Mamy przyjemność poinformować Was, Drodzy Czytelnicy, o pierwszym wydaniu naszego E-przewodnika. Od dzisiaj można pobrać go na stronie Alterbusiness.info w zakładce „darmowe”, pod dzisiejszym artykułem oraz w sklepie internetowym Alterbusinesshop.com. A to dopiero początek!

Czym jest E-przewodnik?

To kompilacja złożona z nazw i danych firm marketingu bezpośredniego działających legalnie. Zawiera dwa rodzaje informacji.

Szczegółowe opisy odnoszą się do liderów oraz firm, które zgłosiły chęć udziału w akcji „Wielcy z Wyboru” i wsparły finansowo jedną z 3 fundacji, za co serdecznie im dziękujemy! Firmy oraz managerowie – nasi „Wielcy z Wyboru” – zostaną uhonorowani specjalnym znakiem akcji, a także wyróżnieni w specjalnym dziale „Wielkich z Wyboru” w najnowszym, styczniowym wydaniu naszego czasopisma.

Dane adresowe należą do firm, które nie wyraziły chęci udziału, ale działają oficjalnie lub nieoficjalnie na polskim rynku.

Ta internetowa publikacja powstała po to, aby przybliżyć osobom poszukującym dodatkowych źródeł dochodu, nieznającym rynku sprzedaży bezpośredniej w Polsce, firmy marketingu bezpośredniego oraz współpracujących z nimi managerów.

Największą promocję E-przewodnika planujemy poza kręgami osób związanych z marketingiem bezpośrednim.  Z raportu „Trendy HR 2013 – elastyczność i zmiana horyzontów” wynika, że czeka nas zmierzch ery etatu. Kluczem do furtki nowej epoki i sukcesu ekonomicznego będzie elastyczność, zarówno pracowników, jak i pracodawców. Można się także spodziewać, że najlepsi, utalentowani pracownicy nie będą chcieli się wiązać z jedną firmą, za to wciąż będą poszukiwali nowych wyzwań i okazji do rozwoju.

Poszukiwanie nowych wyzwań, okazji do rozwoju osobistego i zawodowego, a także koniec ery stabilnego, etatowego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, to świetne warunki do rozwoju marketingu bezpośredniego. Ale – aby osoby szukające wyzwań zawodowych i dodatkowego źródła zarobków przekonały się, że mogą je znaleźć w marketingu bezpośrednim – muszą najpierw dowiedzieć się o jego istnieniu. Po to właśnie wydajemy elektroniczną publikację E-przewodnik.

Bezpośredni system sprzedaży okazał się znakomitym kanałem rozpowszechniania usług i produktów oraz źródłem zatrudnienia dla wielu osób poszukujących pracy i dodatkowych dochodów, jednak nie wszyscy o tym wiedzą. Chcemy pomóc im zapoznać się z MLM i DS.

Jak wypromujemy E-przewodnik po alternatywnych źródłach dochodu?

E-przewodnik przyczyni się do poszerzania wiedzy o pozaetatowych źródłach dochodu, które możemy uzyskać legalnie. Wyślemy go do Urzędów Pracy oraz innych jednostek zrzeszających osoby poszukujące źródeł dochodu. Zamieścimy naszą publikację na forach związanych z pozaetatowymi formami pracy oraz stronach oferujących darmowe e-booki. Zaprosimy bloggerów do współpracy w promowaniu E-przewodnika. Nasi partnerzy również udostępnią E-przewodnik na swoich stronach WWW. Przeprowadzimy szeroko zakrojoną kampanię w mediach społecznościowych. W kwietniu przetłumaczymy go na język angielski i udostępnimy na rynku anglojęzycznym.

Pełną parą z promocją E-przewodnika poza środowiskiem związanym z marketingiem bezpośrednim ruszamy już od początku stycznia. O wszystkich naszych działaniach będziemy informować Was na bieżąco poprzez stronę alterbusiness.info.

Już od dzisiaj link do E-przewodnika jest dostępny w stopkach mailowych pracowników grupy medialnej 8&8 – dotrze więc wszędzie tam, gdzie dotrą nasze wiadomości mailowe – do drukarni, domów medialnych, agencji PR i wszystkich naszych partnerów oraz współpracowników.

Jak poszerzyć opis firmy w E-przewodniku?

E-przewodnik po alternatywnych źródłach dochodu nie jest publikacją zamkniętą. Co kwartał będzie uzupełniany i aktualizowany.

Dlaczego warto przyłączyć się do akcji?

  • Uczestnicy akcji otrzymają elektroniczny certyfikat oraz logo „Wielkich z Wyboru” do zamieszczenia na stronie internetowej z informacją „Działam charytatywnie. Znajdziesz mnie w publikacji E-przewodnik po alternatywnych źródłach dochodu”.
  • Prestiż, jaki wiąże się z publikacją w E-przewodniku, pomoże Ci budować marę osobistą w sieci.
  • Możesz potraktować E-przewodnik jako źródło informacji dla kandydatów na współpracowników i narzędzie rekrutacyjne. Pokaż na spotkaniu E-przewodnik – uwiarygodnij swój wizerunek!
  • Wyjście z ofertą na rynek anglojęzyczny – po przetłumaczeniu na język angielski E-przewodnika nie będzie granic, których ten elektroniczny dokument nie będzie mógł przekroczyć.
  • W styczniowym wydaniu kwartalnika opublikujemy listę wszystkich osób, firm oraz organizacji, które przyłączyły się do akcji.
  • Nieograniczona liczba wyświetleń i pobrań E-przewodnika– udostępnimy go za darmo, również poza branżą MLM i DS. Większy rynek to nowi klienci, nowi dystrybutorzy i większa sprzedaż!

Jeżeli chcesz znaleźć się w E-przewodniku, skontaktuj się z redakcją www.alterbusiness.info – możesz napisać do nas wiadomość przez fanpage, przez stronę internetową lub zgłosić się bezpośrednio do prezes naszej Grupy Medialnej, Joanny Bromboszcz, która osobiście koordynuje projekt E-przewodnik:  j.bromboszcz@alterbusiness.info, tel. 725 041 401.

Pamiętaj – aż 50% dochodów z E-przewodnika trafia na konto jednej z fundacji! Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

E-przewodnik

stopka_pod_artykuł