Firma OneLife, dystrybutor kryptowaluty OneCoin, nie przestaje zadziwiać! Dostrzegając ogromny potencjał trwającej w ostatnich latach finansowej rewolucji, przedsiębiorstwo stworzone przez dr Ruję Ignatovą uruchomiło w lutym platformę sprzedażową DealSheaker, na której użytkownicy mogą dokonywać płatności w cyfrowej walucie. Z narzędzia korzysta już blisko 24 tys. sprzedawców i usługodawców z całego świata, a transakcje trwają zaledwie kilka sekund. Co więcej, w 2018 roku spółka zamierza zadebiutować na azjatyckiej giełdzie.


Na platformie sprzedażowej DealSheaker swoje towary i usługi oferuje  już blisko 24 tys. przedsiębiorców!FullSizeRender

Blockchain zapewnia bezpieczeństwo i chroni prywatność


Stopniowa eliminacja przez banki transakcji gotówkowych poprzez dynamiczny rozwój płatności elektronicznych pozwala rządom państw, instytucjom nadzoru czy urzędom skarbowym na pełny wgląd w historie transakcji obywateli. Umożliwia również szczegółową analizę preferencji zakupowych oraz zachowań klientów. Jak uzasadniają politycy i przedstawiciele instytucji finansowych, dzięki temu łatwiej jest walczyć z szarą strefą oraz praniem brudnych pieniędzy.

Jednak coraz więcej osób ma dość rosnącej inwigilacji ich prywatnego życia. Na fali tych nastrojów powstał system Blockchain. Jest to pierwsza na świecie technologia elektroniczna ewidencjonująca transakcje walutowe, powstała poza tradycyjnymi instytucjami finansowymi. Posiada szereg skomplikowanych zabezpieczeń kryptograficznych w postaci łańcucha bloków. Dzięki niej każdy użytkownik ma wgląd do własnych płatności, a jednocześnie może zachować zarówno pełne bezpieczeństwo, jak i prywatność.

Właśnie w oparciu o tę technologię działa OneCoin. Dzięki Blockchain cyfrowe pieniądze trafiły już do codziennego obiegu, czego dowodem jest stworzona przez OneLife platforma DealSheaker! Ponad 3 miliony partnerów firmy, których liczba ciągle rośnie, może płacić kryptowalutą za zakupione towary lub usługi oferowane przez blisko 24 tys. przedsiębiorców z całego świata.

OneLife posiada już ponad 3 mln partnerów!

3 miliony user

Co ważne, wszyscy zarejestrowani na platformie użytkownicy dokonujący sprzedaży lub zakupu zostali zweryfikowani za pomocą KnowYourCustomer (KYC). Jest to ogólnoświatowa procedura należytej staranności, którą muszą zachować instytucje finansowe oraz inne prawnie określone podmioty. Służy do zidentyfikowania tożsamości klientów i uzyskania pewnych, odpowiednich oraz trafnych informacji wymaganych do prowadzenia interesów z danym kontrahentem. W Stanach Zjednoczonych KYC stanowi standard w programach identyfikacji konsumenta.

Kurs OneCoina rośnie jak na drożdżach! Nadchodzi debiut OneLife na giełdzie


Uruchomienie platformy DealSheaker to kolejny etap rozwoju świetnie przemyślanej strategii biznesowej OneLife. Jej celem jest doprowadzenie do zajęcia pozycji lidera na rynku kryptowalut, zarówno pod względem rozpoznawalności i użyteczności, jak również jako ogólnoświatowego środka płatniczego. Obecnie wartość jednego OneCoina wynosi 9,85 euro.

Wykres przedstawia dynamiczny wzrost kursu wartości OneCoina.

unnamed (1)

Co więcej, OneLife jako pierwsza na świecie firma e-commerce z sektora kryptowalut zamierza zadebiutować na azjatyckiej giełdzie. Zanim to nastąpi, przedsiębiorstwo stworzyło swoim partnerom możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach promes akcji spółki, tzw. OFC, które zostaną wyemitowane w przyszłości.

To już kolejna ogromna niespodzianka przygotowana przez OneLife dla partnerów. Wystarczy przypomnieć wydarzenia sprzed zaledwie pół roku, gdy po uruchomieniu nowego Blockchainu walory na kontach dotychczasowych posiadaczy OneCoinów zostały podwojone! – Następnym krokiem będzie wprowadzenie kryptowaluty na ogólnoświatową giełdę OneForex – zdradza w rozmowie z „Alterbusiness.info” Mirosław Kurzela z OneCoin Poland Team.

Jedno jest pewne. OneLife rośnie w siłę i wbrew pesymistom oraz sceptykom konsekwentnie realizuje swoje założenia. Firma stworzyła innowacyjną platformę sprzedażową Dealsheaker, a także przygotowuje się debiutu na giełdzie. Wszystko wskazuje na to, że osiągnie swój cel – OneCoin stanie się kryptowalutą nr 1 na świecie!

19. numer AlterBusiness.info

Artykuł powstał we współpracy z firmą OneLife.