Na ten moment klienci w Polsce czekali od dawna. wee ruszyło nad Wisłą pełną parą! Firma w końcówkę 2016 roku wkroczyła z ogromnym rozmachem. 18 grudnia ruszyła intensywna kampania marketingowa „Pieniądze zamiast punktów”, w ramach której spoty reklamowe marki zostaną wyemitowane m. in. w TVP, TVN czy Polsacie. Jak zapewnia Country Manager Waldemar Manhart, to dopiero początek!

Żywa gotówka zamiast wirtualnych punktów


Z analizy przeprowadzonej przez ARC Rynek i Opinia wynika, że 47 proc. dorosłych Polaków korzysta z programów lojalnościowych. Każdy z nich posiada w swoim portfelu średnio cztery karty klienta. Jednak obecne systemy bonusowe nie spełniają ich oczekiwań. Konsumenci zamiast zbierać punkty , chcą otrzymywać gotówkę. Niestety dotychczas nie było to możliwe.

Ma to zmienić wee! To jedyny system bonusowy na rynku, w którym klient zyskuje „Pieniądze zamiast punktów!”:

Zamiast zbierać punkty, a następnie wymieniać je na premie, klient już w momencie dokonywania płatności przy kasie otrzymuje żywą gotówkę – wyjaśnia Waldemar Manhart. Dzięki temu w prosty sposób oszczędza pieniądze.

Jedno wee = jedna złotówka


Każde wee to jedna złotówka. Posiadane środki konsument może rozliczyć podczas kolejnych zakupów lub pobrać je z konta bezpośrednio po dokonaniu płatności.

Transakcje są realizowane poprzez zeskanowanie kodu QR. Użytkownik może to zrobić za pomocą aplikacji weeApp w smartfonie (do pobrania w Google Play oraz AppStore), a także tradycyjnej karty klienta. Lista punktów handlowych i usługowych oraz sklepów internetowych uczestniczących w systemie wee, jest dostępna na stronie www.wee.com:

Członkostwo w wee jest dla klientów całkowicie bezpłatne. Zgromadzone środki użytkownik może wykorzystać w ciągu 24 miesięcy lub wypłacić w okresie 36 miesięcy. W dowolnym momencie można sprawdzić stan konta poprzez aplikację weeApp lub stronę internetową www.wee.com.

Zyskują klienci i firmy


wee to nie tylko korzyści dla klientów, lecz także dla firm. System bonusowy nie koncentruje się wyłącznie na dużych graczach. Dzięki przystąpieniu do programu zyskać mogą również małe i średnie punkty handlowe, usługowe oraz sklepy internetowe.

Za pośrednictwem platformy oraz aplikacji weeApp, mogą one dotrzeć do osób robiących zakupy w sieci. Każda firma otrzymuje też możliwość stworzenia dedykowanej karty klienta z logiem własnej marki. Dzięki temu przedsiębiorcom łatwiej jest zbudować lojalność konsumentów. Przygotuj się na nadejście wee!

Korzystasz z programów lojalnościowych? Ile posiadasz kart klienta w portfelu? Długo oczekiwałeś na start wee w Polsce? Czy system bonusowy oferujący zamiast punktów żywą gotówkę to najlepsze rozwiązanie na rynku? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzu pod artykułem!

stopka redakcja

Artykuł powstał we współpracy z firmą wee.