18 marca 2017 w samym sercu modernistycznej Gdyni w Hotelu Courtyard by Marriott odbyła się najbardziej energetyczna konferencja w historii Colway International. Podczas weekendu w Trójmieście Partnerzy firmy mogli pooddychać pełną piersią, i to nie tylko morską bryzą, ale także nowymi możliwościami biznesowymi. Firma wzmocniła plan finansowy tak, żeby współpraca była bardziej korzystna już na samym początku biznesowej drogi. W trzeci rok działalności Colway International wkracza z nowymi Premiami za Awans (do 100.000 zł!), Bonusem Wzrostu premiującym osoby rozwijające swoje sieci sprzedażowe i Miesiącem Wzrostu, który kumuluje promocje, bonusy oraz konkursy.

Colway International

Kolagenowe trzęsienie ziemi!


W okolicach godziny 10:00 w Gdyni powietrze wyczuwalnie zadrżało. Pierwsza fala sejsmiczna uderzyła wraz z wystąpieniem prezesa zarządu, Bernarda Jastrzębskiego. W kolejce czekali już przedstawiciele firmy, liderzy oraz goście specjalni: Dorota Wellman i Kaczorex! Najtrafniej emocje tego dnia oddaje nagranie video:

 

Czy ten film wymaga słownego podsumowania? Widać na nim rosnącą dumę pań i podziw panów podczas części Power of Women, otwierającej event, prowadzonej przez prezesa. Podniosłą atmosferę i motywację do działania tak gęstą, że można ją ciąć na kawałki i rozdawać dalej, w dół struktur. Wyrazy zachwytu podczas prezentacji nowych nietuzinkowych produktów. Skupienie i koncentrację na celu, gdy zapowiadano Miesiąc Wzrostu. Błysk w oku… W momencie, kiedy Partnerzy spostrzegli, jakie wysokie premie za awans przygotowała firma. Uważność, kiedy ze sceny padały mocne (i wzruszające!) słowa liderów. Energię, gdy Kaczorex – mistrz poppingu – wykonywał swój taniec, empatię, kiedy założycielka fundacji Centrum Praw Kobiet opowiadała o swojej codziennej pracy. Śmiech uznania i rozbawienia oraz gromkie brawa, kiedy Dorota Wellman opowiadała o tym, jak niemożliwe staje się możliwym! W kuluarach mówiono nam, że założyciel firmy, Maurycy Turek, wygłosił swoje najlepsze przemówienie. Usłyszeliśmy, że podobno liderzy są bardzo zadowoleni ze zmian finansowych. Echo po Marcowej Konferencji Colway International w Gdyni jeszcze długo nie ucichnie. A tymczasem w Colway International nastał kwiecień, Miesiąc Wzrostu, wraz z jego nieodłącznym elementem – Welcome Program.

Kwiecień – Miesiąc Wzrostu!


To ustalony przez firmę Colway International czas (4 kwietnia – 1 maja), kiedy kumulują się liczne promocje produktowe, benefity i premie biznesowe. Firma dała partnerom takie możliwości, żeby każdy z nich mógł rozpędzić biznes, awansować, utrzymać rangę i odebrać każdą z ośmiu Premii finansowych. Premie zaczynają się już od najniższej rangi.  Żeby skorzystać z przywilejów partnerskich, premii i  kumulacji promocji w Miesiącu Wzrostu, wystarczy założyć konto partnerskie. Jak to zrobić? Jakie są warunki współpracy? Okazuje się, że firma przygotowała nowym partnerom całkiem miłe powitanie!

Welcome Program


Pierwszym przystankiem w Krainie Wzrostu Colway International jest Welcome Program. To możliwość założenia konta partnerskiego w firmie za złotówkę.W programie powitalnym mogą wziąć udział nowe osoby oraz partnerzy, którzy utracili status biznesowy. Konto Partnerskie w firmie umożliwia bez dodatkowych opłat, przez cały rok:

  • korzystanie z 40-procentowej zniżki (która może stanowić marżę handlową),
  • prowadzenie własnego sklepu internetowego (i Wirtualnego Biura); to rozwiązanie umożliwia klientom robienie zakupów przez sklep internetowy w systemie, który obsłuży biuro Colway International, a marżę naliczy partnerowi – właścicielowi sklepu,
  • czerpanie nieograniczonych zarobków (już dwóch aktywnych partnerów wprowadzonych pod dwóch stronach drzewa uprawnia do naliczania prowizji ze struktury generacyjnej i drzewa nadprowizji).

Colway International

Co, oprócz promocyjnej opłaty abonamentowej w wysokości 1 PLN, zyskują osoby, które chcą się zapisać lub odnowić abonament w czasie Miesiąca Wzrostu? Do pierwszego zamówienia mogą dodać Witaminę C-olway z kolagenem w wygodnych saszetkach za 10 zł, która w cenie detalicznej kosztuje 189,00 zł. Partnerzy Colway International zapewniają, że w opinii wielu autorytetów to najlepsza dostępna w Europie witamina C uzupełniona dodatkowo kolagenem. Więcej o Witaminie C-olway przeczytacie w archiwalnym, 3 numerze magazynu „Happy Together” na s. 22 – do przeczytania tutaj: https://issuu.com/colwayinternational/docs/happy_together_magazine_ci_nr3_ok

Gotowi? Przejdźcie przez bramę kwitnącego ogrodu biznesowych możliwości. Colway International zaprasza!

Colway International

 

Artykuł powstał we współpracy z Colway International.