SIGMAPRO7 to wrocławska firma marketingu sieciowego działająca w branży medycznej. Od 2008 roku dzięki sieci niezależnych partnerów wynagradzanych miesiąc w miesiąc za raz pozyskanego klienta dystrybuuje na terenie całej Polski prywatną, abonamentową Opiekę Medyczną SIGNUM. 

Obecnie klienci OM SIGNUM mają dostęp do ponad 850 placówek medycznych, które zapewniają niezawodny dostęp do lekarza i leczenia, a sieć partnerów pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. To właśnie atrakcyjny produkt i równie atrakcyjne warunku współpracy sprawiły, że firma dynamicznie się rozwija, poszerzając sieć partnerów i zwiększając sprzedaż produktu. SIGMIE sprzyjają także trendy rynkowe, rynek prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce notuje ciągły wzrost, średnio o 30% rocznie. Nic dziwnego, stan publicznej służby zdrowia ciągle oceniany jest, jako zły.

Każdy zasługuje na solidną opiekę zdrowotną

Kierując się tą zasadą, SIGMAPRO7 wyszła do klientów z abonamentową opieką medyczną dającą łatwy dostęp do kompleksowej procedury leczenia od A do Z, do lekarzy – specjalistów, sprzętu, badań w ponad 850 prywatnych placówkach medycznych w całym kraju, które pozwalają komfortowo  i niezawodnie dbać o zdrowie. Wysoką jakość oferowanych usług gwarantuje POLMED SA, sieć centrów medycznych notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która jest partnerem SIGMAPRO7 w realizacji świadczeń Opieki Medycznej SIGNUM. „To produkt przekonał mnie do współpracy Z SIGMAPRO7” – mówi Aleksandra Karczewska – „wiem jak działa publiczna służba zdrowia, i że ludzie korzystają czy chcą czy nie chcą z prywatnego leczenia. Prywatna, abonamentowa opieka medyczna daje komfort nieograniczonego dostępu do lekarzy i leczenia, bez kolejek, stresu, długiego oczekiwania na wizytę. Do tego miesięczny abonament, to mniej więcej – zależy od pakietu – koszt jednej prywatnej wizyty u specjalisty. Nic więc dziwnego, że rośnie zainteresowanie tym produktem, zarówno ze strony osób fizycznych, jak i firm, które traktują takie świadczenia, jako inwestycję w pracownika czy część polityki socjalnej.”  Zdrowie jest w cenie, tym bardziej, że coraz więcej osób cierpi na przewlekłe przypadłości, jak cukrzyca, astma czy alergia, wymagające regularnych wizyt i stałej opieki, a w takim wypadku trudno zdać się tylko na publiczną służbę zdrowia. Na zdrowie zawsze będzie zapotrzebowanie, wg danych z 2010 roku Polacy wydali na leczenie 25 mld zł, a w 2012r. będzie to aż 40 mld zł.

Skorzystać z dobrej koniunktury

Kawałek z tej puli, pomagając w słusznej sprawie innym ludziom, każdy partner SIGMAPRO7 może wypracować dla siebie w postaci comiesięcznych dochodów, tym bardziej, że oferta Opieki Medycznej SIGNUM skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. Wyjątkowe korzystne warunkach i stale rosnąca sieć dostępnych placówek medyczny sprawiają, że prawie w każdym miejscu w Polsce można wygodnie korzystać ze świadczeń objętych abonamentem OM SIGNUM.

Wyjątkowo korzystne i jasne zasady współpracy

Współpracować z SIGMAPRO7 można z każdego miejsca w Polsce, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym. Wystarczy dołączyć do zespołu niezależnych partnerów firmy na wyjątkowo dogodnych zasadach i zarabiać według planu gratyfikacji zakładającego wynagradzanie miesiąc w miesiąc, za raz pozyskanego klienta. Dla najlepszych SIGMAPRO7 opracowała ścieżkę kariery,  która pozwala się rozwijać, dodatkową motywacją jest rzeczowy plan motywacyjny, dzięki któremu przy awansie w strukturze na stanowiska Dyrektora Generalnego można zdobyć nowe BMW. „We współpracy z SIGMĄ cenię sobie najbardziej  jasne zasady i komfort pracy. Po pierwsze  dochód pasywny, za raz pozyskanego klienta otrzymuję pieniądze cyklicznie, po drugie sam określam sobie czas pracy, wyznaczam zadania” – tłumaczy Grzegorz Prochorowicz  – „Jestem sam sobie szefem, sam decyduję ile zarobię, bo to zależy po prostu od mojego zaangażowania, firma zapewnia bowiem nie tylko dobry produkt, ale cały system szkoleń i wsparcia, co wydatnie ułatwia start, rozwój i awans w strukturze.” Każdy partner działa samodzielnie, będąc jednocześnie częścią zespołu, który zapewnia niezbędne wsparcie i pomoc, to daje jednocześnie poczucie niezależności i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o współpracy z SIGMAPRO7 wejdź na www.sigmapro7.com lub napisz do nas info@sigmapro7.com.