Cóż to był za weekend! 22-23 października, w malowniczych lasach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, odbyła się konferencja firmy COLWAY. Okryta dyskretnym woalem tajemnicy, przyciągnęła kilkaset osób z całej Polski! Wystarczyło spojrzeć tylko na tłum zgromadzony w warszawskim Hotelu Boss i od razu było wiadomo: dzieje się!

COLWAY – ukochane dziecko


Uczestników Konferencji w Hotelu Boss powitał Rene Zych. Krótko opowiedział o dorastaniu w cieniu młodszej siostry, noszącej nietypowe imię COLWAY, a następnie zaprosił na scenę ojca, Jarosława Zycha. I dopiero wtedy się zaczęło! Przywódca niebieskiej sekty z właściwą sobie swadą zabrał Gości w podróż w czasie. Wspominał Brylantową Galę COLWAY z 2014 r. i drogę – nie zawsze łatwą – do aktualnej pozycji lidera rynku. Jarosław Zych zwizualizował także wykresami rosnące niezmiennie, szczególnie w ostatnich  trzech latach, obroty firmy. Dzieje się to – podkreślił – mimo pewnej dywersyfikacji energii marketingowej, spowodowanej uruchomieniem drugiego marketingu sieciowego Colway International. Podziękował też  liderom „klasycznego” COLWAY za niezachwianą wiarę w sukces i wartości ich Organizacji.

Sensacje i rewelacje


Jakie są najważniejsze cechy COLWAY? Rene Zych nie miał wątpliwości: to przede wszystkim doskonałe zaplecze logistyczne i produkcyjne, wsparcie naukowe,  niesamowite produkty. Siłą COLWAY jest również, co potwierdził przywódca plemienia, umiejętność przyciągania ludzi nieprzeciętnych, ba! niepoprawnych wręcz w swej pasji. Wielu z nich pojawiło się zresztą na konferencyjnej scenie. Jarosław Zych dodał jeszcze enigmatycznie:

„Dopiero kolejne tygodnie przyniosą wam rewolucję. Przyniosą kolejne, jeszcze lepsze produkty, prawdziwe hity marketingowe”

– a Publiczność zawrzała.

Ciekawość podsycił krótki materiał Colway.TV, zapowiadający zmieniony design opakowań i tajemnicze – sensacyjne! – nowości. Owacjom nie było końca także wtedy, gdy na scenie po kolei pojawiali się pracownicy COLWAY: ci, którzy na co dzień dbają o sprawne działanie Organizacji. Byli więc magazynierzy, był dział księgowy i dział zamówień, dział marketingu i dział obsługi systemu. A kiedy do ekipy dołączyły Paulina Michalska i Karolina Górska, sala wręcz eksplodowała w oklaskach.

Wejście na szczyt


Karolina Górska, nazywana ministrem edukacji i postępu w COLWAY, wspomniała krótko początki swojej przygody z firmą i zapowiedziała zmiany niezbędne, by Organizacja wciąż mogła się rozwijać: uspójnienie identyfikacji wizualnej i nowy program szkoleniowy Wszechnica COLWAY, który ruszy już od stycznia.

Po niej na scenie pojawił się Arkadiusz Szczepański, człowiek odpowiedzialny za niezwykły projekt Możesz więcej. To kampania społeczna, bodaj pierwsza w historii polskiego MLM, a zarazem wyraźny sygnał od COLWAY:

„Nie jestem tylko podmiotem, który chce generować przychód. Jestem też podmiotem, który rozumie problemy społeczne”.

Jak dodał Arkadiusz:

„wejście na poziom marki odpowiedzialnej społecznie, tym samym wzięcie odpowiedzialności za realną pomoc całym środowiskom – to wejście na szczyt”.

Maurycy Turek, prezes i współzałożyciel COLWAY wprawił zebranych w znakomity nastrój przedstawiając nowoczesne narzędzia marketingowe, także powiązane z kampanią społeczną, np. aplikację mobilną COLWAY.

Emocje (nie)okrzesane


Kolejnym prelegentem Konferencji był Piotr Pakuła, jeden z twórców fenomenalnych kosmetyków COLWAY. Zapowiedział nowy, wyglądający niczym pół miliona dolarów płyn do demakijażu: jego opracowanie trwało wiele miesięcy, ale opłaciło się! Świeżynka COLWAY redefiniuje bowiem skuteczne zmywanie makijażu.

Gdy Rene zaanonsował tajemniczego gościa specjalnego, chyba nikt nie spodziewał się… biznesmana z saksofonem! Tymczasem Grzegorz Kamiński wszedł na scenę tak, jak wchodzi się na imprezę, niosąc obietnicę szampańskiej atmosfery. Jak sam powiedział:

Niczego was nie nauczę, ale będziemy się świetnie bawić. Jedyne, co mogę dla was zrobić, to was zainspirować

– dlatego Uczestników Konferencji COLWAY uraczył sporą dawką sprzedażowej motywacji. Rzucał żart za żartem i bon mot za bon motem, rozbawiając gości do łez.

Łzy z publiczności wycisnęła także mgr inż. Olimpia Baranowska. Współtwórczyni rewolucyjnego Atelokolagenu z widoczną pasją i chwytającym za serce zaangażowaniem opowiedziała o swoim przełomowym osiągnięciu. Atelokolagen to bowiem nie przelewki, a wyjątkowej jakości produkt o właściwościach leczniczych i kosmetycznych, który w dodatku naprawdę pięknie się prezentuje! Co więcej, nie znajdziecie go w ofercie żadnej innej firmy – Atelokolagen COLWAY ma więc sporą szansę podbić świat.

Ballada o rozwoju


Następnie Nikita Zych (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa!) i Kamil Radajak wprowadzili Uczestników w świat nowej aplikacji mobilnej, dostępnej dla każdego uczestnika sieci COLWAY. Opowiedzieli, jak ją obsługiwać i jakie możliwości oferuje. A te są naprawdę duże! Od edukacji przez zakupy i koordynowanie działań współpracowników; aplikacja posłuży Menedżerom COLWAY również jako mobilna asystentka.

Na scenie pojawili się jeszcze Paulina Michalska i dr Błażej Dolniak z opowieścią „O czymś, w co chyba nie uwierzycie…”. I faktycznie, publiczność nie dowierzała, gdy mówcy przedstawili rewolucyjne produkty anti-age pod oczy. Merytoryczną część sobotniej konferencji zamknął Jarosław Zych, roztaczając przed Uczestnikami piękne wizje rozwoju i ekspansji.

A potem już tylko harce, zabawy i swawole – znakomity występ sopranów i tenora operowego – trio „Solisti”, biesiada i impreza do białego rana!

Nie do wiary!


Drugi dzień Konferencji otworzył wykład profesora Siergieja A. Batieczki (www.batieczko.pl), który mówił o niezwykłych właściwościach pozyskiwanych z zarodników i owocni (trudnych do zdobycia nawet w Chinach), ekstraktów z ganodermy i kordycepsu oraz o wynikach leczenia nowotworów amigdaliną (wit. B17) i olejem z konopi indyjskich.  To naukowe wprowadzenie nie nastąpiło bez powodu!

Największe od lat wydarzenie w Organizacji COLWAY zakończyła prezentacja Jarosława Zycha. Zapowiedział w niej rzeczy… nieprawdopodobne!  Po pierwsze: 20-milionowy obrót tylko polskich struktur COLWAY w jednym tylko miesiącu – listopadzie.  Uczestnicy przecierali oczy, gdyż takiego obrotu miesięcznego nie uzyskują nawet firmy z sektora MLM o dwudziestokrotnie większej ilości zarejestrowanych dystrybutorów lub konsultantów. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że te pozornie szalone liczby znajdą pokrycie w rzeczywistości: tylko1 listopada, na który przypadł start Promocji COLWAY obrót tej firmy wyniósł… 5 milionów złotych!

Po drugie Zych oświadczył, że przeciętny zarobek osoby przyłączającej się w listopadzie do COLWAY będzie porównywalny z półrocznym dochodem w marketingu sieciowym nad Wisłą. Po trzecie zaś obiecał każdemu, kto włączy się aktywnie do Promocji listopadowej w COLWAY gratisowe artykuły o wartości… ponad dwóch tysięcy złotych! Wśród nich produkty bardzo trudne, bądź wręcz niemożliwe do kupienia w Europie: ekstrakty z zarodników i owocni grzybów reishi czy cordycepsu oraz oleju  z jąder pestek moreli (pierwszy taki na świecie pozyskiwany  w stanie nadkrytycznym z pomocą CO2) i oleju z konopi indyjskich, który – jak twierdzi Prezes – COLWAY w pełni legalnie wprowadził na obszar Unii Europejskiej i do obrotu!

Ze sceny Konferencji COLWAY popłynęły więc słowa, w które wręcz trudno uwierzyć.  Rzecz w tym jednak, że Jarosław Zych – niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci w historii marketingu sieciowego w Polsce – jeszcze nigdy nie zapowiedział publicznie czegoś, czego następnie nie zrealizował.

No cóż… Czekamy.  Tysiące złotych w prezentach dla każdego, kto dołączy do wielkich, listopadowych żniw COLWAY?  Dwudziestomilionowy obrót miesięczny  firmy, która choć dobrze rozpoznawalna, nie grała dotąd w tak wysokiej lidze?  Twórca COLWAY zalicytował tym razem bardzo wysoko.  Aż chce się powiedzieć: sprawdzamy!  Pięć milionów obrotu w pierwszym tylko dniu Promocji COLWAY  – 1 listopada,  odbiło się echem w polskim marketingu sieciowym…

stopka_pod_artykuł_karolina