Są piękne, inteligentne i do tego znają się na zarabianiu pieniędzy. Potrafią określić cel i konsekwentnie do niego zmierzać. Cenią sobie niezależność i znają swoją wartość. Każda z nich wyróżnia się czymś szczególnym.

Dziś przedstawiamy już drugą kobietę sukcesu. W ciągu dwóch kolejnych dni dowiesz się kim są pozostałe postaci z wytypowanej przez nas czwórki.

Kamila Molińska

Właścicielka firmy szkoleniowej Molińska Business Coaching. Współautorka książki „Etat, biznes tradycyjny czy marketing sieciowy”. Współtwórca studiów Marketing Bezpośredni i Mikroprzedsiębiorczość. Coach, Trener, Konsultant, Wykładowca.

Kamila Molińska swoją działalność w MLM rozpoczęła w 1999r. Zafascynowała ją ścieżka rozwoju i możliwość uzyskania przychodu pasywnego. Zadedykowała tej działalności ponad 10 lat, budując na dojrzałym rynku dla Oriflame Sweden strukturę kilku tysięcy Konsultantek. Uczestniczyła w budowaniu programów szkoleniowych, współtworzeniu dla Konsultantów Oriflame Poland publikacji Modele Rekrutacyjne. Jej doświadczenie docenili również Dyrektorzy Zarządzający innymi rynkami Oriflame Sweden, zapraszając ją na swoje seminaria w charakterze mówcy motywacyjnego.

Podczas zdobywania kolejnych awansów, Kamila dbała również o swoje wykształcenie. Ukończyła Politechnikę Śląską studiując Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Inżynierię Produkcji. Studiowała również Coaching na prestiżowym pierwszym roku tego kierunku założonego przez Laboratorium Psychoedukacji przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.

W 2010 roku zakończyła aktywną działalność w Oriflame Sweden. Otworzyła firmę szkoleniową Molińska Business Coaching i rozpoczęła działalność jako trener, coach i konsultant. Współtworzyła pierwsze studia dla branży MLM Akademia Marketingu Bezpośredniego i Mikroprzedsiębiorczość przy Wyższej Szkole Bankowej. Z jej doświadczenia bezpośrednio korzystali przedstawiciele takich firm jak: FM Group, Colway Sp. Jawna, Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. , Betterware Poland,   Vorwerk Polska Sp. z o.o., Akuna, Cali Vita International, ACN.

W najbliższym roku świat usłyszy o Molińskiej przy okazji najnowszego projektu, jaki zdecydowała się przedsięwziąć z Bernardem Jastrzębskim. Direct Marketing Academy to ich wspólny pomysł na dostarczenie niezbędnych kompetencji liderom z branży marketingu bezpośredniego. O szczegółach projektu będziemy Państwa informować na bieżąco na naszym portalu. Już wkrótce ukaże się jej najnowsza książka w wersji elektronicznej i znając ją na jednej w tym roku się nie skończy. Za jej osiągnięcia w promowaniu branży marketingu bezpośredniego zostało zaproszona do rady programowej portalu rankingmlm.com. Dzięki jej zaangażowaniu użytkownicy portalu będą mogli korzystać z wielu innowacyjnych narzędzi, które pomogą w budowaniu własnego biznesu.

Sesje coachingowe i konsultacyjne Kamili Molińskiej obowiązuje poufność, dlatego jedyną informację jaką udało nam się uzyskać w tej kwestii jest to, że Molińska wspiera aktualnie kilka firm, które przygotowują się do wejścia na rynek polskiego network marketingu.

Więcej informacji o Kamili Molińskiej uzyskasz na http://molinskabusinesscoaching.com/

 

Już Jutro Martyna Cherubin. Chcesz wiedzieć kim jest i z jakich powodów znalazła się wśród czterech kobiet, o których będzie się mówić w tym roku? Już jutro udzielimy ci takich informacji.

Poprzednia część artykułu przedstawiająca sylwetkę Ilony Piotrowskiej dostępna Tutaj