Obserwacja branży MLM i DS w 2016 roku nasunęła naszej redakcji jeden wniosek: sprzedaż bezpośrednia ma się doskonale! Co ciekawe, polskie firmy radzą sobie na skalę kraju równie dobrze, co zagraniczni giganci i wcale nie odbiegają od nich tempem rozwoju. Z przyjemnością ogłaszamy kolejnych TUZÓW MLM 2016 – przedsiębiorstwa, których poczynania kształtują krajobraz całego sektora.

Kolejność przypadkowa.


FLPLOGOForever Living Products

Forever Living Products to obecny na rynku od niemal 40 lat producent suplementów diety i kosmetyków, bazujących na właściwościach aloesu. Firma działa w ponad 150 krajach i zrzeszyła dotychczas ponad 10 milionów Forever Business Owners – niezależnych przedstawicieli.

FLP od lat notuje stabilny wzrost. Również polskiemu oddziałowi dobrze się powodzi. w 2016 r. sprzedaż produktów Forever Living wzrosła o 25% w stosunku do roku poprzedniego, a do elitarnego grona najlepszych liderów na świecie dołączyły kolejne osoby właśnie z Polski.

 

 


logo-fm-world-800x675FM Group

Tego giganta nie trzeba nikomu przedstawiać – FM Group to polski lider marketingu sieciowego, producent i dystrybutor perfum, kosmetyków, produktów czystości, a nawet kawy. Obecny jest w kilkudziesięciu krajach na 6 kontynentach i współpracuje z ponad pół milionem Partnerów Biznesowych.

W roku 2016 firma obchodziła 12. rocznicę swojej działalności. Przy okazji wprowadziła nową markę perfum i kosmetyków premium, pierwszy w kraju program mieszkaniowy, a także rozszerzyła dystrybucję swoich produktów do każdego miejsca na świecie. W Polsce FM ma już niemal 200 tysięcy Partnerów!

 

 


Jeunesse-Logo-SimpleJeunesse

Jeunesse to stosunkowo młoda, bo zaledwie 8-letnia firma, która zrobiła sporo zamieszania na globalnym rynku MLM i DS. Zajmuje się produkcją i sprzedażą kosmoceutyków i nutraceutyków w kilkudziesięciu krajach świata.

Odkąd w 2015 r. Jeunesse przejęło MonaVie, stabilnie rozwija się jako jeden z liderów branży wellness nad Wisłą. Co ciekawe, Jeunesse jest również liderem MLM jeśli chodzi o… reklamę. Firma regularnie zgarnia liczne nagrody za realizacje kampanii video, jak choćby amerykańskie Telly Awards.


natures-sunshine-logoNature’s Sunshine Products

Nature’s Sunshine Products już od 45 lat buduje doświadczenie w branży suplementów diety. Obecnie NSP to międzynarodowa organizacja działająca w ponad 50 krajach na całym świecie i stale poszerzająca swoją działalność na nowe rynki.

Rok 2016 przyniósł polskiemu oddziałowi firmy liczne sukcesy. Pochwalić się może bowiem dynamicznym wzrostem struktur, a co za tym idzie – znacznym wzrostem sprzedaży oraz podbiciem kolejnym rynków zagranicznych.


PM-logoPM-International

PM-International działa w zakresie zdrowia, wellness i urody już od 24 lat. Globalny obrót firmy w 2016 r. sięgnął 460 milionów dolarów, i choć najbardziej dochodowe okazały się rynki we Włoszech, Hong Kongu i Norwegii, również Polska ma swój udział w tym imponującym wyniku.

Nadwiślańskie przedstawicielstwo PM-International nieprzerwanie od kilku lat odnotowuje stabilny wzrost obrotów. Bez nachalnej reklamy zdobywa kolejnych fanów, również wśród zawodowych sportowców.

 

 

 

 


logoPerfect Coll

Perfect Coll, pomimo zaledwie 2 lat działalności na rynku, należy do ścisłej czołówki polskich firm kolagenowych. Ulokowane w Gdyni przedsiębiorstwo zanotowało w 2016 roku sporo sukcesów! Stworzyło nowoczesne laboratorium w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i skutecznie zwiększyło swoje obroty – aż o 100% od momentu powstania Perfect Coll w 2014 roku! A to dzięki dynamicznie rozwijającym się strukturom sprzedażowym, także poza granicami kraju.


logo-souvre-w-poziomieSouvre Internationale

Souvre Internationale to kolejny młody, ale prężny przedstawiciel branży kolagenowej. W ubiegłym roku firmie przybyło sporo parterów, wysoko postawiła poprzeczkę także jeśli chodzi o kulturę organizacyjną.

Souvre po zaledwie 7 miesiącach działalności odebrało nagrodę dla Luksusowej Marki Roku 2016, zorganizowało dużą akcję charytatywną, a nawet wypuściło własną aplikację mobilną.


 

 

 

 

Serdecznie gratulujemy! Jesteś ciekaw, kto jeszcze został wyróżniony? Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco!

19. numer AlterBusiness.info