Niezwykły klubowy klimat, wykwintny szampan z truskawkowym musem i złote monety migoczące na ścianach warszawskiej Dekady – tak, w poniedziałek 16 maja, OneCoin Poland Team obchodził swoje pierwsze urodziny. Zaiste – Happy Monday!

Wchodząc do klubu Dekada, miejsca wzorowanego na styl legendarnych nowojorskich klubów disco, czujesz jakbyś cofnął się w czasie. Niezwykły klimat tego miejsca tworzy przede wszystkim jego oryginalna sceneria. Jako pierwszy rzuca się w oczy fragment samochodu marki Warszawa, a zaraz obok parkiet ze złotymi kulami dyskotekowymi. Nieco dalej widnieje tramwaj numer 9, który, jak się wydaje, zmierza właśnie drogą przez Nowy Świat, nadając klubowi odrobinę ekscentrycznego charakteru. Jak w miejscu tak osobliwym, tak przepełnionym kultem „starego” odnaleźliśmy się świętując wejście w nową erę walut wirtualnych?

Prowadząca imprezę, Agnieszka Borzym, zadała to samo pytanie zgromadzonym w klubie członkom OneCoin Poland Team. Odpowiedź jest prosta. Warszawska Dekada nie ulega przemijającym modom. Ma swój styl i unikatowy charakter. To miejsce, gdzie „stare” łączy się z „nowym”. Dlatego idealnie nadaje się by świętować pierwsze urodziny polskiej drużyny kryptowaluty OneCoin, która prężnie rozwija się w całej Europie oraz w Azji.

Kiedy zaczynaliśmy, nie wiedzieliśmy nic! Kryptowaluta, OneCoin, BitCoin, wydobycie, koparka… Same trudne słowa, a wokół nikogo, kto mógłby nam sensownie wytłumaczyć ich znaczenie! Więc, rozpoczynając swoją przygodę wraz z najbliższymi przyjaciółmi z Polski i z krajów bałkańskich, wsparłem się na cytacie z „Ziemi Obiecanej” – doszliśmy do wniosku, że ja nie wiem nic, ty nie wiesz nic i on nie wie nic; czyli razem nie wiemy nic w sam raz tyle, by zrobić dobry biznes. Tak powstawały zalążki OneCoin Poland Team – drużyny, która obecnie liczy ok. 8 tysięcy partnerów.

– mówił Mirosław Kurzela, założyciel OneCoin Poland Team.

Podczas gdy twórca polskiej struktury OneCoin w swoim wystąpieniu skupiał się na początkach przygody z kryptowalutą, Ambasador Poland Team Udo Deppisch roztaczał przed zgromadzonymi wizję przyszłości OneCoin, którą przywiózł prosto z nowej siedziby firmy w Sofii.

W momencie, kiedy my świętujemy, nasza kryptowaluta wciąż pracuje i się rozwija. OneCoin właśnie ruszył z możliwością sprzedaży między użytkownikami, a już wkrótce rozwinie się możliwość płatności OneCoinami w wielu miejscach! Dr Ruja Ignatova, to niesamowita wizjonerka, która przedstawiła mi plany na najbliższe miesiące i lata. Wyobraźcie sobie, że dzięki niej w perspektywie kilku następnych lat możecie mieć dochód pasywny sięgający miliony, a nawet miliardy euro!

Urodzinową zabawę w klubie Dekada uświetnił niesamowity recital jazzowy młodej, polskiej artystki Moniki Borzym. Wraz z zespołem, w skład którego wchodzą gitarzysta Mitchell Long, perkusista Michał Bryndal i kontrabasista Robert Kubiszyn, zaprezentowała premierowo utwory z najnowszej płyty „Back to the garden”.

Jak na każdym przyjęciu urodzinowym, nie mogło się obyć bez prezentów! A właściwie bez wyróżnień i podziękowań. Mirosław Kurzela wraz z Agnieszką Borzym wręczali niezwykłe i unikatowe, pierwsze na świecie, statuetki Złotego OneCoina. Powędrowały one do Top Leaderów OneCoin Poland Team, wśród których znaleźli się: Valon Kycyku z Kosowa, Stevo Kosocki z Macedonii i Jacek Opala z Polski, a także wspomniany wyżej Ambasador Poland Team Udo Deppisch. Statuetkę otrzymał również sam Mirosław Kurzela, który dziękując zgromadzonym gościom, nie krył swojego zaskoczenia i wzruszenia.

Jesteśmy drużyną. Od roku działamy jako Team. Mój sukces, to Wasz sukces. Dziękuje za Wasze wsparcie i Waszą wiarę. Wiarę w ten projekt, w kryptowalutę, w przyszłość! Razem jesteśmy niezwyciężeni.

– mówił odbierając statuetkę Mirosław Kurzela.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji i dotychczasową współpracę należą się Liderom OneCoin:  Jackowi Opali, Zbigniewowi  Wehowskiemu, Ryszardowi Gwardiakowi, Agnieszce Borzym, Małgorzacie Pajor, Dariuszowi Kwapiszowi, Ryszardowi Czyszowi, Krystynie Raczkowskiej, Przemysławowi Łopacińskiemu oraz wszystkim partnerom OneCoin Poland Team za wspólną zabawę.

A zabawa, jak to urodzinowa – trwała w najlepsze! DJ przejął konsoletę, z nieba posypało się złote konfetti, a liderzy wspólnie, jako team, świętowali swój sukces!

stopka_Domi