„W sensie kultury firmy nie macie konkurencji” ‒ powiedziała Iwona Majewska-Opiełka. W podobnym tonie wypowiadali się lekarze i naukowcy podczas IV Konferencji Perfect Coll. Wydarzenie to uświetniło 2. rocznicę wejścia firmy na rynek.

Autor: Tomek Nawrot

To była najlepsza z dotychczasowych Konferencji Perfect Coll. Perfekcyjna impreza, wspaniali ludzie ‒ mówią jej uczestnicy. Gdy po raz pierwszy przeczytałem agendę wiedziałem, że coś jest na rzeczy. Kilku prelegentów z tytułami naukowymi, w tym nowe autorytety medyczne ‒ to jasny sygnał rozwoju Perfect Coll.

Perfect Coll opiekunem kosmetologicznym kadry narodowej pływaków


Po serdecznym powitaniu wszystkich Uczestników przez dr Macieja Waszczyka ‒ Prezesa Zarządu, wykład rozpoczęła dr Agnieszka Ciszek. Przedstawiła wyniki kolejnych badań, przeprowadzonych na wybranych zawodnikach kadry narodowej pływaków i jak stwierdziła z entuzjazmem: „Rezultaty okazały się lepsze od moich oczekiwań”. Dr Ciszek nie dowierzała, gdy zobaczyła wyniki po dwóch tygodniach stosowania kosmetyków PC przez sportowców. Dla pewności powtórzyła pomiar – rezultaty niezmiennie zachwycały!

Badania nad wykorzystaniem kolagenu Perfect Coll w położnictwie i ginekologii


Zmniejszenie ilości kolagenu w organizmie następuje wraz z upływem lat. Jego niewystarczająca ilość odpowiada m.in. za bóle w stawach i odklejanie się siatkówki oka. Takie informacje przekazała prof. zw. n. med. Anna Kwaśniewska, która rozpoczęła formalne przygotowania do badań nad wykorzystaniem kolagenu Perfect Coll w położnictwie i ginekologii. Jak powiedziała, już ma pierwsze pozytywne efekty, a jej pacjentki chętnie stosują kolagen PC w celach kosmetycznych.

Efektami wykorzystania kolagenu w swojej pracy podzieliła się także dr n. med. Barbara Jaroszkiewicz. Trafiają do niej m.in. osoby z urazami stawów powstałymi podczas uprawiania sportu. „Prowadzę badania nad kolagenami i muszę stwierdzić, że działają znakomicie. Zmniejszenie bólu zapewnia szybsze rozpoczęcie ćwiczeń rehabilitacyjnych” ‒ powiedziała dr Jaroszkiewicz. Na zakończenie dodała:Kolagen rekomenduję w leczeniu urazów stawów”.

Zwiększyli swój dochód do kilkunastu tysięcy zł


Następnie głos zabrał Prezes Perfect Coll ‒ dr Maciej Waszczyk. Opowiedział o spotkaniu z prezesem amerykańskiej firmy podczas wakacji, któremu wyjaśnił, dlaczego pracuje w branży MLM. Dr Waszczyk odrzekł: „Pracuję wśród fantastycznych ludzi. Tu wszyscy mogą zarobić. Przykładem jest małżeństwo, które miało po kilkaset złotych renty, a po rozpoczęciu współpracy zwiększyło swój dochód do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie”.

WIEDZA plus DOŚWIADCZENIE tworzą UMIEJĘTNOŚĆ ‒ to równanie jest podstawą w osiąganiu sukcesu w MLM, jak mówił w dalszej części wystąpienia dr Waszczyk. Wyjaśnił, że działanie z wykorzystaniem odpowiedniej wiedzy przynosi wartościowe doświadczenia, a te z kolei wpływają na wykształcenie właściwych umiejętności. Dobrze rozumiany rozwój w MLM porównał do… drzewa.

konferencja Perfect Coll

„Mnie też przekonał kolagen Perfect Coll”


Długotrwałe schylanie, przebywanie w niewłaściwej pozycji siedzącej, urazy wynikające z uprawiania sportu w nadmiernej ilości ‒ to niektóre powody, dla których pacjenci korzystają z pomocy dr n. med. Jakuba Lisowskiego, specjalisty w dziedzinie medycyny i rehabilitacji ruchowej.

„Na jednej z wcześniejszych Konferencji Perfect Coll bardzo zainteresował mnie wykład na temat kolagenu. Zaczęliśmy go z żoną stosować. Żona dotąd była uczulona na wszystkie kosmetyki, a produktów PC używa z powodzeniem. Mnie też przekonał kolagen Perfect Coll, jest najwyższej jakości. Z tego powodu polecam jego stosowanie moim pacjentom ‒ stwierdził dr Jakub Lisowski w rozmowie. Zalecił także suplementację kolagenem w przypadku dyskopatii i w jej profilaktyce.

Dla mocnych kości niezbędny jest kolagen


Dr Lisowski zwrócił uwagę na fakt, że organizm w sposób właściwy przyswaja tylko wapń organiczny. Jak dodał, dla posiadania mocnych kości niezbędny jest także kolagen. „Wystarczy przyjmować witaminy D3 i K2, aby zapobiec osteoporozie lub ją wyleczyć” ‒ zasugerował. Co ważne, w ofercie Perfect Coll znajdują się dwa produkty służące suplementacji: kolagen liofilizowany z hydratu rybiego oraz witamina C z owoców Aceroli. Firma wprowadza również optymalne dla organizmu połączenie witaminy D3, K2 (MK7) oraz magnezu.

Wyjątkowa okazja


Zofia Starzyńska ‒ Dyrektor Handlowy i Pełnomocnik Zarządu Perfect Coll ds. MLM przedstawiła strategię wzrostu na najbliższy czas i cały rok 2017. Trzeba przyznać, że perspektywy rozwoju PC wyglądają imponująco, a od czasu ostatniej Konferencji liczba Partnerów i Klubowiczów znacząco wzrosła.

Zofia Starzyńska podczas swojego wystąpienia ogłosiła też promocję jesienną. Dziś już znamy jej znakomite wyniki, które przerosły wszelkie oczekiwania. W listopadzie i grudniu 2016 roku grono Partnerów i Klubowiczów Perfect Coll powiększyło się do 7 tys. osób, a obroty struktury MLM wielokrotnie wzrosły.

konferencja Perfect CollMamy fantastycznych ludzi!


Na wydarzeniu pojawił się Robert Żołędziewski ‒ coach, konsultant, trener biznesu oraz aktor, znany m.in. z filmu „Tajemnica Westerplatte” czy seriali „Plebania” i „Na Wspólnej”. Wieczorem, podczas pierwszego dnia Konferencji, wystąpił w swojej najnowszej roli ‒ poprowadził Uroczystą Galę.

Na wstępie zaprezentował swoje dwa najnowsze filmy, żartobliwie odnoszące się do dotychczasowego dorobku artysty i produktów Perfect Coll. Przedstawiony został też trzeci film, nagrany w trakcie trwania Konferencji. Aktorami byli jej uczestnicy, którzy spontanicznie odpowiadali na pytanie: Dlaczego Perfect Coll? Wśród odpowiedzi znalazła się również ta: Mamy fantastycznych ludzi! Zachęcamy do obejrzenia filmu na oficjalnym kanale Perfect Coll w serwisie YouTube.

Na scenie pojawili się wszyscy, którzy awansowali od poprzedniej Konferencji. Zrobione ręcznie dla Perfect Coll ‒ taki napis widniał na unikatowych paterach wykonanych z barwionego szkła przez uznaną na całym świecie artystkę Edytę Barańską. Otrzymali je Partnerzy, których miesięczny obrót struktury wynosi od 20 tys. do ponad 1 mln zł. Słowami uznania i kwiatami uhonorowani zostali także pracownicy firmy, na co dzień zajmujący się obsługą Partnerów i Klubowiczów.

Dlaczego powstał Perfect Coll?


Podczas trwania Uroczystej Gali Właściciel firmy Piotr Sobotka wyjawił powód, dla którego powstał Perfect Coll. „Wiele miesięcy analiz rynku, zaangażowanie sztabu fachowców, pisanie planu marketingowego to początek każdej firmy… Jednak w przypadku Perfect Coll nie miało to miejsca. Prawda jest taka, że żona mi kazała. (…) Powiedziałem o tym mojemu wieloletniemu przyjacielowi, Maciejowi Waszczykowi. (…) I tak umówił mnie z Zofią Starzyńską. Gdy przedstawiłem jej sprawę, stwierdziła: Jeśli chcecie coś naprawdę naturalnego, bez chemii, to musicie sami wyprodukować, bo takiego na rynku nie ma.”

Uroczysta Gala wprawiła wszystkich w doskonały nastrój. Stanowiła dobry wstęp do kolejnych punktów programu: Uroczystej Kolacji i zabawy przy muzyce. To był czas na wspólne świętowanie osiągnięć, wymianę doświadczeń i pogłębianie relacji. Następnego dnia wszyscy pojawili się na kolejnych wykładach, prowadzonych przez znakomitą trenerkę rozwoju osobistego, Iwonę Majewską-Opiełkę.

 

Nie macie konkurencji


„Jestem zachwycona tym, że możecie sobie kupić pendriva z materiałami szkoleniowymi. Jest to rzadkość w firmach MLM, a znam ich wiele. Mają Państwo ze strony firmy wyjątkowe wsparcie ‒ Iwona Majewska-Opiełka nawiązała do pendrivów z wgranymi filmami szkoleniowymi w języku polskim i angielskim, które można było otrzymać podczas Konferencji. Kolejne miłe słowa padły w trakcie omawiania znaczenia wyróżnienia się na rynku: „W sensie kultury firmy nie macie konkurencji”.

Pomimo wielu godzin spędzonych na sali w ciągu dwóch dni, miałem ochotę dalej tam być i uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Zapał i entuzjazm Partnerów, współpraca z naukowcami oraz lekarzami, kompetentny Zarząd i pracownicy, doskonałe, wiodące na rynku w swoich kategoriach produkty Perfect Coll ma wspaniałe perspektywy. Warto z tą firmą współpracować!


Po dwuletniej współpracy z Perfect Coll moje dochody pasywne są zdecydowanie wyższe niż po wieloletniej współpracy z poprzednią firmą. Pojawiło się wiele nowych osób, które szybko zwiększają swoje wynagrodzenia. Ci, którzy współpracują dłużej, zapuścili korzenie, ugruntowali się. Z nastawieniem na wspólny, wiadomy cel, długo pogramy do jednej bramki. Perfect Coll perfekcyjnie dba o produkt i współpracowników. Czuję w tej firmie solidne podstawy na każdym polu. Zarząd PC szybko rozpoznaje potrzeby Partnerów, dlatego współpraca kwitnie i daje widoczne rezultaty!

Donata Świtała

Przekonałam się do produktów Perfect Coll i to spowodowało, że rozpoczęłam współpracę. Miałam zmiany skórne i produkty bardzo szybko zaczęły pomagać. Mam niesamowite wsparcie mojej liderki i całej górnej linii. Biorę udział w szkoleniach i od razu zdobytą wiedzę wdrażam w życie. Współpraca z Perfect Coll bardzo dużo wniosła do mojego prywatnego życia. Wzrosła moja pewność siebie, samoocena, łatwiej podejmuję decyzje. Jestem przekonana, że stanie się Partnerem Perfect Coll to był bardzo dobry wybór.

Magda Glimasińska

Przyjechałam na Konferencję z Niemiec, gdzie mieszkam i buduję strukturę. Jechałam 11 godzin i pokonałam 1000 km. Rozpoczynając współpracę z Perfect Coll skorzystałam z możliwości szybkiego startu. W dziesięć dni od zarejestrowania pozyskałam dwóch Partnerów i oni zrobili to samo. W ten sposób szybko awansowałam na poziom Managera. Ludzie stwierdzają, że ładnie wyglądam. Mówię wtedy, że używam produktów Perfect Coll. Często proszą o katalog. Ostatnio na spotkanie przyszło 20 nowych osób. Wszystkie zdecydowały się zostać klientami.

Izabela Stankiewicz

Z osobami z mojej grupy uczestniczymy w wydarzeniach, w których udział biorą kobiety. Tam poznajemy osoby pełne energii i entuzjazmu. Gdy demonstrujemy nasze produkty, zawsze są chętne, aby zarejestrować się jako Klubowicze. To zajęcie daje mi dużo radości i satysfakcji. Nie traktuję jego jako pracę.

Izabela Kwolek