Wrzesień to doskonały moment na zmiany. Skwapliwie go wykorzystaliśmy, tworząc kolejny numer jedynego w Polsce kwartalnika poświęconego biznesowi alternatywnemu. 21. wydanie Alterbusiness.info na pewno Cię zaskoczy! W odświeżonej oprawie ukryliśmy same perełki. Dowiedz się, o czym przeczytasz tym razem!

Najnowszy numer Alterbusiness.info otwieramy mocnym uderzeniem. Zapraszamy Cię bowiem do refleksji nad Twoją marką osobistą – należysz do klasy premium czy osiadłeś gdzieś na mieliźnie? Od tego, co sobą reprezentujesz i jak komunikujesz się ze światem zależą Twoje dochody, warto więc pochylić się nad tym zagadnieniem. Oczywiście służymy pomocą! Przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, krótki zeszyt ćwiczeń i dodatkowe materiały online, dostępne tylko dla czytelników kwartalnika. Jesteśmy bardzo ciekawi, do jakich wniosków doprowadzi Cię lektura!

Biznes cyfrowy, biznes z duszą


21. wydanie kwartalnika stało się poniekąd przestrzenią dla prezentacji dwóch skrajnie różnych modeli biznesu alternatywnego. Z jednej strony mamy FutureNet – działalność bardzo nowoczesną i bardzo wirtualną, która pozwala zarabiać, nie ruszając się z fotela. Co więcej, możliwości budowania dochodu online pojawia się tu coraz więcej! Przyjrzeliśmy się nowościom proponowanym przez FN i zerknęliśmy za kulisy rozwoju giganta w Azji. Nie zdradzimy szczegółów, ale… dzieje się!

Z drugiej strony barykady stoi fantastyczne małżeństwo, Patrycja i Mirosław Milic, którzy wspólnie tworzą rodzinny biznes z duszą. Od lat współpracują z marką tianDe, łącząc tradycyjną działalność z systemem MLM. Swoją pracą zainspirowali już tysiące osób na całym świecie! Przeczytaj wywiad, w którym opowiadają o blaskach i cieniach franczyzy oraz marketingu sieciowego. Jeśli wciąż szukasz swojego biznesowego ideału, koniecznie poznaj duet Miliców!

Alterbusiness.info nr 21, MLM, marketing sieciowy, network marketing, sprzedaż bezpośrednia, revshare, kryptowaluty

Networkerzy w natarciu


Wyjątkowych osób zagościło na naszych łamach więcej. Artykuły stworzyli dla Ciebie doświadczeni praktycy biznesu, dzielący się swoją wiedzą i pasją. O subtelnych niuansach pracy z ludźmi w MLM pisze Krystyna Derbin, a najważniejsze elementy networku rozbija na części Michał Skołozdrzy. Natalia Ryńska zdradza natomiast, jak odnieść sukces w marketingu sieciowym i pozostać sobą. To nie lada wyzwanie, prawda?

Nasz wydawca, Joanna Bromboszcz, zadaje pytanie: czy MLM-owcy mają się czego wstydzić? Jednocześnie demaskuje firmy z branży, które swój model sprzedaży uważają właśnie za powód do wstydu. Anna Prędka przypomina natomiast o podstawowych strategiach rozwoju networkowego biznesu – to lektura obowiązkowa dla osób stawiających w nim pierwsze kroki.

Kierunek: rozwój


O praktycznych stronach rozwoju osobistego opowiadają prawdziwi eksperci. Daniel Kubach rzuca nowe światło na zagadnienie przywództwa. Czym jest i jak się go nauczyć? Więcej o tym w Alterbusiness.info i na najbliższym szkoleniu Akademii Przedsiębiorczości. A jeśli o przedsiębiorczości mowa, to warto wspomnieć również o pieniądzach. Michał Zielke, prezes BizOn Capital ostrzega przed wpadnięciem w oko finansowego cyklonu. Podpowiada też, jak się z niego wydostać, gdy już za późno na prewencję…

Gościmy również dwie cudowne kobiety biznesu. Magdalena Szewczuk, diament Betterware i CEO Czerwonej Szpilki, małymi krokami doprowadzi Cię do sukcesu. Z kolei Renata Frączkiewicz-Krzal pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi spotykasz się przy wyznaczaniu celów. Kompletna opieka rozwojowa zapewniona!

Alterbusiness.info nr 21, MLM, marketing sieciowy, network marketing, sprzedaż bezpośrednia, revshare, kryptowaluty

Żyj zdrowo i pięknie


Z przyjemnością rozbudowujemy dział „Styl życia”, a w tym numerze serwujemy w nim naprawdę ciekawe kąski. Po pierwsze: Jarosław Zych wprowadza cykl o witaminie C. Wierzymy, że zaintryguje nim nie tylko swoich wiernych fanów! Po drugie: Wojciech Karpowicz dzieli się swoją wiedzą o antyoksydantach. Jeśli lubisz o siebie dbać – musisz poznać te magiczne związki chemiczne.

Jednak nie samym zdrowiem człowiek żyje, dlatego Regina Bukowska ma w zanadrzu podstawy odzieżowej etykiety. Jak ubierać się na spotkania biznesowe? Czego unikać? Czym się wyróżnić? To dopiero preludium do prawdziwej szkoły biznesowego stylu, która czeka na Ciebie w kolejnych numerach Alterbusiness.info!

Na deser przegląd najciekawszych wydarzeń w drugiej połowie roku i zestawienie inspirujących filmów. Na pewno znajdziesz coś, co umili Ci długie, jesienne wieczory – z naszym kwartalnikiem w ręku nie grozi Ci nuda!

Chcesz otrzymać jeszcze ciepły egzemplarz Alterbusiness.info prosto z drukarni? Nie czekaj, aż magazyn trafi na półki Empiku – zamów go w przedsprzedaży już dziś! Zapłacisz tylko 9,90 zł lub 8,75 zł w prenumeracie z wysyłką gratis! Warto? Warto!

Karolina Kołodziejczyk alterbusiness