Cóż to było za wydarzenie! 29 października w słynnej Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się międzynarodowa konferencja FutureNet Summit 2016 – jednej z najlepiej prosperujących firm w segmencie MLM. Wydarzenie przyciągnęło setki osób z całego świata! Uczestnicy dostali zarówno solidną dawkę wiedzy, jak i pozytywnej energii. Na scenie pojawili się znani prelegenci, a założyciele FutureNet zszokowali publiczność odważnymi i ambitnymi planami rozwoju przedsiębiorstwa.

Globalny zasięg platformy społecznościowej


Uczestników konferencji FutureNet Summit 2016 powitali założyciele firmy, Roman Ziemian i Stephan Morgenstern. Międzynarodowa widownia zgromadzona w Hali Stulecia we Wrocławiu zgotowała im ogromny aplauz! Do stolicy Dolnego Śląska przybyło kilkuset gości z całego świata m. in. z Austrii, Belgii, Czech, Holandii, Indii, Indonezji, Irlandii Północnej, Niemiec czy Wielkiej Brytanii!

Założyciele firmy nie kryli dumy, że społeczność FutureNet dynamicznie rozwija się aż w tak wielu krajach. Aby przekonać się na własne oczy, zachęcamy do obejrzenia wideo z konferencji FutureNet Summit 2016!

Dzielenie się zyskiem z użytkownikami!


Następnie na scenie pojawił się pierwszy z prelegentów, charyzmatyczny lider biznesu i doświadczony przedsiębiorca – Hugh Paul z Irlandii Północnej. Uświadomił widowni, że dzięki błyskawicznemu rozwojowi Internetu pojawiły się nowe możliwości zarabiania pieniędzy. Podał przykład założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga, który na pierwsze spotkanie zaprosił 5 osób, a przyszły na nie tylko 2:

2

Dziś pewnie żałują, że wtedy odmówiły, bo to Mark Zuckerberg został miliarderem, a one nie. Dlatego zapraszaj jak najwięcej osób, lecz jednocześnie miej świadomość, że wielu po prostu nie przyjdzie, a ty i tak rób swoje.

Jednocześnie przypomniał, że Facebook tylko na samej emisji reklam zarobił ponad 17 mld dolarów. Chociaż serwis zawdzięcza swój finansowy sukces milionom odwiedzających go internautów, do ich kieszeni nie trafił nawet jeden cent.

1

 

W związku z tym Hugh Paul zachęcił do korzystania z portalu społecznościowego FutureNet, który od pierwszego dnia istnienia dzieli się zyskami z użytkownikami – w odpowiedzi sala wręcz eksplodowała w oklaskach!

Prelegent wyjaśnił również zasady działania platformy reklamowej FutureAdPro. Dzięki niej można nie tylko zarabiać na oglądaniu reklam, lecz także promować swoją firmę!

Budowanie własnego biznesu


18

Po energicznym wystąpieniu Hugh Paula, na scenie ponownie pojawił się Stephan Morgenstern. Przyznał, że jego celem jest stworzenie portalu społecznościowego, który pozwoli użytkownikom prowadzić poważny biznes, a nie tylko dorobić! Dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej działalności gospodarczej. Założyciel FutureNet przekonywał:

Jesteśmy platformą pozwalającą użytkownikom spełniać ich marzenia. Tworzymy największy portal społecznościowy na rynku, który realnie nagradza za aktywność! Wystarczy zacząć działać, a nasze pragnienia mogą stać się rzeczywistością!

Firma  zapewnia dostęp do specjalnie skonstruowanego kursu Success System, dzięki czemu można w łatwy sposób zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi biznesu. Narzędzie ma pomóc użytkownikom w wykorzystaniu w 100 proc. możliwości, jakie oferuje FutureNet!

FutureNet Success System to narzędzie dla osób, które naprawdę chcą prowadzić poważny biznes!

Widownia słowa Stephana Morgensterna nagrodziła gromkimi brawami!

Zacznij tworzyć markę wokół własnej osoby


Po krótkiej przerwie na kawę, na scenie pojawił się gość specjalny, wśród niektórych wzbudzający duże kontrowersje: szkoleniowiec i autor kilku bestsellerów Michał Wawrzyniak. Mówił m. in. o personal brandingu, skutecznych metodach prezentacji produktów, przyciąganiu uwagi klientów, prawidłowej mowie ciała czy radzeniu sobie z kulturą hejtu.

Z pomocą Oli i Marcina, którzy odważyli się wystąpić na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością, „Kołcz Majk” zaprezentował kilka prostych oraz skutecznych ćwiczeń redukujących stres.

Coś więcej niż portal społecznościowy!


Po pełnym pozytywnej energii wystąpieniu Michała Wawrzyniaka, na scenę wkroczył ponownie współzałożyciel FutureNet, Roman Ziemian. Na jego przemówienie publiczność oczekiwała z niecierpliwością od samego początku, ponieważ miał zdradzić – bez wątpienia ambitne! – plany firmy na przyszłość:

15

Nie jesteśmy firmą stricte online. Wchodzimy również na tradycyjny rynek, zdobywając tym samym kolejne źródła dochodów. Uruchomiliśmy już sklep internetowy FutureNet Shop, gdzie sprzedajemy produkty pod naszą marką oraz platformę zakupową na której znajduje się  ponad… 300 milionów produktów! Platforma działa na zasadzie porównywarki cenowej. Dzięki temu każdy użytkownik na całym świecie może kupić to, czego naprawdę potrzebuje!

Ponadto aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom FutureNet wzajemną komunikację, firma wprowadziła wiele znaczących usprawnień portalu oraz aplikację mobilną.. A to jedynie początek!

 

Kolejne biura i… kawiarnia!


Jak zdradził Roman Ziemian, FutureNet kontynuuje zagraniczną ekspansję. Spółka uruchomiła nowy oddział operacyjny w Kijowie na Ukrainie, gdzie zatrudni sztab programistów i grafików odpowiedzialnych za dalszy rozwój platformy. Do funkcjonujących biur w Brazylii oraz Indiach, dołączą również planowane placówki w Indonezji, Austrii, Malezji, Wielkiej Brytanii czy na Filipinach.

Jednak przyszłość FutureNet to nie tylko rozwój platformy i uruchamianie nowych biur w kolejnych krajach. W przyszłym roku firma planuje również pod własną marką otworzyć we Wrocławiu… kawiarnię! Na bazie franczyzy mają powstawać następne lokale na całym świecie. Jak widać, w FutureNet bez wątpienia wiedzą, czym jest dywersyfikacja źródeł dochodów!

Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo


Po pełnym konkretów wystąpieniu Romana Ziemiana, na scenie pojawił się Sylwester Suszek, współtwórca i właściciel największej w Polsce i piątej w Europie giełdy wymiany Bitcoinów – BitBay.pl. M. in. za pomocą tej cyfrowej waluty, użytkownicy FutureNet mogą wypłacać na swoje konto bankowe środki zarobione za pośrednictwem platformy. Suszek tak przekonywał o zaletach Bitcoina:

19

Bitcoin zapewnia pełną anonimowość. Tożsamość osoby, która dokonuje przelewu, nie będzie w stanie wykryć nawet FBI. Jednak ta ogromna zaleta ma też mały minus. Gdy np. pomylimy dane albo zapomnimy hasła do miejsca, w którym przechowujemy cyfrową walutę, bezpowrotnie ją utracimy.

Oficjalną część konferencji zakończyło wręczenie wyróżnień liderom i krótkie podsumowanie. A potem przyszedł czas na istne szaleństwo: uczestnicy FutureNet Summit 2016 udali się na specjalnie dla nich przygotowane Afterparty, gdzie mieli okazję wysłuchać koncertu zespołu The Lions.

FutureNet to nie tylko jedyny w swoim rodzaju portal społecznościowy, który dzieli się zyskami z użytkownikami. To również poważna, międzynarodowa firma, otwierająca kolejne biura i zatrudniająca nowe osoby na całym świecie! Platforma zakupowa z ponad 300 milionami produktów, wypłaty w Bitcoinach i złocie, innowacyjny czat i aplikacja mobilna, a do tego wkrótce uruchomienie pierwszej kawiarni… Z pewnością Roman Ziemian i Stephan Morgenstern zadziwią nas jeszcze nie raz!

Artykuł powstał we współpracy z firmą FutureNet.stopka redakcja