LUKSUSOWOWE MIEJSCE ZAMIESZKANIA, DOSKONAŁA LOKALIZACJA, INWESTYCJA NA MIARĘ XI WIEKU. Wymyślony, by zachwycać i zapewniać mieszkańcom możliwie najwyższy komfort. Pionier, który odważnie wytycza nowy kierunek. Luksusowy, nowoczesny, doskonale wyposażony – ma ambicję stać się symbolem nowego, dynamicznego Wrocławia, miasta, które chce odgrywać coraz większą rolę w Europie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budynek mierzący  212 m obecnie będzie miał miano najwyższego budynku mieszkalnego w Polsce.  Cały obiekt składa się z 3 budynków: podium, wieży  oraz żagla.

W całym kompleksie architekci zaprojektowali 236 apartamentów, z czego 184 znajdą się w budynku wieży między 28 a 48 piętrem. Pozostałe 52 mieszkania ulokowane zostaną między 11 a 18 piętrem w niższym budynku zwanym żaglem.

Wszystkie apartamenty zostaną wykończone „pod klucz”, według kilku aranżacji, które  klienci mają do wyboru. Mogą oni zadecydować m.in. o kolorystyce i formie aranżacji wnętrza. Istnieje również możliwość podniesienia standardu zakupionego apartamentu i zaaranżować go indywidualnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W cenie apartamentów są między innymi: podłogi drewniane, wykończone ściany i sufity, pełna aranżacja oświetlenia, kompletnie wykończone łazienki oraz meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD.

Prestiżowa lokalizacja, luksusowe apartamenty, funkcjonalne biura, nowoczesna galeria handlowa i rozbudowane centrum usługowo-rekreacyjne. Wszystko to sprawi, że życie mieszkańców Sky Tower będzie wygodne, a oszczędzony czas będą mogli wykorzystać na swoje przyjemności.

W budynku będą między innymi: delikatesy, restauracje, spa i wellness, squash, myjnia samochodowa, pralnia, centrum medyczne, szkoła jogi i tańca, fitness klub, oraz teren zielony na dachu galerii.

 

Aktualny stan zaawansowania budowy:

Inwestycja Sky Tower realizowana jest zgodnie z przyjętym harmonogramem. Obecnie trwają zaawansowane prace przy budowie budynku wieży oraz żagla w których będą znajdować się apartamenty i biura.  W połowie stycznia wieża osiągnęła już  100 metrów wysokości, natomiast budynek żagla jest na 38 metrze.

Oddanie części handlowej planowane jest na pierwszy kwartał  2012r. Cześć biurowo-apartamentowa zostanie oddana w IV kwartale 2012 roku.

Budynek galerii handlowej (podium) stanowią wybudowane już dwie kondygnacje podziemne oraz cztery naziemne-obecnie trwają tam prace elewacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie budowy: czerwiec 2010r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie budowy: styczeń 2011r.

   Sky Tower to doskonałe miejsce do zamieszkania, ale także jest to dobry sposób na inwestowanie pieniędzy. Ceny  nie różnią się od cen innych apartamentów we Wrocławiu w stanie developerskim. Wykończony apartament w Sky Tower można kupić już od 11 tysięcy zł. Wyjątkowość inwestycji sprawia, że chętnych na zakup jest wielu, a apartamentów jedynie 236 sztuk.

SKY TOWER w liczbach:

 • Wysokość 212m, 50 pięter
 • Ilość budynków wchodzących w skład kompleksu: 3
  (Podium B1, Wieża B2, Żagiel B3)
 • Ilość apartamentów: Łącznie 236 szt.
  Budynek B2 184 szt. (10 typów apartamentów)
  Budynek B3 52 szt. (23 typy apartamentów)
 • Powierzchnia biurowa 22 000 m2
 • Powierzchnia handlowa 32 000 m2
 • Powierzchnia całego projektu przekroczy 177.000 m2

Harmonogram prac:

 • 2007 rozpoczęcie prac
 • 2010 IIIQ rozpoczęcie prac nad budynkami mieszkalno-biurowymi
 • 2012 IQ zakończenie prac związanych z przebudową infrastruktury technicznej i drogowej wokół projektu
 • 2012 IIQ oddanie do użytku galerii handlowej
 • 2012 IVQ oddanie do użytku całego kompleksu Sky Tower

                             

Jeśli interesuje Państwa szczegółowa oferta dotycząca apartamentów w Sky Tower skontaktuj się z nami.

Anna Sirojć kom.  667 870 465