Jedno z największych miast w Europie gościło w drugą sobotę czerwca liderów i osoby współpracujące z dynamicznie rozwijającą się kryptowalutą. Świeże informacje na temat OneCoin serwowała sama CEO firmy, Dr Ruja Ignatova, wspierana przez swoich najlepszych liderów. Między innymi oczywiście Juha Parhialę. W jakim kierunku podąża OneCoin? Jakie rynki podbije teraz? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań padły podczas londyńskiego eventu.

Na konferencję tłumnie przybyło około 5000 liderów z całego świata wraz z gośćmi, co pokazuje niezwykły rozmach całego przedsięwzięcia. Struktury sukcesywnie rosną, a liderzy skutecznie pracują na sukces całej kryptowaluty.

Meeting był bardzo dobrze zorganizowany, wszyscy traktowali się z szacunkiem, zupełnie tak, jak w jednej wielkiej rodzinie. Duch wzajemnego koleżeństwa i chęć wzajemnej pomocy emanowała z uczestników. Spotkanie było pełne energii i niesamowitych wieści związanych z OneCoin.

– mówi Mirosław Kurzela, założyciel OneCoin Poland Team, uczestnik konferencji.

IMG_4823

Władze OneCoin już zapowiedziały, że w ciągu dwóch najbliższych lat liczba członków OneCoin sięgnie 10 milionów, a liczba kupców aż 1 miliona. Przypomnijmy, że w obecnej chwili firma może pochwalić się ponad 2 milionami liderów!

Co ciekawe, rośnie także pozycja firmy w prestiżowym rankingu Alexa, w którym na czerwiec awansowała ona o aż 645 miejsc, lądując na pozycji 6941. Coraz więcej osób przegląda stronę OneCoin interesując się fenomenem kryptowaluty w ogóle, jak i brawurowego następcy BitCoin.

alterbusiness_onecoin_wykres

OneCoin rozrasta się z wyjątkową dynamiką – zwróćmy uwagę na wyniki sprzedaży na początku działalności. Na przełomie 2014 i 2015 roku osiągnęły one 1 miliard dolarów, przy czym już w samym grudniu 2015 roku plasowały się na poziomie 350-375 milionów dolarów! Ponadto nie tak dawno OneCoin wchłonął 500 tys. kolejnych inwestorów, tym razem z Azji. Podobnie zresztą, jak zrobił to BitCoin w 2013 roku.

Oczywiście na evencie nie zabrakło najmocniejszych nazwisk dla samej kryptowaluty. Prelegentami byli: Kari Wahlroos, Juha Parhiala i Sebastian Greenwood, którzy wraz z Dr Rują Ignatovą nakreślili przyszłość OneCoin.

O jakich nowościach mówili? Przede wszystkim od 1 października zarząd wprowadzi zupełnie nowy blockchain, który pozwoli aktualnym użytkownikom podwoić ich ilość OneCoinów i Tokenów. Zdecydowano się także podzielić firmę na trzy główne jednostki strukturalne, a będą to:

OneLife – firma marketingowa zajmująca się szeroko pojętą promocją i strategiami reklamowymi działającymi na korzyść OneCoin. Uruchomiono dodatkowo stronę internetową www.onelife.eu, gdzie każdy z członków będzie mógł śledzić nowości dotyczące kryptowaluty, a także sprawdzić swój Backoffice;

Zmiana została podyktowana tym, że OneCoin jest marką, kryptowalutą z perspektywami bycia walutą numer jeden na świecie. OneCoin będzie używany jako środek płatniczy, usługa przekazów pieniężnych, które będą konkurować z firmami takimi jak Western Union i Money Gram. Nowa nazwa, OneLife Network jest odzwierciedleniem globalnej społeczności, która rozwinęła się do 12 milionów zarejestrowanych „górników” – zaledwie w półtora roku.

– mówi Mirosław.

OneCoin – ten dział zajmował się będzie wyłącznie wydobyciem kryptowaluty OneCoin;

OneCoin będzie istnieć dla wszystkich partnerów OneLife, będzie mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości i będzie dostarczać najświeższych wiadomości o kryptowalucie. Publiczna wymiana OneCoin pojawi się na koniec 2016 roku. Ludzie poza firmą, będą mogli wejść w posiadanie OneCoinów poprzez zakup ich na wolnym, ogólnodostępnym rynku OneForex.

– dodaje założyciel OneCoin Poland Team.

IMG_4846

OneAcademy – ostatni z nowych oddziałów będzie się zajmował szkoleniem nowych, jak i aktualnych liderów;

Akademia OneCoin wystartowała jako produkt i usługa OneLife Network. Jej celem jest edukacja ludzi na temat kryptowaluty i jej roli jako światowego środka płatniczego, za pomocą którego transakcje odbywają się bezgotówkowo. Akademia OneCoin posiada 7 poziomów zaawansowania, a dostęp do każdego z nich jest zależny od pakietu OneCoin, jaki został zakupiony. Pakiet OneCoin daje użytkownikowi szansę doświadczenia procesu wydobywania kryptowaluty, kupowania, sprzedawania jej na rynku, a także uzyskania kompletnej wiedzy na temat technologii blockchain oraz innych przydatnych informacji związanych z rynkiem kryptowalut.

– opisuje Mirosław.

Do tego możemy dodać nową aplikację mobilną OneLife Network, która znajduje się zarówno w Google Play dla urządzeń z Androidem oraz w App Store dla użytkowników iOS, dzięki której użytkownicy mają bezpośredni dostęp do swoich kont. Postanowiono również wprowadzić na rynek nowy, produkt OneTablet, który ma umożliwić korzystanie ze wszystkich aplikacji OneLife.

Firma ukazała także listę najlepiej zarabiających liderów, wśród których znaleźli się między innymi: Juha Parhiala, Bracia Steinkeller, Anton Federspiel, Mihail Petrovic czy Igor Alberts. Powołując się na renomowany portal BusinessForHome.org, OneCoin pokazał, że wśród najlepszych 20 liderów MLM jest aż sześciu dystrybutorów współpracujących z kryptowalutą!

IMG_4831

Event CoinRush w Londynie przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Łzy wzruszenia pojawiały się u mnie niejednokrotnie. Po Evencie liczna grupa liderów udała się na wspólny obiad i rozprawiali o świetlistej przyszłości OneCoin i OneLife Network.

– mówi na zakończenie Mirosław.

Wygląda na to, że OneCoin wchodzi w decydującą fazę rozwoju, która poprowadzi wprost do międzynarodowego, globalnego sukcesu firmy. Powołując się na mapę wyświetlaną podczas prezentacji, na świecie nie brakuje krajów, gdzie liczba członków sięga 85 tys., a dodatkowo kurs OneCoin stale i stabilnie rośnie. Nowe biura powstały w Hong Kongu oraz w Meksyku, co utwierdza nas tylko w rozmachu, z jakim zarządzany jest OneCoin.

stopka redakcja