Trzy spotkania. Dwóch charyzmatycznych liderów. Dwie wspaniałe trenerki. Jeden fantastyczny sposób na biznes bez inwestycji. Ty decydujesz, kiedy i gdzie. My płacimy!

Maurycy Turek, Bernard Jastrzębski, Aneta Kownacka i Agata Jurczyk– kwartet przedstawicieli Colway International już za parę dni odwiedzi kolejno i Poznań (15.05) Katowice (16.05), Wrocław (17.05), aby opowiedzieć o prawdopodobnie najlepszym na rynku planie finansowym, wsparciu dla partnerów i skutecznych kosmetykach powstałych na bazie kolagenu natywnego.

Autor: Martyna Ubych

Dla kogo?


Spotkania zostały przygotowane z myślą o nowych osobach, początkujących partnerach i osobach stawiających pierwsze kroki w marketingu bezpośrednim. Są bezpłatne, a uczestnictwo w nich wymaga jedynie wcześniejszej internetowej rejestracji za pomocą unikalnego adresu e-mail przez stronę WWW https://colwayinternational.com/.

Rejestracja: https://colwayinternational.com/trainings/events/list.html

Ilustracja_2

Korzystają Partnerzy, korzystają nowe osoby


Korzyść ze spotkań jest podwójna, a nawet potrójna. Partnerzy C.I. mogą zaprosić na nie osoby, które chcą zarazić bakcylem Colway International. Kandydat na partnera poznaje możliwości biznesowe, ma szansę zarejestrować się za 1 zł i zyskać 40-procentową na kosmetyki oraz suplementy C.I. w specjalnie przygotowanym na tę okazję programie powitalnym.

Korzyść!

Tylko na spotkaniu roczny abonament za 1 PLN!

=

40% zniżki na rok, sklep internetowy, benefity

– bez dodatkowych kosztów

 

Naucz się zarabiać tyle, ile chcesz


Co mówcy zaplanowali na spotkania? Maurycy Turek i Bernard Jastrzębski, pokażą jak – wykorzystując przygotowane przez Colway International narzędzia biznesowe – zarabiać 500 zł miesięcznie, 5.000 zł miesięcznie i 50.000 zł miesięcznie – oraz ile czasu zajmie osiągnięcie takich dochodów. Przekonasz się, że możesz to zrobić bez dużych inwestycji, drogich pakietów startowych i składowania kartonów z produktami w garażu. W prosty sposób, korzystając z prawdopodobnie najlepszej ścieżki kariery na rynku oraz narzędzi zapewniających zwielokrotnienie dochodów, takich jak Bonus Wzrostu, Premie za awans i utrzymanie rangi, programy Welcome i wielu innych. W żadnym innym biznesie nie zbudujesz tak łatwo i właściwie bezobsługowo międzynarodowej sieci sprzedaży.

Dlaczego warto przyjść?


  • Otrzymasz zestaw próbek i testerów innowacyjnych kosmetyków.
  • Prawdopodobnie coś wygrasz – przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Aż 10 fantastycznych nagród na jedno spotkanie!
  • Nic nie stracisz, jedynie zyskasz. Udział w spotkaniu nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się internetowo.
  • Zobaczysz, że jednorazowa premia w wysokości 100.000 zł jest w zakresie Twoich możliwości!
  • Posłuchasz porad kosmetycznych od ekspertki zaawansowanej pielęgnacji twarzy i ciała, naszej Beauty Trainer, Agaty Jurczyk.
  • Dowiesz się, że już po założeniu konta i opłaceniu symbolicznego, rocznego abonamentu, który tylko na tym spotkaniu wyniesie Cię jedynie złotówkę, dostajesz prawo do zarabiania,
  • 40% zniżki na produkty,
  • własnego, bezobsługowego sklepu internetowego,
  • korzystania z przywilejów partnerskich.

Kogo ze sobą zabrać?


Jeśli znasz ludzi, którzy aktywnie poszukują możliwości:

– zyskania dochodu pasywnego,

– budowy bezobsługowego biznesu internetowego,

– budowy międzynarodowego biznesu w rosnącej branży beauty&wellness,

– jeżdżenia nowym samochodem (już od rangi Leader) i podróżowania po świecie,

– szybkiego wyjścia z długów,

– spędzania czasu w kręgu przyjaciół i znajomych,

– dochodowej pracy na emigracji,

– pracy dodatkowej…

…poinformuj ich o spotkaniach. Im również spodoba się Colway International!

Jak zapisać się na spotkanie?


Kliknij tutaj i wybierz miasto oraz datę, które Ci odpowiadają.

https://colwayinternational.com/trainings/events/list.html

Możesz wybrać z poniższych:

Poznań

15 maja 2017 (poniedziałek)

godz. 18:00–21:00

IBB Andersia Hotel

placAndersa 3

61-894 Poznań

REJESTRACJA

https://colwayinternational.com/trainings/events/23,details,business-and-beauty-road-show-poznan.html

 

Katowice

16 maja 2017 (wtorek),

godz. 18:00–21:00

Best Western Premier

Bytkowska 1A

40-147 Katowice

REJESTRACJA

https://colwayinternational.com/trainings/events/21,details,business-and-beauty-road-show-katowice.html

 

Wrocław

17 maja 2017 (środa),

godz. 18:00–21:00

Haston City Hotel

Irysowa 1-3

51-117 Wrocław

REJESTRACJA

https://colwayinternational.com/trainings/events/22,details,business-and-beauty-road-show-wroclaw.html

Kogo będę mógł posłuchać?


Maurycy TurekMaurycy Turek, założyciel Colway i Colway International. Milioner, marzyciel i entuzjastyczny poszukiwacz nowych koncepcji. Modelowy przedstawiciel gatunku tych, którzy zawsze poprawiają zastaną rzeczywistość, bo potrafią zamieniać rzeczy zwykłe w niezwykłe. Przedsięwzięcia, którym nikt nie dawał szans, popycha na tory, których kresu nie sposób dostrzec. Człowiek niezwykle ciepły, skromny i powszechnie lubiany. Posiada dar godzenia ludzi, rozładowywania napięć i łagodzenia sporów. Wyśmienity organizator i dobry mówca. Na spotkaniu z cyklu Business & Beauty Road Show opowie Ci o wartościach Colway International i o tym, dlaczego warto się zaangażować!

 

 

 

 

 


AlterBusiness: Colway International, Bernard Jastrzębski, Business & Beauty Road ShowBernard Jastrzębski, prezes zarządu Colway International ma dwudziestoczteroletnie doświadczenie jako sprzedawca, organizator sprzedaży, a następnie – trener i coach. Wykładowca uniwersytecki na kierunkach Zarządzanie Sprzedażą, Trener Biznesu i Marketing Bezpośredni. Znany również jako współtwórca pierwszego kompleksowego programu szkoleniowego dla branży marketingu bezpośredniego. W Colway pełnił najpierw funkcję trenera i doradcy, a następnie koordynatora zmiany. Doceniony za charyzmę, analityczny umysł, umiejętność przewodzenia grupie i doświadczenie, objął stanowisko prezesa zarządu międzynarodowego biznesu – mowa oczywiście o Colway International. Od 2 maja 2015 kieruje firmą z dużymi sukcesami, wprowadzając ją na kolejne międzynarodowe rynki. Na spotkaniu z cyklu Business & Beauty Road Show opowie Ci o narzędziach, które czynią plan finansowy Colway International prawdopodobnie najlepszym planem kompensacyjnym na rynku.

 

 

 


AlterBusiness: Colway International, Aneta Kownacka, Business & Beauty Road ShowAneta Kownacka, general sales manager Colway International. Business Coach z międzynarodowym certyfikatem International Coaching Community, certyfikowany trener metody Points of You z wykształcenia magister ekonomii, pedagog. Przez wiele osób nazwana inspiratorką. Specjalizuje się w poszukiwaniu nowych perspektyw, w budowaniu otwartej komunikacji, w odkrywaniu autentyczności, przywództwie osobistym, budowaniu odpowiedzialności indywidualnej i autentycznych postaw w organizacjach. Ostatnie 17 lat pracy były ściśle poświęcone sprzedaży w sektorze bankowym. Wcześniej pracowała jako dziennikarz. Praca z ludźmi jest jej pasją i drogą do własnego rozwoju. Ostatecznie w swoim życiu zawodowym postawiła na coaching, pracę z ludźmi i dla ludzi. Jej motto: Nie można zmienić przeszłości, ale można kreować przyszłość.

 

 

 

 


AlterBusiness: Colway International, Agata Jurczyk, Business & Beauty Road ShowAgata Jurczyk to ekspert zaawansowanej pielęgnacji twarzy i ciała. Szkoleniowiec z powołania, kosmetolog z pasji i wykształcenia. Od  20 lat zajmuje się szkoleniami oraz zajęciami instruktażowymi w autoryzowanych gabinetach, gdzie wykonywała specjalistyczne oraz zindywidualizowane zabiegi. Ma doświadczenie w promowaniu luksusowych marek kosmetycznych, takich jak Matis, Juvena, La Praire,  Orlane, Phyris. Na spotkaniu z cyklu Business & Beauty Road Show pokaże Ci, jak zadbać o swoje ciało produktami Colway International.

 

 

 

 

 

 

Artykuł powstał we współpracy z Colway International