Na ten moment grupa ponad 2 tys. niezależnych partnerów wee z Polski czekała od dawna – mówi z ogromnym entuzjazmem Waldemar Manhart. Wspólnie ze swoją żoną Iwoną Manhart, pełnią funkcje Country Managerów marki nad Wisłą. 18 grudnia w Monachium odbyła się impreza Xmas Day, która stanowi początek ogólnoświatowej ofensywy innowacyjnego i wyjątkowego systemu bonusowego. To istny BIG BANG – jedyny na rynku program cashback oferujący klientom pieniądze zamiast punktów!

Ogromne zainteresowanie


18 grudnia do sali balowej hotelu Bayerischer Hof w Monachium przybyło ponad 900 gości z całego świata. Wśród nich byli oczywiście Waldemar i Iwona Manhart, a także grupa niemal 100 niezależnych partnerów wee z Polski. 

Uczestników obowiązywał elegancki dress code. Panowie założyli czarne garnitury i czerwone krawaty, a panie ‒ purpurowe suknie. Chociaż chętnych do wyjazdu na Xmas Day znad Wisły do stolicy Bawarii było znacznie więcej, liczba miejsc była niestety ograniczona:

Zainteresowanie przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów! Liczba osób, które chciały wziąć udział w Xmas Day, w tym partnerów marki z Polski, była znacznie większa niż pojemność sali balowej. Jednak trwająca właśnie kampania marketingowa „Pieniądze zamiast punktów” z pewnością im to wynagrodzi. W jej ramach w 39 stacjach telewizyjnych w 9 krajach Europy, zostanie wyemitowanych ponad 24 tys. spotów reklamowych wee! W tym w największych kanałach nad Wisłą, jak TVP, TVN czy Polsat – zdradza Waldemar Manhart.

Wee spełnia obietnice


Wcześniej na łamach „Alterbusiness.info” wspominaliśmy już, że wee dotrzymało słowa danego swoim partnerom i klientom. Potwierdza to start kampanii „Pieniądze zamiast punktów”. Spot reklamowy marki jako pierwsi mogli obejrzeć 18 grudnia uczestnicy Xmas Day. Następnie wyemitowała go jedna z największych niemieckich stacji telewizyjnych, RTL:

Wee w drodze na giełdę!


Imprezę rozpoczął wspaniały występ Margarity Hayer. Wybitna artystka wykonała kilka arii operowych, które wprowadziły gości w świąteczny i uroczysty nastrój. Jej popis publiczność nagrodziła serią gromkich braw.

Następnie na scenie pojawili się menedżerowie wee z Cengizem Ehlizem na czele. CEO i założyciel holdingu weeCONOMY Group AG poinformował gości, że jego firma zdecydowała się kupić spółkę notowaną na giełdzie w Paryżu!

Cel tej decyzji wyjaśniła uczestnikom Xmas Day przybyła z Zurichu dr Luchsinger. Ma to znacznie przyspieszyć giełdowy debiut wee! W ten sposób marka chce pozyskać kapitał na dalszą ogólnoświatową ekspansję innowacyjnego systemu bonusowego. W odpowiedzi goście zgromadzeni w sali balowej hotelu Bayerischer Hof eksplodowali z radości!

Początek wielkiej kampanii


Ale to nie koniec niespodzianek! Potem na scenie pojawiła się dwójka głównych bohaterów spotu reklamowego wee, czyli para dalmatyńczyków Zora i Sly. Na realizację oraz emisję filmu, w którym zagrali, firma wydała ponad 14 mln euro! Zaledwie w fazie testu…

Oznacza to, że wiosną 2017 roku w telewizji obecne będą kolejne reklamy marki – zdradził Christian Behr, globalny dyrektor ds. marketingu.

Xmas Day zakończył się uroczystym wręczeniem udziałów nowo powstałej spółce giełdowej akcjonariuszom firmy. Następnie uczestnicy ‒ z pakietem akcji oraz złotą monetą wee w ręku ‒ w świątecznej atmosferze rozjechali się do domów.

Emisja tysięcy spotów telewizyjnych w 9 krajach Europy czy budżet reklamowy w kwocie ponad 14 mln euro. Oczywiście w fazie testu… Do tego obecność w 24 państwach świata, giełdowy debiut zbliżający się wielkimi krokami, ponad 100 tys. zadowolonych niezależnych partnerów, w tym około w 2 tys. z Polski. Ponadto pieniądze zamiast punktów dla klientów. Uff… Ambitne plany wee wyglądają naprawdę imponująco!

stopka redakcja

Artykuł powstał we współpracy z firmą wee.

Autor zdjęć: Rafał Kolczyński