Krajowe przedsiębiorstwa mają wiele do zaoferowania. W ich działalności przejawia się talent biznesowy Polaków. Niektóre z nich posiadają innowacyjne produkty, które są opracowane i opatentowane przez polskich naukowców. Dlatego warto korzystać z tych produktów.

 

 

Śnieżniczanka – zdrowa woda, rewolucyjny antyoksydant

Pod tą nazwą firma funkcjonuje od 2009 roku. Jednak przedsiębiorstwo to istnieje już od 1991 roku. Trzy miesiące temu rozpoczęło działanie w systemie marketingu wielopoziomowego. Zajmuje się rozlewaniem „Lądeckiej Zdrój”, naturalnej wody źródlanej, która posiada unikalne walory smakowe i lecznicze. Należy do grona wód bardzo rzadkich w Europie. Pozyskiwana jest z jednego ze źródeł, znanych już od XIII-go wieku. Znajdują się w Lądku Zdroju, w najstarszym polskim uzdrowisku.

„Lądecka Zdrój” wzmacnia, oczyszcza i regeneruje organizm. Pozytywnie wpływa między innymi na układ krążenia, przemianę materii, poziom ciśnienia i cukru we krwi. Badania pokazują, że powszechnie stosowane opakowania PET nie są obojętne dla zdrowia. Dlatego woda rozlewana jest do szklanych butelek, o pojemności 250 ml. W ofercie znajdują się jej trzy rodzaje: niegazowana, niskonasycona dwutlenkiem węgla i gazowana. Oprócz wspomagania leczenia, można ją pić codziennie w ramach profilaktyki zdrowotnej. Jest alternatywą dla wody kranowej i jej oczyszczania dla celów spożywczych. Woda była badana przez Akademię Górniczo – Hutniczą z Krakowa.

Śnieżniczanka wprowadziła niedawno do oferty, opatentowany przez polskiego naukowca, innowacyjny produkt – wodę Red-OX. Zawiera ona wodór, który – jak można przeczytać na stronie firmy, jest najdoskonalszym antyoksydantem. Nie powoduje działań ubocznych i nie obciąża organizmu. Łatwo przenika struktury biologiczne i gromadzi się dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny – w warstwie lipidowej błon komórkowych. Ponadto, w porównaniu do pozostałych antyoksydantów, nie wymaga wydatku energetycznego przy wchłanianiu do ustroju, transporcie wewnątrz oraz przy usuwaniu z organizmu. Woda Red-OX zastępuje wyprawy do naturalnych źródeł uzdrawiających, których na świecie jest niewiele. Posiada cztery właściwości wody doskonałej:


1. Idealnie czysta. Wymaga tego dodawany do niej wodór. Podlega filtracji najskuteczniejszą metodą – osmozy odwróconej.

2. Zrównoważona poprzez przegotowanie. Dzięki temu, według medycyny chińskiej, nie wyziębia i  nie rozgrzewa. Pod tym względem jest obojętna i takiej wody najczęściej ludzki organizm potrzebuje.

3. Zredukowana. Podobnie jak wody z najlepszych uzdrawiających źródeł, powinna mieć jak najniższy potencjał redoks, czyli być mocno nasycona elektronami. Wzbogacenie wody wodorem obniża ten potencjał. Dzięki temu unieszkodliwia wolne rodniki i przywraca naturalną równowagę redoks w organizmie.

4. Ustrukturyzowana. Zachowuje naturalną strukturę cząsteczek wody, tzw. klastrów. Dzięki temu ma większą biodostępność – jest bardziej aktywna chemicznie, a jej naturalne oddziaływanie jest wzmocnione. Woda w takiej postaci znajduje się w roślinach, czyli również w owocach i warzywach.

Zachęcam do dyskusji o firmie i jej produktach na forum, w tematach „Polska woda w MLM”: http://forum.rankingmlm.com/topic/70-polska-woda-w-mlm oraz „Śnieżniczanka”: http://forum.rankingmlm.com/topic/65-sniezniczanka

Śnieżniczanka, ul. Lipowa 1b, 57-450 Lądek Zdrój, (74) 814 85 33, e-mail: bok@sniezniczanka.pl, www.sniezniczanka.pl

BONII – piękno, harmonia, natura

Firma swoim działaniem chce przyczynić się do uzyskania u swoich dystrybutorów i ich klientów równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, witalności oraz dobrego samopoczucia. Oferuje kosmetyki, w tym spa i wellness. Powstają z naturalnych surowców roślinnych.
Produkty BONII są nowoczesne. Przykładem jest regenerujący krem pod oczy, w którego bogatym składzie znajdują się mikrokapsułki z kompleksem witamin młodości E i C. Rewitalizują one strukturę włókien kolagenowych i tym samym zwiększają jędrność i elastyczność skóry. Doskonale chronią ją przed działaniem wolnych rodników. Interesującym też kremem, ze względu na swą funkcję, jest krem na rozszerzone naczynka i zaczerwienienia. Bogaty skład produktów przejawia się w odżywce do włosów oraz szamponie do włosów przetłuszczających się. Znajduje się w nich aż siedem wyciągów roślinnych. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie – jest ich wiele rodzajów.

Wśród nich znajduje się szampon z wyjątkowymi składnikami – glinką Ghassoul i proteinami jedwabiu. Jest także taki, który zawiera miedź nanokoloidalną, mającą działanie przeciwutleniające, zwalczające wolne rodniki i zapobiegające procesom starzenia naskórka. Nanotechnologia znalazła zastosowanie również w niektórych mydłach. Znajduje się w nich srebro, które działa antybakteryjnie i przez to likwiduje nieprzyjemny zapach. Firma nie szczędzi cennych składników. Krem – balsam Hemadri, zawiera 24-karatowe czynne złoto, w formie zmikronizowanej. Stymuluje ono syntezę kolagenu, koi i działa silnie antybakteryjnie oraz przeciwzapalnie, przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry. To tylko niektóre z właściwości złota, o których można przeczytać na stronie internetowej firmy. BONII oferuje jeszcze kilka innych rodzajów kremów, żele pod prysznic, żel intymny, antyperspiranty, szminki, pudry, cienie do powiek i inne kosmetyki, w tym także dla mężczyzn.

Malina, truskawka, czekolada, pomarańcza – te nazwy brzmią bardzo smakowicie. W takich kolorach oferowane są mydła z dużą, aż 30-to procentową zawartością naturalnej gliceryny. Niektóre mają w sobie loofę. Ta grupa kosmetyków nawiązuje do idei spa, którą firma propaguje. Znajdują się w niej następujące produkty: pudry do kąpieli, peelingi solne, glinka Ghassoul przeznaczona do robienia maseczek i okładów, sól z Morza Martwego, maseczki algowe, świece zapachowe i inne. Oferta BONII jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej nowoczesne kosmetyki z wartościowymi składnikami. Opakowania są bardzo ładne i co ważne, produkty mają bardzo atrakcyjne ceny. Na naszym rynku jest kilka firm zagranicznych MLM i sprzedaży bezpośredniej mających w ofercie kosmetyki. Okazuje się, że również polska firma może mieć równie atrakcyjną ofertę, a po dokładnym porównaniu, może nawet lepszą.

Big Open Network International Investments, ul. Ks. J. Jałowego 20, 35-010 Rzeszów, tel./fax (017) 85 209 17, e-mail: biuro@bonii.pl, www.bonii.pl

Tomek Nawrot

tomek@tomeknawrot.com

 

DOBRE, BO POLSKIE – CZĘŚĆ PIERWSZA

DOBRE, BO POLSKIE – CZĘŚĆ DRUGA

DOBRE, BO POLSKIE. CZĘŚĆ TRZECIA

DOBRE, BO POLSKIE. CZĘŚĆ  CZWARTA

DOBRE, BO POLSKIE. CZĘŚĆ PIĄTA