Skąd czerpać wiarygodną, rzetelną wiedzę o biznesie? Od jego praktyków, oczywiście! Najlepszych spotkasz w ramach Akademii Przedsiębiorczości – to jedyny chyba w Polsce kurs, który oferuje tak szeroki zakres funkcjonalnych narzędzi rozwoju dla Ciebie i Twojej firmy. Co więcej, opiera się na programie prestiżowych studiów MBA… Zaintrygowany?

Studia biznesowe w pigułce


Akademia Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie unikalne na polskim rynku szkoleniowym. Roczny kurs składa się bowiem z 7 modułów, opracowanych na bazie programu MBA – magisterskich studiów biznesowych o światowym standardzie nauczania. Jego pomysłodawcą jest Daniel Kubach, biznesmen, multimilioner i inwestor:

Pomysł zrodził się z zapotrzebowania rynku. Wiele osób zgłaszało się do mnie podczas prelekcji „Lekcji Wartych Miliony”, które nieodpłatnie prowadzę online, z prośba o mentoring, pomoc w pozyskaniu kompetencji biznesowych. Pytano mnie o szkolenia i kursy, na których można je zdobyć. Okazało się, że nie ma takiego kursu, który w całości zaspokoiłby ich oczekiwania. Dlatego zwróciłem się do dr Adama Ubertowskiego, dziekana najlepszych w Polsce studiów biznesowych, z prośbą, aby stworzył taki kurs dla przedsiębiorców. Dokładniej mówiąc: program studiów MBA dopasował do początkujących przedsiębiorców. Siedliśmy do zadania i wyznaczyliśmy 7 kompetencji, które są niezbędne do prowadzenia biznesu.

Niezbędne kompetencje


Jakie umiejętności powinien więc opanować początkujący biznesmen, by odnieść sukces? Odpowiadają na nie kolejne moduły kursu Akademia Przedsiębiorczości:

program Akademia Przedsiębiorczości

kliknij, by powiększyć

I) BIG IDEA i planowanie celów – już 3 grudnia – w promocyjnej cenie 79 zł dla czytelników AlterBusiness.info!

II) Finanse dla przedsiębiorcy

III) Techniki zdobywania klientów

IV) Budowanie marki

V) Zarządzanie zespołem

VI) Trening efektywności osobistej

VII) Przywództwo i budowanie autorytetu

Program kursu został starannie zaprojektowany tak, by zapewnić Ci skuteczne i praktyczne narzędzia do budowania własnego biznesu. Co ważne, każdy z modułów jest zrozumiały dla osób początkujących i średniozaawansowanych – wiedzę zyskasz więc od podstaw.

Jak mówi Daniel Kubach, główny cel przyświecający Akademii Przedsiębiorczości to wyszkolenie przyszłych przedsiębiorców, którzy stworzą nowe miejsca pracy.

Teoria w parze z praktyką


Nie mamy wątpliwości, że połączenie rzetelnej, akademickiej wiedzy i wieloletniej praktyki biznesowej da efekt iście piorunujący! Korzyści z uczestnictwa w Akademii Przedsiębiorczości są bowiem bardzo wymierne. Daniel Kubach przekonuje:

Uczestnik zdobędzie 7 kompetencji niezbędnych w biznesie. Nauczy się zarządzać sobą oraz firmą, zarządzać finansami osobistymi oraz przedsiębiorstwa. Dowie się, jak zbudować swoją markę, jak stać sie liderem, przywódcą. Jak sprzedać swój produkt, biznes. Nauczy się zaplanować firmę od początku – od Big Idea. Dowie się, dlaczego nie stosuje się już biznesplanu, tylko Agile. Zobaczy, jak robią to inni. Praktyczny kurs przedsiębiorczości Business Solution to nie tylko szkolenie, lecz wiedza poparta praktyką. Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach.

Dodatkowo każdy z nich pozna ciekawych ludzi – przyszłych i obecnych przedsiębiorców.

Warto przyjrzeć się Akademii Przedsiębiorczości, jeśli marzysz o sukcesie w biznesie. Kurs pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję o lata świetlne i w mgnieniu oka zdobyć praktyczną wiedzę. Oprócz starannie opracowanego programu, szkolenia wyróżnia też kadra: Daniel Kubach, dr Adam Ubertowski, Krzysztof Trawiński i Tomasz Owczarek mogą pochwalić się imponującymi osiągnięciami w swojej biznesowej działalności. Na pewno zdradzą Ci kilka mistrzowskich sekretów!

stopka redakcja