Uwielbiasz zapach świec w swoim domu? Relaksujący wieczór, kąpiel z bąbelkami i kieliszek wina, a wszystko to skąpane w ciepłym świetle… Te duże i te maleńkie, pachnące lub bezzapachowe – wszystkie wprowadzają w romantyczny nastrój i dodają nutkę dekadencji. Jednak nie wszyscy mogą cieszyć się czarującym blaskiem świec. Małe dzieci w domu, grasujące po wszelkich meblach zwierzaki lub inne przeszkody stają nam na drodze do chwili relaksu w atmosferze palących się tradycyjnych świeczek. Czy wiesz, że istnieje firma, która oferuje bezknotowe świeczki o aromatycznych zapachach?

Scentsy – pachnąca firma


Firmę Scentsy w 2003 roku założyły szwagierki Kaga Egan i Colette Gunnell. W 2004 roku została wykupiona przez Orvillea Thompsona, który skierował ją na tory marketingu wielopoziomowego. Obecnie jej siedziba, a także zakłady produkcyjne mieszczą się w Meridian, w stanie Idaho w USA, gdzie pracuje ponad 1 000 osób. Ponad 200 000 konsultantów Scentsy rozmieszczonych jest na całym świecie, lecz głównym rynkiem zbytu są Stany Zjednoczone.

Właściciele firmy – małżeństwo Orville i Heidi – uznają marketing sieciowy za szansę dla początkujących przedsiębiorców, którzy mogą rozpocząć działalność gospodarczą bez dużych nakładów finansowych.

Dzięki mocy naszych zapachów, prostocie naszego asortymentu oraz głębokiemu poczuciu wspólnoty, zarówno w domu, jak i w pracy, znajdujemy nadzieję, wizję oraz apetyt, aby pracować jako drużyna, która nas razem scala.

– mówi Orville Thompson.

Bezpieczne świeczki


Scentsy posiada bogatą ofertę produktów zapachowych, zarówno do osobistej pielęgnacji (płyny do kąpieli, mydła i kosmetyki), jak i do domu. Hitem tej marki są bezknotowe świece o szerokiej gamie zapachów, które w połączeniu z dekoracyjnymi podgrzewaczami ceramicznymi zapewniają bezpieczniejszą alternatywę dla tradycyjnych płonących świeczek. Takie połączenie nazywane jest Systemem Scentsy. Bezknotowa świeczka to intensywnie pachnąca tabliczka wosku, która poprzez podgrzanie elektryczną żarówką uwalnia zapach. Te rewelacyjne świeczki są całkowicie bezpieczne, a nawet jadalne! Chociaż nie radzimy ich konsumować, w przypadku gdy taką woskową kostkę połknie nasze dziecko bądź zwierzak, możemy być spokojni – wosk jest całkowicie nietoksyczny! To samo dotyczy zabaw z gorącym woskiem. Temperatura stopionych produktów Scentsy nie jest wyższa niż temperatura naszego ciała, dlatego nie grozi nam oparzenie. Dziś w ofercie firmy możemy znaleźć już ponad 80 intensywnych zapachów, którymi możemy wypełnić przestrzeń naszego domu. Tabliczka wosku Scentsy składa się z ośmiu woskowych kostek, a dzięki każdej z nich zapach w całym domu unosi się przez około 10 godzin.

„Otwarty dom” Scentsy


Firma Scentsy oferuje dogodną formę współpracy dla każdego. Ich ideą jest promowanie produktów poprzez prezentacje domowe, a także targi i wystawy. Możemy je zamówić tylko i wyłącznie u konsultanta, który z chęcią opowie o produktach podczas domowej wizyty. A zarabiać z Scentsy można na dwa sposoby: zostając konsultantem, albo gospodarzem prezentacji! Zapraszasz znajomych, rodzinę i przyjaciół do swojego domu bądź lokalu, w którym panują odpowiednie warunki. I koniec, resztą zajmie się konsultant! Możesz też udostępnić swój dom jako tymczasowe biuro dla konsultanta, tworząc tzw. „otwarty dom”. Wyznaczasz dzień i godziny, w których konsultant będzie dostępny, a Twoi goście przychodzą, kiedy im pasuje. Wtedy przedstawiciel Scentsy zamiast jednej dużej prezentacji robi kilka mniejszych. Trzecia opcja to tzw. „prezentacja koszykowa”. Jeśli Twoi znajomi nie mogą przyjść do Ciebie – Ty możesz iść do nich. Twój konsultant Scentsy zapewni Ci piękny kosz, którym będziesz mógł prezentować produkty firmy oraz formularze zamówień. Po prezentacji oddasz kosz i wypełnione formularze konsultantowi, a on zajmie się resztą…

Teraz możesz połączyć swoją miłość do zapachów i aromatycznych świeczek z bezpieczeństwem i prostotą. Firma Scentsy da Ci wszystko to czego oczekujesz od relaksującego wieczoru: cudowny długotrwały zapach, blask świec, piękny design i przede wszystkim wielowymiarowe bezpieczeństwo. 

Produkty MLM