Zdrowa skóra, mocne kości i stawy. Czy to wszystko, co może zaoferować Perfect Coll? Oczywiście, że nie! Wzrost pewności siebie, wysokie dochody, stabilna kariera, nieustający entuzjazm i ciągłe podwyższanie kwalifikacji – to z pewnością spotka Cię podczas przygody z produktami Perfect Coll! Jak dokonać tego wszystkiego? Odpowiedzi szukaj podczas V Konferencji Perfect Coll, która odbędzie się w Legnicy, w dniach 21-22 października 2017 roku. Miejscem spotkania z magią kolagenu na te dwa dni stanie się czterogwiazdkowy hotel QUBUS.

Perfect Coll – nomen omen – w pigułce

________________________________________________________________________________________________

Perfect Coll to polska firma, która bazując na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i kierownictwa, w ciągu trzech ostatnich lat zdecydowanie i trwale wpisała się w krajobraz branży MLM. Za swoją misję stawia unikatowe połączenie nowych technologii i natury. Zaawansowane zdobycze biotechnologii  razem z tradycyjnymi składnikami produktów sprzyjają zarówno zdrowiu, jak i urodzie. Trzeba podkreślić też, że Perfect Coll zapewnia budowanie stabilnego, wysokiego dochodu swoim Partnerom. Sprzyja temu zastosowany przez firmę wyjątkowo korzystny plan marketingowy oraz wysoka jakość oferowanych kosmetyków. Ich głównym składnikiem jest naturalny, rybi kolagen, którego zastosowanie daje szerokie spektrum działania.  

Oferta Perfect Coll obejmuje zarówno kosmetyki stosowane zewnętrznie, jak i suplementy, wspomagające działanie składników od wewnątrz. Dzięki takiemu właśnie połączeniu działanie produktów PC ma bardzo wysoką skuteczność!

Kogo spotkasz

________________________________________________________________________________________________

Legnica przywita przede wszystkim Partnerów PC, a także zaproszonych przez nich Gości. Będą oni mieli okazję do bliższego poznania firmy Perfect Coll, jej produktów, a także możliwości biznesowych. Doświadczą też niesamowitej atmosfery, która towarzyszy każdemu z organizowanych przez PC wydarzeń. – Perfekcyjna impreza, wspaniali ludzie – tak o konferencji wypowiadali się jej uczestnicy w ubiegłym roku. Nie wątpimy, że podobne opinie pojawią się po najbliższym spotkaniu w październiku!

Potrójna siła? Potrójna wiedza!

________________________________________________________________________________________________

W programie tegorocznej Konferencji znajduje się mnóstwo okazji do zdobycia i utrwalenia wiedzy na temat produktów Perfect Coll. Nie zabraknie także praktycznych informacji, którymi podzielą się Partnerzy firmy – doświadczeni w pracy w marketingu sieciowym i sprzedaży bezpośredniej.

Na pierwszy ogień pójdą suplementy. O Potrójnej Sile PC w terapii układu kostno-stawowego opowie dr n. med. Jakub Lisowski, specjalista w dziedzinie medycyny i rehabilitacji ruchowej, a także założyciel specjalistycznego ośrodka leczenia i profilaktyki dysfunkcji narządu ruchu – Remedium.

W kolejnym wystąpieniu produktowym dowiesz się więcej o Urządzeniach PC do domowych zabiegów kosmetycznych. W taką tematykę wprowadzi Uczestników dr n. med. Barbara Jaroszkiewicz – lekarz specjalista Zakładu Usprawniania Leczniczego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Prelegentka już kiedyś zauważyła: Prowadzę badania nad kolagenami i muszę stwierdzić, że działają znakomicie. Zmniejszenie bólu zapewnia szybsze rozpoczęcie ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Składniki i właściwości aplikacyjne kolagenu i kosmetyków PC będą tematem ostatniego wystąpienia z wiedzą produktową. Autorką wykładu będzie Dorota Waszczyk – doskonale znana Partnerom manager ds. Rozwoju Produktów spod znaku PC. Z pewnością przekaże Gościom garść praktycznych porad oraz opowie, co tak naprawdę wyróżnia kolagen firmy Perfect Coll.

Rozwój ma znaczenie

________________________________________________________________________________________________

Oprócz konkretnej wiedzy, w tym roku Perfect Coll kładzie na motywację! Proponuje Uczestnikom imprezy aż trzy wystąpienia motywacyjne.

Czy rozwój ma znaczenie? To pytanie retoryczne, na które mimo wszystko odpowiedzią mógłby być tytuł wykładu Toczący się kamień nie obrasta mchem, przygotowanego przez Michała Zawadkę – zawodowego mówcę inspiracyjno-motywacyjnego, coacha i konferansjera. Michał poprowadzi również Uroczystą Galę, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia dla Partnerów, Liderów, Managerów, Dyrektorów i Prezydentów stosownie do ich zasług, a także podsumowane zostaną konkursy i programy promocyjne.

Przygotowanie do Promocji Jesiennej PC zapewni Zofia Starzyńska – Dyrektor Handlowy i Pełnomocnik Zarządu Perfect Coll ds. Budowy sieci MLM. W ramach drugiego wystąpienia motywacyjnego dowiesz się, jak wpłynąć na powiększenie swojej struktury w ciągu najbliższych tygodni.

Autentyczność –  solidność – uczciwość – te 3 dewizy PC dla rozwoju biznesu osobistego przedstawi nam dr Maciej Waszczyk, Prezes Zarządu Perfect Coll, manager i biznesman od 15-tu lat związany z branżą MLM, wykładowca uniwersytecki, autor ponad czterdziestu publikacji z zakresu zarządzania, ekonomii oraz etyki w biznesie.

Bogaty program pierwszego dnia dopełni wizyta Iwony Majewskiej-Opiełki – psychologa, cenionej trenerki biznesu i rozwoju osobistego, która przyleci na V Konferencję PC prostu z Kanady! Jej niedzielne wykłady dotyczyć będą nie tylko biznesu, ale szeroko rozumianego rozwoju osobistego.

 

Jak co roku, podczas V Konferencji PC nie zabraknie świętowania sukcesów i tanecznej zabawy w sobotni wieczór! Szykuje się także moc niespodzianek i prezentów.

 

Konferencję Perfect Coll wyróżnia to, że jest na niej miła, rodzinna atmosfera – tak o IV Konferencji PC wypowiedział się aktor Robert Żołędziewski. I tym razem nie spodziewamy się innych reakcji!