OneLife największą firmą MLM na świecie w 2017 roku?! Brzmi niewiarygodnie? Wydaje się, że to niemożliwe. Jednak z informacji, do których dotarli dziennikarze serwisu Businessforhome.org wynika, że dystrybutor kryptowaluty OneCoin notuje wpływy ze sprzedaży przekraczające 500 mln dolarów miesięcznie. Gdyby ta informacja okazała się prawdą, w tym roku firma założona przez dr Ruję Ignatovą zostałaby największym światowym graczem w branży MLM, wyprzedzając tak uznane marki jak Amway czy Avon.


Byłaby to sytuacja bezprecedensowa nie tylko w branży MLM, lecz także w biznesie w ogóle! Przecież OneLife istnieje zaledwie kilka lat, a w tak krótkim czasie dałby radę zostać globalnym liderem marketingu sieciowego? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać. Tymczasem Ruja Ignatova zdaje się nie przejmować krytyką przeciwników OneCoina, tylko cały czas skupia się na rozwoju firmy.

W ostatnim czasie OneLife uruchomił też platformę DealSheaker, na której swoje produkty i usługi oferuje ponad 30 tys. przedsiębiorców. Partnerzy firmy mogą za nie w pełni bezpiecznie płacić OneCoinami dzięki zastosowaniu technologii blockchain.

Niedawno Ruja Ignatova zapowiedziała także, że w drugim kwartale 2018 roku OneLife zadebiutuje na azjatyckiej giełdzie.  Przed debiutem na parkiecie firma przygotowała ofertę dla ponad 3 mln swoich partnerów. Każdy z nich otrzyma możliwość zakupu na atrakcyjnych warunkach promes akcji spółki (tzw. OFC), które w przyszłym roku zostaną wyemitowane na giełdzie. Więcej o najnowszych planach na przyszłość dystrybutora kryptowaluty OneCoin przeczytasz w najnowszym 20. Wydaniu kwartalnika „Alterbusiness.info”, który wkrótce trafi do sprzedaży!

AlterBusiness.info