! Z Akademią Przedsiębiorczości nigdy nie było to tak proste, o czym mogli przekonać się uczestnicy pierwszego szkolenia, zorganizowanego przez firmę InWay w grudniu ubiegłego roku we Wrocławiu.

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej? A może prowadzisz już małą lub średnią firmę? Planujesz pozyskać kolejne zlecenia? To z pewnością szkolenie Techniki zdobywania Klientów zostało stworzone właśnie dla Ciebie! Program kursu starannie zaprojektowano tak, by zapewnić Ci skuteczne i praktyczne narzędzia do budowania własnego biznesu. Co ważne, każdy z modułów jest zrozumiały dla osób początkujących i średniozaawansowanych – wiedzę zyskasz więc od podstaw. Wystarczy, że wykażesz się odrobiną kreatywności!

kamilsztandera-stopka