Zastanawiałaś się kiedyś, jaki efekt dałoby połączenie kobiecej energii, rzetelnej wiedzy, dużej dawki inspiracji i niepowtarzalnej okazji do networkingu? Znamy odpowiedź! Już 18 marca we Wrocławiu odbędzie się Ladies Day – wyjątkowe wydarzenie organizowane przez kobiety dla kobiet. Świetnie spędzony czas gwarantowany!

Organizatorem Ladies Day jest wrocławska organizacja Czerwona Szpilka, znana ze swojej prokobiecej działalności. Całodniowy event stanowi jej uwieńczenie – istną wisienkę na torcie wśród dotychczasowych spotkań edukacyjnych. To doskonała okazja dla wszystkich pań, które chcą odważnie sięgnąć po swoje marzenia, nawiązać wartościowe kontakty i  obudzić w sobie siłę do działania. Na Ladies Day pojawi się aż 500 kobiet z całej Polski! Będą miały szansę spędzić czas w gronie osób podobnych do siebie – ambitnych, pełnych pasji i zaangażowania. Taki wyjątkowy, inspirujący dzień należy się każdej z nas!

Odwagi, drogie panie!


Biznes, pomimo zmian zachodzących w społeczeństwie, wciąż pozostaje zdominowany przez mężczyzn. Tymczasem coraz więcej pań również ostrzy sobie zęby na sukces! Co powstrzymuje je przed działaniem? Najprościej mówiąc: brak pewności siebie. Kobiety nie wierzą w swoje możliwości i nie ufają własnej sile. A przecież mogą osiągnąć równie wiele, co panowie!

Ladies Day to wydarzenie, które ma dodać kobietom odwagi w walce o sukces i marzenia. Zainspirować, wesprzeć, doradzić. Na scenie pojawią się doświadczeni eksperci i panie, które tę walkę o sukces już wygrały. Nie zabraknie okazji do networkingu, a całość zwieńczą wyjątkowe występy artystyczne. Będzie się działo!

Ladies Day

Sięgnij po wiedzę w pigułce


Na program Ladies Day składają się trzy główne bloki tematyczne. Pierwszy z nich aż zakipi od merytorycznych treści! Wykłady poprowadzą bowiem prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, serwując wiedzę popartą latami doświadczenia. Renata Frączkiewicz-Krzal, trenerka zmiany i współwłaścicielka firmy Betterware Polska wyjaśni, dlaczego tak wiele osób nie realizuje swoich postanowień noworocznych. Podpowie też, jak to zmienić! Dr n. med. Danuta Myłek, specjalizująca się w alergologii i dermatologii, zdradzi najlepsze sposoby na zachowanie zdrowego ciała i pięknego ducha. Tymczasem Aleksander Sienkiewicz, trener Nowej Psychologii Sprzedaży i poczytny autor, opowie o roli inteligencji emocjonalnej w biznesie. Każdy z wykładów potrwa godzinę – tych 180 minut będzie pełnych konkretnej i przekazanej w przystępny sposób wiedzy.

Poznaj historie kobiecego sukcesu


Kolejny blok zainspiruje do działania nawet najbardziej nieśmiałe z pań. Panel „Wartościowa godzina” uświetnią kobiety, które dzięki własnej pracy odniosły sukces i stały się ekspertkami w swoich dziedzinach. Opowiedzą o najważniejszych lekcjach, jakie wyciągnęły w drodze na szczyt. Na scenie pojawią się m.in. Marta Kaim, certyfikowany coach oraz autorka programu i książki „Jesteś ważna”. Wystąpi również Izabela Jagosz, autorka książki „Uczulona na wino”, a zarazem ekspertka finansowa, porozmawia z uczestniczkami na temat kobiecej niezależności finansowej.

Panel „Po drugiej stronie lustra” to jeszcze więcej motywujących treści i użytecznych wskazówek. Swoimi inspirującymi historiami podzielą się bowiem kolejne kobiety sukcesu. Łączy je pasja, entuzjazm i… własna firma. Wystąpi właścicielka agencji PR, redaktor naczelna magazynów „Law Business Quality” i „Imperium KobietIlona Adamska, współwłaścicielka i prezes firmy doradztwa personalnego People Lucyna Pleśniar oraz Małgorzata Ohme.  Znana psycholog i redaktor naczelna magazynu Oh!me skłoni uczestniczki Ladies Day do refleksji nad wolnością.

Baw się dobrze!


Nie samą wiedzą człowiek żyje… Dlatego po części merytorycznej i motywacyjnej przyjdzie pora na dobrą zabawę! Czerwona Szpilka zaprosiła do udziału w Ladies Day wyjątkowe artystki, które wniosą na scenę mnóstwo pozytywnej energii. Zaśpiewają finalistki programu X-Factor, zespół Girls On Fire, i jazzmanka Katarzyna Mirowska, znana m.in. ze sceny wrocławskiego teatru muzycznego Capitol. Zatańczą natomiast utalentowane dziewczyny z grupy Grotesque. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni. Koncert znanej i lubianej wokalistki zamknie tę wyjątkową konferencję.

Ladies Day

Targi Niezwykle Kobiece


Ladies Day to także szansa na nawiązanie nowych relacji – nie tylko z innymi kobietami, ale także z przedsiębiorcami. Imprezie towarzyszyć będą bowiem Targi Niezwykle Kobiece. Stanowią doskonałą okazję, by poznać firmy, które właśnie do kobiet kierują swoje oferty. Dla uczestniczek przewidziane są liczne atrakcje, nagrody i niespodzianki, warto więc skorzystać z okazji.

Dochód ze sprzedaży biletów na Targi wesprze fundację NA RATUNEK dzieciom z chorobą nowotworową. Jej partnerką jest kolejna niezwykła kobieta – Martyna Wojciechowska.

Idea Ladies Day jest prosta – sprawić, by każda kobieta poczuła się wyjątkowo. Jeśli chcesz się rozwijać, spełniać marzenia i dobrze się przy tym bawić, to wydarzenie właśnie dla Ciebie! Po dawkę wiedzy i inspiracji przyjdź 18 marca do wrocławskiego Hotelu Terminal. Czeka na Ciebie mnóstwo pozytywnej, motywującej do działania energii i dobrej zabawy. Zapomnij o obowiązkach, włóż czerwone szpilki i ruszaj na podbój świata!

stopka_pod_artykuł_karolina

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł powstał we współpracy z Czerwoną Szpilką.