W sobotę 13 czerwca odbyły się urodziny pierwszej całkowicie polskiej gry planszowej, która edukuje graczy w zakresie finansów. To już rok z edukacją finansową w przystępnej formie gry! Z tej okazji odbyła się uroczysta gala urodzinowa. Jeżeli jeszcze nie znacie gry Euro Cash, to dobry moment, aby dowiedzieć się, co Was omija i zacząć grać, tak jak gra ze swoimi znajomymi i rodzinami już 2344 osób* w Polsce!

Dlaczego warto grać?

Gra jest symulacją biznesowego życia, w którym każdy gracz wciela się w postać przeciętnego Polaka z określonym bagażem finansowym, oszczędnościami i miesięcznymi zarobkami, a jego zadaniem jest zdobyć jak największy przychód ze swoich inwestycji, dokonanych w czasie gry, oraz „wykupienie” swojego wcześniej wybranego marzenia.

Podczas rozgrywki gracze inwestują na giełdzie, w nieruchomości, papiery wartościowe i własny biznes. Jednocześnie przez zabawę uczą się, jakie schematy działania prowadzą do wygranej oraz z jakim rodzajem zysku i ryzyka wiążą się poszczególne transakcje. W czasie rozgrywki spotykają graczy także różne losowe sytuacje, w których muszą oni podjąć jak najlepsze decyzje.

[next_button color=”red” link=”http://alterbusinesshop.com/114-eurocash.html”]ZAMÓW GRĘ EURO CASH[/next_button]

Symulacja rzeczywistego działania zwiększa maksymalnie emocjonalne zaangażowanie graczy, dlatego z każdej rozgrywki zapamiętują świadomie i nieświadomie ponad 90% tego, co się działo. Poznają strategie, skutki swoich decyzji, emocje zarówno pozytywne jak i negatywne, wyciągają wnioski ze swoich błędów ale… nie ponoszą skutków tych decyzji w prawdziwym świecie.

Dlatego ta gra jest wyjątkowa i zapewnia doskonałą rozrywkę dla każdego!

Uroczystość urodzinowa

W sali katowickiego Uniwersytetu Ekonomicznego 13 czerwca zgromadzili się liderzy, trenerzy i sympatycy Euro Cash. Działo się sporo – uczestnicy śpiewali „sto lat”, był również tort oraz – oczywiście – mnóstwo prezentów. Każdy mógł też wziąć udział w rozgrywkach Euro Cash. Turniej z nagrodami bezsprzecznie wygrał Patryk Walczak, który jest pierwszym ogólnopolskim Mistrzem gry Euro Cash!

Uczestnicy uroczystości wzięli udział w wielu wykładach. Magdalena Balcerzak i Bartosz Wilczek wytłumaczyli urodzinowym gościom, jak postawić pierwsze kroki w kierunku budowania wolności finansowej, wychodząc z długów.

Następnie dr Andrzej Fesnak pokazał zgromadzonym, w jaki sposób wygenerować nadwyżki w budżecie i jak je skutecznie pomnażać.

Na czym polega droga do wolności finansowej? O tym, na swoim własnym przykładzie, mówił Daniel Kędzierski. Mówca zaprezentował też uczestnikom narzędzie ułatwiające marketing w Internecie.

Wśród gości znaleźli się również przedstawiciele firm szkoleniowych, networkingowych oraz topowi Liderzy MLM.

Podsumowanie urodzin? Duża dawka wiedzy, świetna zabawa i plany na przyszłość. Zespół Euro Cash zaprezentował, co będzie działo się w firmie do końca roku. Możemy spodziewać się dalszego rozwoju klubów, książek wydanych przy współpracy dr. Andrzeja Fesnaka i Jana Tomiaka, gry kształtującej finansowe nawyki. Będzie także coś dla dzieci.

[next_button color=”red” link=”http://alterbusinesshop.com/114-eurocash.html”]ZAMÓW GRĘ EURO CASH[/next_button]

Redakcja

*Liczba zakupionych gier