Budziła kontrowersje jeszcze, zanim pojawiła się na rynku. Dziś stawia pierwsze kroki na arenie marketingu sieciowego, a zainteresowanie wcale nie zmalało. Czy należąca do Katarzyny Trawińskiej firma Prouvé okaże się hitem? Przyjrzyjmy się faktom.

O planach powstania Prouvé szeptano w branży marketingu sieciowego od miesięcy. W końcu się doczekaliśmy – firma weszła na rynek w pierwszej połowie bieżącego roku. Jej flagowcem są perfumy, jednak w ofercie, obok damskich i męskich zapachów, znajdziecie również kosmetyki do wnętrz i środki czystości.

Francuskie zapachy od Prouvé

Prouvé zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Każdy element tzw. identyfikacji – od katalogu przez opakowania produktów, aż po stronę internetową i profile w serwisach społecznościowych – zdecydowanie wyróżnia się estetyką, nawet na tle dużych marek. Jednak piękna prezentacja to nie wszystko. Co kryje się pod płaszczykiem minimalistycznej elegancji?

W swoim pierwszym katalogu Prouvé zaprezentowało 30 perfum damskich i 20 męskich. Każde z nich zostały opatrzone, dość klasycznie, numerem – ale oprócz tego na buteleczkach widnieją też główne nuty zapachowe.

Firma opiera swoje produkty na olejkach pochodzących prosto z Francji, a dokładniej z Grasse, światowej stolicy perfumiarstwa.

 

 

Dla perfekcyjnej pani domu

Oferta firmy bogata jest także w środki czystości i kosmetyki do wnętrz. Żele do prania, odżywki do tkanin i pachnące płyny do płukania przeplatają się z produktami cięższego kalibru: odplamiaczami, środkami do mycia najróżniejszych powierzchni (od dywanów w salonie po lustra w łazience), a nawet… udrażniaczem do rur. Wydaje się właściwie, że perfekcyjnej pani domu do szczęścia nie potrzeba wiele więcej.

Na opakowaniach zamieszczono znaczek z napisem „Yes, we care”. Ma on sygnalizować dbałość o środowisko, choć firma nie ukrywa, że nie stosuje wyłącznie naturalnych składników. Za to nie testuje na zwierzętach, a formuły mają być biodegradowalne.

„Czysty MLM”

Prouvé to klasyczny MLM. Firma oferuje swoim partnerom zniżkę 25% na swoje produkty, które najłatwiej zamówić przez Internet. Sam plan kariery dzieli się na trzy części: Klub Partnerów, Klub Ambasadorów i Klub Elitarnych Ambasadorów marki.

Partnerzy mają przed sobą 7 szczebli współpracy z firmą. Już od pozycji 15% kwalifikują się przy tym do udziału w całkowitym obrocie punktowym. Dla Ambasadorów bonus ten jest oczywiście znacznie wyższy – zwłaszcza, że ci najbardziej zaangażowani mogą wręcz podwoić swoje zyski. Szczegóły poznacie w Planie Kariery Prouvé, dostępnym na stronie internetowej.

Misją Prouvé jest odkrywanie potencjału swoich klientów i wspieranie ich w dążeniu do lepszego życia. Firma deklaruje otwartość, przejrzystość i odpowiedzialność za swoje obietnice. To piękne wartości, dlatego życzymy nowemu graczowi na rynku MLM powodzenia. Jednocześnie zapraszamy Was do (kulturalnej) dyskusji – jakie są Wasze pierwsze doświadczenia z Prouvé?

Karolina Kołodziejczyk alterbusiness