Popularny twórca maksym motywacyjnych, William Arthur Ward, powiedział: „Słaby nauczyciel – opowiada. Dobry nauczyciel – wyjaśnia. Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje. Genialny nauczyciel – inspiruje”.  Po raz trzeci i ostatni w tym roku prezentujemy sylwetki właśnie takich genialnych nauczycieli. Najlepsi mówcy, trenerzy i coache skutecznie zasiewają ziarno inspiracji w swoich słuchaczach, dostarczając im narzędzi i motywacji do osiągania kolejnych szczytów.

To już ostatnie wyróżnienia TUZY 2016, które przyznaliśmy w kategorii „Trenerzy, mówcy i coache”. Kolejność jak zwykle przypadkowa, a kolejnych top szkoleniowców poznasz… już za rok!


sk

źródło: http://www.sebastiankotow.com/

Sebastian Kotow

Wykładowca na studiach podyplomowych na kierunku Psychologia Biznesu oraz na Advance Mentoring Program, MBA i Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Prezes firmy doradczej MindShift Lab oraz przewodniczący rady nadzorczej Quadrilon S.A.

Doświadczony psycholog biznesu i mówca. Od ponad 15 lat prowadzi wykłady biznesowe i wystąpienia inspiracyjno-motywacyjne – dotychczas brało w nich udział ponad 50 tysięcy osób z 70 krajów. Występował u boku  prof. Roberta Cialdiniego Briana Tracy, Stephena M.R. Coveya, Davida Allena i wielu innych. Autor wielu publikacji i artykułów w tematyce sprzedaży, zaufania w biznesie oraz rozwoju zawodowego menedżerów. Wspólnie z Brianem Tracy napisał  książkę pt. „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!”.

Pasjonat triathlonu, biegania i sztuki współczesnej.

 

 

 

 

 


źródło: http://milewskipartnerzy.blog.pl

źródło: http://milewskipartnerzy.blog.pl

Łukasz Milewski

Mówca, pisarz i „wizjoner” w pełnym tego słowa znaczeniu. Założyciel i szef znanej firmy eventowej Milewski i Partnerzy, który nie tylko nigdy się nie poddaje, ale swoją energią i motywacją zaraża nieustannie cały zespół. Myślami zawsze o pół roku do przodu. Zanim zacznie się jedno szkolenie, opracowuje już kolejne. Wulkan energii i motor napędowy rozwoju firmy.

Współpracował z takimi gwiazdami jak Anthony Robbins, Les Brown, Nick Vujicic czy Eric Thomas. Jak jeden z nielicznych Polaków poznał osobiście Donalda Trumpa.

 

 

 

 

 

 

 


źródło: http://mateuszgrzesiak.com

Mateusz Grzesiak

Nauczyciel, trener i konsultant. Ukończył prawo, psychologię i studia doktoranckie z zarządzania. Szkoli międzynarodowo od ponad 13 lat w 6 językach, głównie na rynkach europejskich i latynoskich. Pomaga ludziom i biznesowi osiągnąć zaplanowane cele przez dostarczanie narzędzi psychologii interdyscyplinarnej w czterech obszarach biznesu i życia osobistego: sprzedaży i marketingu, samorealizacji i relacji, kultury i wartości, przywództwa i zarządzania.

Napisał dziesięć bestsellerowych książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i zagranicą. Pracuje z m.in. zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki i stoi na czele grupy badawczej Instytutu Starway.

 

 

 

 


http://www.lukaszkrason.pl

http://www.lukaszkrason.pl

Łukasz Krasoń

Mówca motywacyjny, autor oraz pierwszy niepełnosprawny trener rozwoju osobistego w Polsce. Od 5 lat występuje jako profesjonalny mówca. Jest pomysłodawcą Ogólnopolskiego Konwoju Rowerowego „Wstań i Jedź”, który w 2013 roku przemierzył Polskę.

Wraz z żoną napisał książkę Wstań i Jedź – niemożliwe jest osiągalne. Występuje w programach telewizyjnych i radiowych, prowadzi także autorskie szkolenia w Polsce i zagranicą. Przemawiał na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Kevinem Hoganem, Jackiem Walkiewiczem, czy Mariuszem Szubą.

 

 

 

 

 

 

 

 


źródło: http://www.supermen.eu/

źródło: http://www.supermen.eu/

Daniel Konieczny

Biznesman, inwestor oraz uznany w skali międzynarodowej trener i mentor. Prowadzi szkolenia, dotyczące różnych sfer życia: finansów, zdrowia, relacji partnerskich. Założyciel Seminars4Success. Szkolił się i współpracował z takimi postaciami jak: Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield, T. Harv Eker, John Assaraf i Bob Proctor (z filmu „Sekret”), który jest obecnie partnerem biznesowym Daniela.

Twórca rewolucyjnego programu szkoleniowego „Total Transformation Firewalk” i popularnych szkoleń online.

 

 

 

 

 

 

 

 


http://michalwawrzyniak.pl

źródło: http://michalwawrzyniak.pl

 

Michał Wawrzyniak

Mówca Coach Artysta. Autor 3 bestsellerów. Prowadzący MojeLustro oraz ZIWMW. CEO MentalWay. Autor motta “Zawsze i wszędzie możesz wszytko!”. Od blisko 6 lat inspiruje uczestników swoich szkoleń, a jego stylu, wiedzy, humoru i dosadnej lingwistyki doświadczyło już kilkanaście tysięcy osób.

Autor książek „HEJTOHOLIK” i „Guru Kultu…ry”, które sprzedały się w tysiącach egzemplarzy.

 

 

 

 

 

 

 


Serdecznie gratulujemy wszystkim Tuzom i życzymy dalszych sukcesów! Bądź z nami na Facebooku, by poznać kolejnych wyróżnionych w kategoriach „Firmy” oraz „Liderzy”.

19. numer AlterBusiness.info