Jesteśmy właśnie po pierwszej konferencji rozpoczynającej kolejny cykl szkoleniowy InWay w 2014 r.: TWÓJ PIERWSZY K(ROK) DO MISTRZOSTWA, która odbyła się 27 stycznia w Poznaniu, w Hotelu Novotel Malta.

Pomimo faktu, że rozpoczęcie szkolenia zaplanowano na godzinę 17:00, to pierwsi goście pojawili się już o 15:00. Przybyli tak wcześnie nie tylko po to, aby zająć dobre miejsca, ale przede wszystkim – by spotkać się  z prowadzącymi – znanym doskonale wszystkim uczestnikom konferencji, dr. Adamem Ubertowskim oraz znakomitym Bernardem Jastrzębskim. Tematem przewodnim spotkania było zagadnienie sukcesu. Ze względu na obszerność tego pojęcia, jak i fakt, że dla każdego może oznaczać zupełnie coś innego, obecni goście zostali poproszeni na początek o zastanowienie się i analizę tego, jak oni odbierają sukces. Wciągnięci w głęboką refleksję, aktywnie dzielili się z resztą zgromadzonych swoimi spostrzeżeniami. Prowadzący, omawiając przedmiot spotkania, nie omieszkali wspomnieć także o narzędziach i metodach, które są determinantami osiągnięcia powodzenia. Przedstawili zagadnienie osobistej analizy SWOT, mającej ogromny wpływ na naszą drogę do sukcesu. Tłumaczyli, że każdy może go osiągnąć, jednakże niezbędne do tego jest skupienie się na swoich mocnych stronach oraz umiejętność nadania im wartości komercyjnej, tak abyśmy potrafili sprzedać własną osobę innym i otaczającemu nas światu. Podczas konferencji mowa była także o wadze określania  celów, koniecznie wyznaczanych według zasady SMART, o tzw. „wspomagaczach sukcesu” czy technikach skutecznej komunikacji, niezbędnej zarówno w życiu zawodowym, jak i również prywatnym.

Oprócz bogatej w treść merytoryczną przemowy prowadzących, w konferencję wpleciono również szereg przydatnych ćwiczeń do wykonania. Goście uczyli się między innymi tego, jak zręcznie zadawać odpowiednie pytania, aby poznać potrzeby klienta. Ponadto: zaplanowano także quiz, którego zwycięzca otrzymał bardzo atrakcyjną nagrodę. Jaką? Najlepiej przekonać się o tym osobiście na kolejnych szkoleniach. Najbliższe odbędą się w miastach:

  • Kielce: 29.01 – Qubus Hotel, ul. Składowa 2,
  • Kraków: 30.01 – Galaxy Hotel Gęsia 22 a,
  • Lublin – 3.02 – Hotel Europa, Krakowskie Przedmieście 29,
  • Warszawa – 4.02 – Golden Floor, al. Jerozolimskie 123A,
  • Katowice – 5.02 – Novotel, Aleja Walentego Roździeńskiego 16,
  • Wrocław – 6.02 – Novotel, Wyścigowa 35,

Aby wziąć udział w konferencji szkoleniowej i otrzymać książkę „MISTRZ KOMUNIKACJI” należy dokonać wpłaty na konto InWay w wysokości 49 zł.

W tytule przelewu prosimy wpisać:

Miasto Uczestnictwa_Imię i Nazwisko_Nr telefonu, (np. Poznań_Jan Kowalski_608 694 784). Numer konta: 85 1910 1048 2401 5126 7680 0001, InWay Sp. z o.o., ul. Leszczyńskiego 4/24, 50-078 Wrocław. Wpłata na konto jest równoznaczna ze zgłoszeniem udziału w konferencji. Pytania w sprawie konferencji można zadawać  mailowo: klub@InWay.pl Zapisy i informacje na temat konferencji również telefonicznie pod numerem: 515 080 381 (Magdalena Gockowiak). Zapraszamy również na stronę internetową http://inway.pl/

2014 to rok, w którym nastąpi zmiana formy szkoleń MLMBA, a przede wszystkim czas nowości, które specjalnie dla swoich kursantów przygotowała firma InWay. Należy do nich między innymi stworzenie elitarnego klubu Inway. Członkostwo w nim wiąże się z sporymi profitami, jak na przykład liczne rabaty na szkolenia czy inne materiały dydaktyczne (Więcej informacji: http://inway.pl/klub-inway/ ).

MLM

MLM

InWay

Konferencja Twój Pierwszy K(rok) do Mistrzostwa to nie tylko rozpoczęcie kolejnego cyklu szkoleniowego, ale również spotkanie kończące ubiegły sezon, na którym nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kursu MLMBA. Wszystkim obdarowanym towarzyszyła cała seria gratulacji, uścisków oraz podziękowań. Nie obyło się również bez sesji fotograficznej, podczas której z twarzy zgromadzonych łatwo było wyczytać poruszenie i zadowolenie. Tym pozytywnym akcentem całe spotkanie się zakończyło. Na koniec padły słowa Bernarda Jastrzębskiego, że sukces to nie jednorazowy wyczyn, ale ciągły proces samodoskonalenia. Całkowicie zgadzam się z tym stwierdzeniem i uważam, że należy o tym pamiętać podczas naszej własnej drogi na szczyty sukcesu.

Relację z wydarzenia sporządziła

Redaktor Raisa Chudek

Redaktor Raisa Chudek