Nie jesteś przywódcą? Nie zrobisz wielkiej kariery w biznesie alternatywnym – i prawdopodobnie w żadnym innym. Na szczęście możesz nauczyć się, jak pociągnąć za sobą ludzi i budować autorytet. Pomoże Ci Daniel Kubach, który już dziś zaprasza na dwa wydarzenia. W najbliższy poniedziałek, 11 września, podzieli się z Tobą ekspercką wiedzą… za darmo!

Kto kiedykolwiek uczestniczył w organizowanym przez Daniela szkoleniu online ten wie, że to ogromna dawka wartościowych informacji. Już 11 września o godz. 20:00 bezcenna wiedza z zakresu przywództwa i zarządzania może być Twoja – zupełnie bezpłatnie! Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce.

Lekcje Warte Miliony Daniel Kubach szkolenie online Przywództwo i budowanie autorytetu Alterbusiness

Jeśli webinarium to dla Ciebie za mało – zapraszamy na całodniowe szkolenie stacjonarne „Przywództwo i budowanie autorytetu”, które odbędzie się 23 września we Wrocławiu. To wyższy stopień wtajemniczenia w zagadnienie przywództwa. Praktyczne wskazówki i inspirujące pomysły poparte wieloletnim doświadczeniem czekają! Zapisz się już dziś – liczba miejsc jest ograniczona.

Lekcje Warte Miliony Daniel Kubach szkolenie online Przywództwo i budowanie autorytetu Alterbusiness

Czy to szkolenia dla Ciebie?


Nie każdy rodzi się przywódcą, lecz każdy może się nim stać pod warunkiem, że zdobędzie i wdroży niezbędną wiedzę. Czy zastanawiałeś się, dlaczego jednych ludzi uważamy za przywódców, a innych nie? Jakie kompetencje mają prawdziwi przywódcy? W jaki sposób Ty mógłbyś się stać liderem?

Zastanówmy się, dlaczego warto stać się przywódcą?

  • Przywódcy zarabiają więcej.
  • Przywódcy mają większe powodzenie.
  • Przywódcy są bardziej lubiani i szanowani.
  • Przywódcy prowadzą ciekawsze życie.
  • Przywódcy szybciej realizują swoje cele.

Czy mógłbyś stać się przywódcą lub być jeszcze lepszym liderem?

Oczywiście, że tak. Możesz nauczyć się tego praktycznie od zera i wdrożyć nowe umiejętności w życie.


Co różni przywódców od ludzi przeciętnych? W zasadzie niewiele. Ci pierwsi mają pewne cechy wrodzone lub nabyte, których nie ma typowy Kowalski. Ty również masz szansę je zdobyć i zostać prawdziwym liderem.

Podczas godzinnego szkolenia online, które odbędzie się 11 września o godz. 20:00, dowiesz się:

  • kim są przywódcy i dlaczego uważamy ich za przywódców,
  • jak Vito Corleone stał się przywódcą,
  • jakie są style zarządzania,
  • co różni przywództwo kiedyś i dzisiaj,
  • jakie są pierwsze etapy budowania autorytetu.

Dostaniesz więc gotowe narzędzia, aby samemu stać się przywódcą. To nic nie kosztuje – wystarczy, że zainwestujesz 60 minut we własny rozwój. Zdobądź za darmo wiedzę od uznanego praktyka biznesu, który zagadnienie przywództwa zna od podszewki… z własnego doświadczenia. Przedsiębiorca, lider z krwi i kości, inwestor i psycholog biznesu Daniel Kubach zaprasza.

Pamiętaj, żeby zarezerwować sobie miejsce!

AlterBusiness.info