Topowi liderzy MLM to wyjątkowi ludzie. Aktywnie budują własną przyszłość, sprawnie kierują swoimi karierami, rozwijają kompetencje. W odróżnieniu od biznesmenów z pozostałych branż, pomagają też dojść na szczyt innym. Ich pracę, jak co roku, doceniamy tytułem Tuza MLM! Poznaj sylwetki kolejnych liderów marketingu sieciowego (i nie tylko!) w Polsce.

Kolejność przypadkowa.


ASAnna Stypuła tak mówi  sobie:

Mieszkam w Nowym Sączu,  pięknym mieście na południu Polski. W marketingu sieciowym działam od 18 lat, bo ta praca sprawia mi nieopisaną satysfakcję. Dlaczego MLM? Bo niezależność, nielimitowany czas pracy i możliwość rozwoju osobistego to dla mnie priorytety.

Z zawodu jestem nauczycielką. Ukończyłam Studium Pedagogiczne o profilu angielskim. Hobbystycznie ukończyłam kursy dietetyki oraz architektury wnętrz i ogrodów. Nigdy nie pracowałam w zawodzie, ani nawet na etacie… Nie wyobrażam sobie pracy od 8 do 17. Jestem osobą, która nie lubi być ograniczana. Swoboda to kolejny atut MLM!

Mam czworo wspaniałych dzieci –  córki (27 i 28 lat) i dwóch synów (21 i 14 lat). Mam też kochanego wnuka, Jasia, i drugiego w drodze. Jestem szczęśliwą mamą.

Zawsze uważałam, że MLM to biznes relacji. Jeśli ktoś nie kocha ludzi, nie odnajdzie się w tym biznesie. Wymaga on dużo cierpliwości i pokory…

Kobieta sukcesu musi swoją postawą przyciągać innych. Dla mnie pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Trzeba być przywódcą, ale nie Hitlerem. Przyciągać, ale nie dać sobie wejść na głowę. Uczyć, ale nie rozkazywać.

Moje motto?  „Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem dobije… swoim doświadczeniem”.


MO

źródło: http://www.marcinoniszczuk.pl/

Marcin Oniszczuk

Prezes 7Play i doskonały marketer internetowy. Pierwsze kroki w marketingu sieciowym stawiał ponad 8 lat temu w FM Group i szybko złapał bakcyla. Dziś jest nie tylko topowym sprzedawcą i liderem, ale także szkoleniowcem, blogerem,  mentorem dla początkujących networkerów.

Mówi o sobie: spółka z ogromną odpowiedzialnością. Dwa lata temu deklarował, że jego celem jest zbudowanie społeczności ludzi, którzy „cieszą się życiem, są poza wyścigiem szczurów, spędzają czas jak chcą i z kim chcą, a do tego realizują swoje pasje i marzenia”. Dzisiaj celuje jeszcze wyżej – wraz z 7Play pragnie zawojować rynek medyczny w Polsce.

 

 

 

 

 

 


źródło: http://www.goldenline.pl/pawel-lenar/

źródło: http://www.goldenline.pl/pawel-lenar/

Paweł Lenar

Przedsiębiorcą, autor i mówca, ale przede wszystkim lider. Napisał pięć książek biznesowych, w tym dwa bestsellery. Za osiągnięcia w sprzedaży i budowaniu zespołów otrzymał nagrodę Polish National Sales Awards. Jest wykładowcą na kierunku MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Związany z FM Group.

W ciągu ostatnich 5 lat wygenerował wraz ze swoim zespołem 36 milionów zł obrotu. Występuje na konferencjach, doradza zarządom kilku spółek w kwestiach sprzedaży i marketingu, prowadzi poczytny blog. Krótko mówiąc – człowiek orkiestra.

 

 

 

 

 

 

 

 


WA

źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_p_BguEh1zCkoBflF-b1Rg

Witold Antosiewicz

Z wykształcenia pedagog i doradca zawodowy. Wieloletni praktyk w zakresie tworzenia relacji biznesowych i zarządzania nimi. Kilkukrotny zdobywca tytułu Najlepszego Networkera w Polsce, nadawanego przez BNI. Obecnie związany z Akademią Rekomendacji jako Community Manager.

Doświadczony networker, który w swojej codziennej pracy korzysta z narzędzi profesjonalnej sprzedaży przez referencje. Specjalista od minglingu, czyli sztuki pracy w tłumie – wielokrotnie prowadził sesje networkingowe na kongresach i konferencjach. Współautor świetnie przyjętej książki „Praktyczny poradnik networkingu”.

 

 

 

 

 

 

 


źródło: http://dariuszholeniewski.pl/

źródło: http://dariuszholeniewski.pl/

Dariusz Holeniewski

W marketingu sieciowym i sprzedaży bezpośredniej działa od ponad 6 lat. Aktualnie związany jest z Souvre International jako Dyrektor Generalny. Wcześniej osiągnął najwyższy poziom w firmie FM Group (Diamentowa Orchidea) oraz w firmie Lou Pre (Dyrektor Diamentowy). Laureat konkursu PNSA 2013r. w kategorii Menadżer Sprzedaży.

Swoją pozycję umiejętnie wykorzystuje do szkolenia innych. Występuje także na konferencjach branżowych i oferuje profesjonalny consulting.

 

 

 

 

 

 

 

 


TDTomasz Damian

Współwłaściciel 4 spółek. W swoich przedsięwzięciach wygenerował ponad 3,5 miliona zł. Dwa lata z rzędu został najlepszym managerem firmy medycznej S7. W grudniu – po zaledwie 61 dniach współpracy z firmą – uzyskał tytuł Senior Menadżera w DouLife, bijąc chyba wszelkie rekordy.

Skuteczny marketer internetowy. Uczył się m.in. od Boba Proctora, Andy’ego Harringtona, Roberta Cialdiniego czy Randy’ego Gaga. Pasjonat dobrych aut i sportu.

 

 

 

 

 

 

 


WMWaldemar A. Manhart

Wychowany dwujęzycznie i dwukulturowo, jako 20-latek wyemigrował do Niemiec. Podjął tam studia ekonomiczne, które ukończył na kierunku Ruch pasażerski. Jeszcze podczas studiów, jako ojciec dwojga dzieci, podjął działalność gospodarczą, pierwotnie jako tłumacz przysięgły języka polskiego dla wszystkich miejskich urzędów. Później otworzył pierwszą spółkę „jonit venture” w Warszawie, z pierwszą wypożyczalnią samochodów na terenie Dworca Centralnego, pełniąc w niej funkcję prezesa zarządu. To miało miejsce lata temu – dziś Waldemar Manhart jest Country Managerem wee na Polskę.

Choć wee nie działa w modelu MLM, to Waldemar Manhart pozostaje charyzmatycznym liderem. Potrafi zainteresować biznesem każdego i sprawnie rozwija sieć punktów partnerskich w naszym kraju.

 

 

 

 

 


Serdecznie gratulujemy! Jesteś ciekaw, kto jeszcze został wyróżniony? Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco! Kolejnych Tuzów 2016 przedstawimy już niebawem!

19. numer AlterBusiness.info