Branża MLM i DS odnotowuje wzloty i upadki. Firmy wychodzą naprzeciw swoim konsumentom, wymyślając coraz to nowe i innowacyjne produkty, jak w przypadku XANGO. Amway wciąż rozwija swoją działalność, a Herbalife dzięki akcjom sponsorskim buduje silne relacje ze społeczeństwem. Jesień nieprzychylnie rozpoczyna się dla ponad stuletniej firmy Avon, która odnotowuje ciągłe spadki sprzedaży.

Powiedz STOP! procesom starzenia

Globalny lider produktów wellness w sprzedaży bezpośredniej, firma XANGO, zaprezentowała na konwencji MGM Grand Resort & Casino nową rewolucyjną serię przeciwko starzeniu: Xango Aeris. System trzech kroków Xango Aeris ma za zadanie odwrócić oznaki starzenia, szczególnie na skórze wokół oczu i wygładzić wszelkie, nawet głębokie zmarszczki. Kompleks kolagenowy Aeris Marine optymalizuje naturalną produkcję kolagenu dzięki formułom zawierającym kolagen morski, wyciąg z mangostanu i tradycyjnych ziół.

Więcej o nowych kosmetykach możesz przeczytać:

http://www.businessforhome.org/2015/09/xango-launches-aeris-anti-aging-solution/

Wietnamski duch przedsiębiorczości

Amway otwiera nową, wartą 25 milionów dolarów, plantację w Binh Duong w Wietnamie. Posiadłość mająca 55 000 metrów kwadratowych przeznaczona jest pod uprawę roślin, z których tworzone są suplementy diety Nutrilite.

Plantacja jest jedną z sześciu nowo powstałych placówek, które Amway otworzyła w 2015 roku. Reszta z nich znajduje się w Stanach Zjednoczonych (Kaliformia, Michigan i Waszyngton), Indiach i Chinach.

Wietnamski oddział Amway jest sukcesem, ponieważ odznacza się wyjątkowym duchem przedsiębiorczości i ciężkiej pracy wszystkich naszych dystrybutorów, dzięki którym biznes się rozwija.

– powiedział Prezes Amway, Steve Van Andel.

Dzięki otwarciu drugiej plantacji w Wietnamie pomożemy naszym dystrybutorom dotrzeć do większej liczby klientów i poprawimy ich skuteczność. Nasz wietnamski oddział ciągle będzie się rozwijał, dzięki czemu możemy przyczynić się do poprawy jakości życia naszych współpracowników i społeczności, w której żyją.

http://www.businessforhome.org/2015/09/amway-opens-25-million-manufacturing-plant/

Zdrowo na sportowo

Herbalife słynie ze sponsoringu imprez sportowych w całych Stanach Zjednoczonych. W zeszły weekend firma była jednym ze sponsorów podczas rozpoczęcia sezonu triatlonowego.

Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny możemy sponsorować zawody triatlonowe. Nasza wspaniała relacja ze środowiskiem sportowców wynika właśnie z naszego zaangażowania w sponsoring, a także ze świadomości, że korzystają oni z zadowoleniem z naszych produktów.

– mówi Michael Johnson, prezes i dyrektor generalny Herbalife.

Źródło: http://www.businessforhome.org/2015/09/herbalife-kicks-off-triathlon-season-with-sponsorships/

Kupią? Nie kupią? Oto jest pytanie

Avon Products Inc negocjuje sprzedaż udziałów prywatnej firmie, co oznacza, że nie udało znaleźć się nabywcy dla całego producenta kosmetycznego. Akcje Avon spadły o 9,5% w ostatnim tygodniu, a w zestawieniu rocznym spadek ten wyniósł 56%. W chwili obecnej kapitalizacja rynkowa firmy jest mniejsza niż 1.8 miliarda dolarów.

Wśród listy potencjalnych nabywców udziałów firmy znajdują się Cerberus Capital Management LP i Platinum Equity LLC. Termin składania ofert upływa w przyszłym tygodniu. Nowojorska firma kosmetyczna, która ma już ponad 100 lat, przez ostatnie lata próbowała odwrócić spadki sprzedaży. W ubiegłym roku firma odnotowała straty na około 400 milionów dolarów.

W kwietniu Wall Street Journal poinformował, że Avon bada opcje strategiczne, w tym sprzedaż całości przedsiębiorstwa lub jego działalności w Ameryce Północnej.

 branża MLM i DS