Stale rozwijająca się marka, budowana w oparciu o bogate doświadczenie sięgające nie tylko polskiego rynku, ale i europejskiego. Marka, której Zarząd stawia na połączenie biznesu tradycyjnego, marketingu społecznościowego i sprawnie zorganizowanego zaplecza logistycznego. Poznajcie Souvre Internationale – firmę, która kładzie nacisk na wysokiej jakości produkty kosmetyczne codziennego użytku, tworzone przy pomocy innowacyjnych komponentów.

Strategią firmy bezsprzecznie jest stałe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, a także poprawianie standardów w zakresie obsługi klienta. Zdobywanie kolejnych rynków, rozszerzanie sieci Partnerów wpływa z kolei na powiększanie oferty produktowej firmy. Warto zauważyć, że w nazwie Souvre Internationale, każda z liter pierwszego członu odpowiada za wartość, jaką kieruje się cała społeczność SOUVRE. Odzwierciedlają one podejście firmy do jej Partnerów, klientów, a także produktów. Oto rozwinięcie:

Solidny – skuteczny system pracy, który pozwoli każdemu nowemu Partnerowi osiągnąć stabilny i satysfakcjonujący wynik finansowy

Odpowiedzialny – zachowując najwyższe standardy prowadzenia biznesu, Souvre Internationale obserwuje i odpowiada na potrzeby Partnerów i klientów

Uczciwy – Souvre Internationale zapewnia przejrzyste zasady współpracy – dając Ci możliwość zbudowania biznesu, a jako Partner masz niepowtarzalną szansę na odniesienie sukcesu

Victorious – odniesiesz zwycięstwo dzięki najlepszemu planowi marketingowemu, wyjątkowym produktom, a także najlepszym w Polsce liderom biznesu internetowego – Souvre Internationale będzie najlepszą firmą marketingu społecznościowego w Polsce i na świecie

Rewelacyjny – niepowtarzalny asortyment Souvre Internationale oraz wysoka jakość produktów pozwolą Ci na dynamiczny rozwój struktury biznesowej oraz na zachowanie trwałej współpracy z klientami

Energiczny – każdego dnia Souvre Internationale dzielić się będzie z Tobą energią do działania, codziennie stawiając sobie wyzwania, niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku

Oferta firmy Souvre Internationale to przede wszystkim produkty kosmetyczne i kolagenowe, jednak znajdziemy w niej również środki czystości. Krótko mówiąc – towar codziennego użytku, tworzony z największą starannością, wykorzystujący wzorce najwyższej jakości.

Kolagen Naturalny Souvre Internationale osiągany jest z esencji rybich skór i jako jedyny produkt na świecie, jest najbardziej zbliżony do struktury i właściwości ludzkiego kolagenu. Jest to kolagen aktywny, podobnie jak w dniu połowu ryb, z których jest pozyskiwany. Jest to produkt całkowicie naturalny, pozbawiony jakichkolwiek chemicznych dodatków, dzięki czemu bezpośrednio wpływa na przyczyny starzenia się skóry, a nie jedynie na skutki tego procesu, czyli zmarszczki.

Linia produktów kosmetycznych na tle konkurencji wyróżnia się nowatorskimi recepturami wybitnych naukowców, którzy nad swoimi pomysłami pracowali latami. Produkty te bazują na wyjątkowych składnikach, które gwarantują długotrwałe efekty. Wśród nich znajdziemy m. in. kwas hialuronowy, witaminę E, olej z orzechów makadamia, a także olej arganowy, jak i masło shea i masło kokosowe. Zastosowanie akurat tych składników zapewnia odpowiednią regenerację skóry pod wieloma względami.

Suplementy diety Souvre Internationale to świetne uzupełnienie i tak bogatej już oferty produktowej. Liofilizowany kolagen naturalny, pozyskiwany z ryb zapewnia utrzymanie prawidłowej wytrzymałości stawów, oraz wsparcie dla całego organizmu. Ekstrakt z jagody Goji dla odmiany wzmacnia układ kostny, jak i system odpornościowy. Jeśli poszukujemy uzupełnienia jodu w organizmie z pewnością przydatny okażą się glony morskie, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Ofertę zamykają środki czystości, charakteryzujące się wysoką skutecznością, ale i bezpieczeństwem – produkty Souvre Internationale są delikatne dla skóry człowieka. Skutki użytkowania na czyszczonych powierzchniach widoczne są już po pierwszym użyciu. Na niezaprzeczalną jakość  wpływają szczegółowe badania, którym poddawane są stale produkty.

Ponadto firma włożyła dużo pracy w budowę przejrzystego i korzystnego planu marketingowego, a także Program AUTO-MOTYWACJA. Partnerzy, którzy osiągnęli i utrzymają określone poziomy efektywności (m.in. poziom dyrektorski), w ramach Programu AUTO-MOTYWACJA mogą otrzymać wyjątkowy samochód marki LEXUS. Partnerów osiągających najwyższe wyniki, SOUVRE INTERNATIONALE nagradza dodatkową prowizją, równoważną miesięcznej racie leasingowej.

Souvre Internationale to bogata oferta produktowa, opracowana przez najlepszych specjalistów, znających potrzeby naszego rynku. To jednak także niezwykle korzystny plan marketingowy, którego szczegóły, jak i całego programu AUTO-MOTYWACJA poznacie w kolejnym artykule dotyczącym Souvre Internationale.

stopka mateusz podyma