Członkostwo w Klubie Przyjaciół Bizona to dwie wyjątkowe korzyści w jednym. Zarobisz na polecaniu usług BizOn Capital zaufanym znajomym z branży MLM i sprzedaży bezpośredniej, a także zapewnisz członkom swojej struktury dostępu do legalnych pożyczek w równie niskich cenach co w banku! W efekcie w szybkim tempie możesz zwiększyć obroty swojej sieci, a dodatkowo zyskać szereg bonusów i prowizji.

Klub Przyjaciół Bizona – program partnerski dla najlepszych menedżerów MLM


Klub Przyjaciół Bizona to innowacyjny system partnerski, który wspiera rozwój struktur sprzedażowych w marketingu sieciowym. Umożliwi Ci zaciągnięcie pożyczki w kwocie od 3 000 do 10 000 zł na okres 12, 18 lub 24 miesięcy łatwiej niż w banku i taniej niż w parabanku w BizOn Capital – jedynym na rynku funduszu pożyczkowym online oferującym pożyczki dystrybutorom MLM i sprzedaży bezpośredniej na rozwój działalności. Pieniądze możesz przeznaczyć na co tylko masz ochotę! Zwiększenie obrotów, zakup produktów czy dowolnie przez siebie wybrany cel. Decyzję podejmujesz wyłącznie Ty!

Członkostwo w Klubie Przyjaciół Bizona to również szereg dodatkowych profitów dla Ciebie. Wystarczy, że będziesz polecał usługi BizOn Capital zaufanym znajomym z branży MLM i sprzedaży bezpośredniej, bądź rekomendował funduszowi sprawdzone w marketingu sieciowym osoby. W zamian zyskujesz m.in.:

  • szansę na znaczącą obniżkę rat spłacanej pożyczki lub niemal całkowitą ich redukcję,
  • punkty przeliczane na złotówki,
  • łatwiejszy dostęp do gotówki dla osób ze swojej struktury,
  • bezpłatne indywidualne strony polecające.

Jak dołączyć do elitarnego Klubu Przyjaciół BizOna?


Klubowiczem może zostać każdy klient BizOn Capital. Jeżeli nim nie jesteś, lecz zajmujesz odpowiednią pozycję w swojej strukturze MLM, to możesz rekomendować sprzedawców i liderów ubiegających się o pożyczki w funduszu. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz internetowy, a następnie zaakceptujesz regulamin. BizOn odezwie się do Ciebie błyskawicznie, maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Jako członek Klubu Przyjaciół Bizona otrzymasz indywidualną stronę polecającą dla pożyczek oraz wskazówki, kogo rekomendować. Jeśli wniosek zostanie złożony z należącej do Ciebie witryny, otrzymasz informację z prośbą o rekomendację osoby go składającej.

BizOn za każdym razem dokonuje rzetelnej oceny pożyczkobiorcy. Co ważne, BIK nie jest jedynym kryterium oceny. Jednak w uzasadnionych przypadkach fundusz zastrzega sobie prawo do podjęcia negatywnej decyzji pożyczkowej mimo Twojej pozytywnej rekomendacji.

Klubowicz przedsiębiorca


Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, możesz zostać członkiem Klubu Przyjaciół Bizona. Dzięki dołączeniu do programu partnerskiego zyskasz:

  • możliwość dokonywania wypłat z uzyskiwanych prowizji na podstawie wystawianych przez siebie faktur,
  • dodatkowy bonusw postaci możliwości uzyskiwania 50% kwoty prowizji przyznanej za zrealizowane polecenia pożyczek z tzw. drugiego poziomu, czyli przez osoby wprowadzone.

Regulamin dla przedsiębiorców jest dostępny tutaj.

Klubowicz konsument


Członkiem Klubu Przyjaciół Bizona może zostać także konsument. W takim przypadku współpracujesz z BizOn Capital w ramach konkursu. W zamian zyskujesz:

  • możliwość dokonywania wypłat z uzyskiwanych nagródz potrąceniem podatku dochodowego z tytułu wygranych w konkursach,
  • dodatkowy bonus w postaci uzyskania jednej z trzech cennych nagród głównych za najlepsze wykonanie zadania konkursowego. Możesz nawet wygrać sztabkę szczerego złota!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zainteresowany?! Nie zwlekaj i już dziś zaproś zaufanych znajomych z branży MLM i sprzedaży bezpośredniej do przystąpienia do Klubu Przyjaciół Bizona! Rozbudowuj swoją strukturę, zarabiaj na poleceniach, uzyskuj nagrody i bonusy, a także zmniejsz koszty spłaty zaciągniętej pożyczki. W BizOn Capital te wyjątkowe korzyści masz pewne jak w banku!

Artykuł powstał we współpracy z BizOn Capital

19. numer AlterBusiness.info