Już jest: nowe zestawienie światowych gigantów w branży MLM i sprzedaży bezpośredniej! Zaglądając do brytyjskiego magazynu branżowego, pochylamy się nad wywiadem z ekspertem w dziedzinie cashback, uhonorowanym prestiżowym tytułem CEO of the Year. Zwracamy także uwagę na zmiany na rynku zdrowia i urody. AVON po raz kolejny udowadnia, że wie jak rozgrywać piłkę, aby ciągle utrzymywać ją w grze. Przeczytajcie o nietypowym partnerstwie z damskim zespołem piłkarskim Super Ligi, ekspansji na rynek chiński Nature’s Sunshine Products oraz imponujących statystykach sprzedaży grupy Vorkwerk!

100 światowych gigantów wg. Direct Selling News


Najnowsze zestawienie opublikowane przez portal Direct Selling News to prawdziwa gratka dla wszystkich zainteresowanych branżą sprzedaży bezpośredniej. Oferuje ono analityczne i kompeksowe spojrzenie na rynek w kontekście aktualnych realiów ekonomicznych i społecznych. Na szczycie, opracowanego na bazie przychodów firm w 2016 roku, rankingu znaleźli się kolejno: AMWAY, AVON, HERBALIFE, VORWERK, MARY KAY. Pierwszą dziesiątkę zamyka TUPPERWARE. Pełna lista dostępna tutaj.

http://directsellingnews.com/index.php/view/dsn_announces_the_2017_global_100#.WR6Nv2WkzR0

Cashaback ma się dobrze


Założyciel i dyrektor generalny frimy Ominto, spółki parnterskiej DubLi Network – Michael Hansen uhonorowany prestiżowym tytułem 2017 USA Business Executive Award for CEO of the Year. Nagroda przyznał brytyjski magazyn Aquisition International. W wywiadzie z Hansenem, który ukazał się na łamach magazynu, Omito została przedstawiona jako lider na rynku zakupów cashback. W rozmowie, dyrektor generalny podkreśla istotę zaangażowania klientów w proces zakupów, omawiając szerzej strategie stosowane na rynkach B2C i B2B2C. Wskazuje on także na nieustannie wzrastające zainteresowanie programami lojalnościowymi w dobie cyfryzacji. Pytany, co stanowi o wyjątkowości sieci dubli.com, odpowiada:

Prostota przekazu i jasne zasady funkcjonowania: przyłącz się, wybierz swój ulubiony sklep, kupuj i zarabiaj.

Shopping and cashback set.
https://www.businessforhome.org/2017/05/michael-hansen-awarded-prestigious-ceo-of-the-year-award/

AVON rozgrywa piłkę!


AVON partnerem damskiego zespołu piłkarskiego Liverpool: Liverpool Ladies FC! Wydarzenie to przełomowy moment w branży firm specjalizujących się w kobiecej pielęgnacji. AVON – jako pierwszy w historii, stanie się oficjalnym sponsorem damskiego klubu piłkarskiego w Super Lidzie. Gigant kosmetyczny zadba m.in o oficjalne stroje piłkarek.

Profesjonalistki, z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać to niezwykle inspirujące kobiety, które każdego dnia są o krok bliżej od osiągnięcia zamierzonych celów. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tą nową współpracą i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać i świętować przyszłe sukcesy piłkarek – komentuje AVON.

Główny celem partnerstwa ma być inspirowanie kobiet na całym świecie do przełamywania społecznych barier, utartych stereotypów i angażowania się w sport, który kochają.

http://directsellingnews.com/index.php/view/avon_breaks_new_ground_with_liverpool_ladies_fc_sponsorship#.WR68JWWkyt8

Nature’s Sunshine Products wchodzi na rynek chiński


Przed Nuture’s Sunshine Products drzwi na rynek chiński nareszcie stanęły otworem. Lider na rynku produktów wellness właśnie otrzymał od Chińskiego Ministerstwa Handlu licencję na sprzedaż bezpośrednią, o którą ubiegał się od 2014 roku. Firma z siedzibą z Szanghaju podkreśla wagę tej decyzji, zaznaczając, że jest to pierwsze tego typu joint venture w branży DS pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami:

To historyczny moment w dziejach naszej firmy. Poczyniwszy szereg inwestycji and budując przez ostatnie kilka lat odpowiedni infrastrukturę do wsparcia naszej sieci handlowej, dotarliśmy do miejsca, w którym możemy rozpocząć działania sprzedażowe na nowym obszarze. Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszego chińskiego zespołu zarządzającego i jednocześnie podekscytowani perspektywą działań na rynku azjatyckim.

https://www.businessforhome.org/2017/05/natures-sunshine-products-receives-direct-selling-license-in-china/

Vorwerk o imponujących statystykach sprzedaży i wielkich planach cyfrowej ekspansji


Nieustanny wzrost, niebagatelne inwestycje w infrastrukturę produkcyjną oraz skuteczne poszerzana oferta sprzedaży internetowej – tak w skrócie rysuje się podsumowania ubiegłorocznej działalności Vorwerk. Podczas konferencji w Düsseldorfie, która odbyła się 22.05.2017, mówiono o konkretnych, imponujących liczbach. Produkty grupy Vorkwerk, takie jak, m.in.: Theromomix, odkurzacz Kobold, narzędzia Twerc czy kosmetyków JAFRA Cosmetics są już dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie. Łączny przychód ze sprzedaży w 2016 roku wyniósł 3,1 miliarda Euro. Najważniejszym celem jest aktualnie ciągłe poszerzanie oferty on-line. “Co sprawia, że życie staje się lepszym i łatwiejszym?” – to pytanie wytrych – klucz do sukcesu podczas kreowania nowych produktów, oświadczyli przedstawiciele Vorwerk, podkreślając istotną inwestycję (100 miliardów Euro) w Centrum Badań i Rozwoju w Wuppertalu. Do pracy nad nowym oprogramowaniem oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi zostaną zatrudnieni wykwalifikowani specjaliści.

https://www.businessforhome.org/2017/05/vorwerk-2016-sales-up-4-1-to-euro-3-1-billion/

AlterBusiness.info