Business Saving Club (BSC) to nowy projekt na rynku usług B2B, oferujący kompleksową obsługę małych i dużych firm w zakresie optymalizacji podróży służbowych po Polsce i świecie. BSC powstał w celu generowania oszczędności i czasu osób często podróżujących. Firma oferuje innowacyjny program lojalnościowy, oparty na współpracy z hotelami w Polsce i za granicą.

Optymalizacja kosztów podróży służbowych i wypoczynku

Networking z prawdziwego zdarzenia to nawiązywanie kontaktów biznesowych; wyjazdy, podróże zagraniczne, spotkania, prezentacje i noclegi w hotelach. Sumą tych wszystkich elementów, oprócz najważniejszego – nowych kontaktów biznesowych, są również dodatkowe koszty.

Business Saving Club stworzył kartę, która zapewnia rabaty nawet do 50% od cen dziennych w hotelach. Doskonała lokalizacja hoteli, zarówno w dużych miastach, jak również w podmiejskich kurortach, sprzyja spotkaniom biznesowym oraz umożliwia spokojny, weekendowy wypoczynek, zawsze w najniższych dostępnych cenach dla Klubowiczów BSC. W ofercie  BSC znajduje się kilkadziesiąt pereł architektury polskiej, takich jak zamki i pałace, które zostały przekształcone w obiekty hotelarskie. Ich szczególny i niezapomniany klimat powoduje, że klienci chętnie tam wracają.

W ramach BSC każdy Klubowicz otrzymuje do swojej dyspozycji opiekuna, który wykonuje wszystkie rezerwacje noclegów zarówno w hotelach w Polsce jak i za granicą.

Poczuj się jak VIP

Grupa CBP, właściciel marki Business Saving Club, działa na rynku od blisko 15 lat, natomiast sam projekt BSC powstał w 2013 roku. Już dzisiaj i Ty możesz poczuć się jak VIP – klienci BSC to głównie prezesi i właściciele firm oraz osoby z kadry zarządzającej. Dzięki kompleksowej obsłudze oferowanej całym firmom BSC zapewnia komfort podróżowania dostosowany do danego Klubowicza, niezależnie od jego stanowiska w danej organizacji przy jednoczesnej gwarancji obniżenia kosztów noclegów w hotelach nawet o kilkadziesiąt procent.

Korzyści biznesowe

Oferta Business Saving Club nie ogranicza się tylko do obniżenia kosztów służbowych noclegów w hotelach. BSC ma także duże doświadczenie w organizowaniu spotkań biznesowych , konferencji oraz eventów. BSC to nie tylko marka, to Klub, który tworzą ludzie – Klubowicze –  z wieloma współpracujemy od blisko 10 lat.

Business Saving Club

Awers karty członkowskiej Business Saving Club

Business Saving Club

Rewers karty członkowskiej Business Saving Club

W skrócie Business Saving Club to:

  • Sprawdzone hotele o standardzie od 2* do 5*, dzięki czemu każdy klient znajdzie hotel w interesującym go przedziale cenowym;
  • Możliwość rezerwacji noclegu w atrakcyjnych cenach niższych o 30-50% od cen dziennych nawet na chwilę przed przyjazdem;
  • Doradztwo i pomoc przy wyborze noclegu podczas telefonicznej rezerwacji;
  • W przypadku większej liczby rezerwacji Business Saving Club oferuje dedykowanego opiekuna;
  • Organizacja spotkań, konferencji oraz eventów;
  • Bezgotówkowe rozliczenie z hotelami oraz zmniejszenie ilości dokumentów księgowych przez fakturę zbiorczą;
  • Pomoc w odzyskaniu zagranicznego podatku VAT.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na http://www.bsclub.pl/

[next_message styles=”2″ title=”Wesołych Świąt życzy BSC oraz redakcja Alterbusiness.info„]

Jako świąteczno-noworoczny podarunek wszyscy nasi stali prenumeratorzy otrzymają 2 stycznia mailowo kod do aplikacji mobilnej, umożliwiający korzystanie z przywilejów członkowskich Business Saving Club przez okres 3 miesięcy.[/next_message]

stopka_pod_artykuł