Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a razem z tym wyjątkowym, świątecznym czasem nadchodzi data publikacji pierwszego wydania internetowego kompendium wiedzy o marketingu bezpośrednim –  „E-przewodnika po alternatywnych źródłach dochodu”. Do 15 grudnia macie jeszcze szansę, aby opowiedzieć o sobie lub swojej firmie w „E-przewodniku”, wesprzeć z nami jedną z trzech fundacji i otrzymać wyjątkowy znak „Wielkich z Wyboru” do zamieszczenia na swojej stronie internetowej, blogu lub w mediach społecznościowych.

Jak pomagamy?

50% zysków ze sprzedaży miejsca reklamowego w publikacji „E-przewodnik po alternatywnych źródłach dochodu” trafi na konto fundacji, które wspiera Grupa Medialna 8&8. Decydując się na miejsce w „E-przewodniku” wybierasz sam, jaką fundację wspierasz: „Mam marzenie”, „Animals. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt” czy „Uniwersytet dzieci”.

Wybrane przez nas fundacje mają zasięg ogólnopolski i są wpisane na listę organizacji pożytku publicznego. Pierwsza transza trafi na konto fundacji jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia! To idealny czas, aby pomagać!

„E-przewodnik po alternatywnych źródłach dochodu”

„E-przewodnik” to internetowy almanach wiedzy o alternatywnym zarabianiu – firmach marketingu bezpośredniego, programach partnerskich, firmach sprzedaży bezpośredniej, najlepszych produktach i liderach. Chcemy, aby każda osoba związana z jakąkolwiek formą marketingu bezpośredniego miała do niego dostęp i postaramy się, żeby tak właśnie było. Co kwartał „E-przewodnik” będzie uzupełniany i aktualizowany. Pierwsza edycja „E-przewodnika” zostanie opublikowana w naszych mediach przed Świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy użytkownicy naszych mediów (25 000 osób miesięcznie) otrzymają „E-przewodnik”.

Wielcy z wyboru

Znak, który otrzyma każdy „Wielki z wyboru” do zamieszczenia na swojej stronie internetowej

Wszyscy nowi użytkownicy otrzymają „E-przewodnik” razem z hasłem na nasz portal. Wyślemy go w każdym newsletterze i mailingu kierowanym do subskrybentów. Link do strony z naszym kompendium wiedzy będzie dostępny w stopkach mailowych wszystkich pracowników 8&8. Zamieścimy go z możliwością bezpłatnego pobrania na sklepie MLB oraz w naszych artykułach. Dołożymy wszelkich starań, aby był znany w branży i poza branżą oraz na rynku anglojęzycznym.

„E-przewodnik” wyślemy także do Urzędów Pracy w całej Polsce. Bloggerzy będą zamieszczali go z możliwością darmowego pobrania na swoich blogach.

Internetowy przewodnik zostanie podzielony na dwa działy – firmy oraz managerowie. Miejsce w „E-przewodniku” może kupić zarówno firma, jak i lider, który chce się wypromować. Do wyboru są trzy warianty cenowe.

Zobacz, jak może wyglądać Twoja reklama w „E-przewodniku”:

 

 

  • Uczestnicy akcji otrzymają elektroniczny certyfikat oraz logo „Wielkich z Wyboru” do zamieszczenia na stronie internetowej z informacją „Działam charytatywnie. Znajdziesz mnie w publikacji „Make Legal Money. E-przewodnik po alternatywnych źródłach dochodu”.
  • Prestiż, jaki wiąże się z publikacją w „E-przewodniku” pomoże Ci budować marę osobistą w sieci.
  • Możesz potraktować „E-przewodnik” jako źródło informacji dla kandydatów na współpracowników i narzędzie rekrutacyjne. Pokaż na spotkaniu „E-przewodnik” – uwiarygodnij swój wizerunek!
  • Wyjście z ofertą na rynek anglojęzyczny – po przetłumaczeniu na język angielski „E-przewodnika” nie będzie granic, których ten elektroniczny dokument nie będzie mógł przekroczyć.
  • W styczniowym wydaniu kwartalnika „Manager MLM” opublikujemy listę wszystkich osób, firm oraz organizacji, które przyłączyły się do akcji.
  • Nieograniczona liczba wyświetleń i pobrań „E-przewodnika” – udostępnimy go za darmo, również poza branżą MLM i DS. Większy rynek to nowi klienci, nowi dystrybutorzy i większa sprzedaż! Poznają Cię sklepy internetowe, agencje reklamowe, wydawnictwa, drukarnie, organizatorzy eventów, liderzy… I wiele innych organizacji oraz osób. Zainwestuj w większą rozpoznawalność na polskim i zagranicznym rynku.

Poznaj dokładnie naszą ofertę „E-przewodnika”:

Jesteś zdecydowany? Zadzwoń pod numer: 725 041 401 lub pisz na adres mailowy: joanna.bromboszcz@rankingmlm.com 

Pobierz ofertę w pliku pdf tutaj.