Globalizacja zamienia obywateli w konsumentów. Ta nieuchronna transformacja niekoniecznie musi oznaczać upadek państw, demokracji czy cywilizacji, jak sądzą antyglobaliści. To szansa na stworzenie nowych sieci społecznych, w tym sieci konsumenckich, z których każdy może wynieść wymierne korzyści. Odpowiedzią na rewolucje XXI wieku jest weeCONOMY, projekt wprowadzający nowe zasady ekonomii. Wydawaj – zarabiaj! A wszystko za pomocą mobilnej aplikacji.

weeCONOMY – życie we wspólnocie

weeCONOMY to nowy międzynarodowy system społeczno-gospodarczy, który wspiera handlowców detalicznych i małych usługodawców. Ten program lojalnościowo-rabatowy działa w 22 krajach na 4 kontynentach, a w tym roku podbił także polski rynek handlowo-usługowy. Manifest weeCONOMY stawia na jedność i wspólnotę, a jego filary tworzą: community, commerce i commitment. Pod słowem community rozumiemy interaktywną wspólnotę, która funkcjonuje dzięki sieci powiązań ekonomicznych. Commerce odnosi się do wspólnej wymiany handlowej, w której zyskują wszyscy jej uczestnicy. Commitment to odpowiedzialność, nie tylko za wspólnotę, którą tworzą uczestnicy, ale też zaangażowanie na rzecz potrzebujących dzieci.

Zarabiaj z weeAPP i angażuj znajomych przez weeKISS

Misją weeCONOMY jest stworzenie internetowej sieci konsumentów, którzy będą czerpać regularne korzyści z robienia codziennych zakupów. Jak? By stać się weeMEMBER wystarczy ściągnąć aplikację weeAPP, zarejestrować się i znaleźć na mapie sklepy, które już biorą udział w programie. Robiąc zakupy, zbierasz weeS, które możesz wymieniać na gotówkę lub złoto. Jak chcesz i kiedy chcesz! Nie ma punktów, o których trzeba pamiętać, zbyt szybko kończących się promocji, niechcianych nagród, ani premii lojalnościowych. Czysty, materialny zysk, który wędruje do Twojej kieszeni.

Zapraszając znajomych przez weeKISS, zarabiasz już nie tylko na swoich zakupach, ale także na zakupach innych. Im więcej znajomych będzie współtworzyć Twoją społeczność, zwaną weeWORLD, tym więcej weeS trafi na Twoje konto. Za każde polecenie i polubienie sklepów, dzięki czemu mogą stać się weePARTNERAMI, również otrzymujesz weeS. A wszystko to umożliwi mobilna aplikacja na Twoim smartfonie. Możesz też zainwestować w swój własny weePHONE, co zoptymalizuje sposób korzystania z ofert weeCONOMY i sprawi, że będziesz czerpać jeszcze więcej zysków.

Misja weeCONOMY przekonuje do siebie coraz to nowych ludzi. National Director Krystyna Jędrzejczak uważa, że zaangażowanie w projekt zmieniło jej dotychczasowe życie.

Krystyna JędrzejczakProjekt poparty licznymi certyfikatami i tworzony przez wybitnych fachowców przekonał mnie w 100%, dlatego myślę, że warto go rozwijać. Szczególnie przekonała mnie jego globalność i ogromny potencjał, który skierowany jest głównie na lokalny wzrost gospodarczy. Dzięki mojej wiedzy finansowej i doświadczeniu w sprzedaży, łatwiej było mi osiągnąć sukces. Jednak to ogromny nakład pracy, pełne zaangażowanie i wiara w weeCONOMY są jego bezpośrednią przyczyną. Dzięki wee poznałam wspaniałych ludzi, znakomitych fachowców, których zaraziłam ideą projektu. Razem z tymi niezwykłymi partnerami osiągnęłam sukces. Moim celem na przyszły rok jest dalszy rozwój sieci konsumenckiej, a co za tym idzie pozyskanie nowych partnerów handlowych oraz klientów korporacyjnych, co pozwoli mi w osiągnąć pozycję PT .

– opowiada Krystyna Jędrzejczak.

Duży czy mały, każdy korzysta z weeCONOMY

Program weeCONOMY to szansa nie tylko dla konsumentów, którzy zarabiają na robieniu zakupów, ale również, a może przede wszystkim, dla małych i dużych przedsiębiorstw. O jego użyteczności opowiada jeden z pierwszych liderów programu, Tomasz Michalski:

Tomasz MichalskiOd 1994 roku prowadzę własną firmę usługowo-handlową „MARKER”. Osobiście doświadczyłem, jak ważne jest posiadanie programu lojalnościowego. Kilka lat temu w swojej firmie wprowadziłem własny system kart rabatowych i samodzielnie opracowałem regulamin. Zarządzanie i nadzorowanie własnego programu lojalnościowego okazało się bardzo trudne i kosztowne. Jednak biorąc pod uwagę korzyści wynikające ze zdobycia i utrzymania klienta, mogę stwierdzić, że bardzo potrzebne. Nauczony doświadczeniem, natychmiast zrozumiałem, że wprowadzenie do swojej firmy programu weeCONOMY jest dla mnie genialnym posunięciem. Obecnie klienci chętnie z niego korzystają, a ja obserwuję znaczący wzrost sprzedaży dzięki temu programowi.

Szansę dla małych i dużych biznesów stwarzają na polskim rynku Elżbieta i Adam Wojtuch, którzy reprezentują Polskę, jako CM czyli Country Manager. Od 1-go marca tego roku przejęli tę funkcję od dotychczasowego CM Waldemara Manharta.

WojtuchWdrażamy na rynkach globalnych najnowszą technologię m-commerce dla wspierania małych i średnich punktów handlowych i usługowych, co za tym idzie, tworzymy największą społeczność konsumencką na świecie. Wyróżnia nas w tym biznesie innowacja i rozwiązania technologiczne. My i nasza Firma nie podążamy za trendem. My jesteśmy trendem na światowym rynku konsumenckim!

– mówią państwo Wojtuch.

Konferencja liderów autoryzowanych w koncepcji klienta korporacyjnego CCC Portorož  Słowenia, kwiecień 2015

Zostań liderem weeCONOMY

Program do Polski wprowadził Waldemar Manhart, obecny Vice President of Sales FlexCom i Członek Zarządu Programu CCC – Corprate Customer Concept. Dzięki niemu pojawili się pierwsi liderzy, którzy skorzystali na weeCONOMY. Pan Ireneusz Nawrocki, budowlaniec i deweloper z Bielska-Białej, kończąc swoją życiową inwestycję, szklany apartamentowiec Amon zbudowany na wydmie w Darłowie, początkowo podchodził do weeCONOMY z dystansem. Zmienił zdanie, gdy tylko poddał analizie ideę programu:

Ireneusz NawrockiKiedy dokładnie przyjrzałem się całej koncepcji, stwierdziłem że jest to genialny projekt, przy którym nie może mnie zabraknąć. Odłożyłem wszystko na bok i zacząłem bardzo energicznie promować ten projekt najpierw u przyjaciół i znajomych, później już wszędzie. W ciągu 2 dni osiągnąłem pozycję Sales Managera, a w następnych kilkunastu Sales Directora. W ciągu 2 miesięcy doszedłem do pozycji National Directora. Z pozyskiwaniem partnerów nie było wielkiego problemu, ponieważ każdy kto zapoznał się z projektem nie zastanawiał się długo. Moim celem jest osiągnięcie pozycji PT tzn. pozyskać do końca roku milion klientów. Wierzę, że weeCONOMY będzie do końca roku najbardziej rozpoznawalną firmą w Polsce. Dzięki ludziom, takim jak Waldemar Manhart, który całkowicie poświęcił się firmie i działa w całej Europie, nie może się nie udać. Już w tej chwili duże firmy i znani na rynku przedsiębiorcy sami zgłaszają chęć przystąpienia do programu.

– przekonuje pan Ireneusz.

Ty też możesz pozyskiwać klientów jako weeJOBBER! Wystarczy, że będziesz polecał nowe miejsca i sklepy, by stały się weePARTNERAMI. Do tego, jeśli przekonasz kilkoro znajomych, by z pozycji weeMEMBER stali się weeJOBBER, w nagrodę wzrośnie liczba Twoich weeS.

Promuj i pomagaj!

Na systemie weeCONOMY wzbogacają się też najbardziej potrzebujący. Celem projektu weeCHARITY jest niesienie pomocy pokrzywdzonym przez los dzieciom na całym świecie. Będąc członkiem społeczności wee, możesz wspierać światowe projekty pomocy najmłodszym. Ty decydujesz, jaki procent swojego zysku i punktów weeS przekażesz na pomoc dzieciom. Istotną kwestią jest fakt, że weeCONOMY zajmuje się tym w pełni nieodpłatnie, co znaczy że 100% wszystkich ofiarowanych punktów weeS trafia tam, gdzie jest potrzebne!

Liderzy weeCONOMY angażują się również lokalnie, pomagając w rozwoju organizacji młodzieżowych. Tomasz Michalski, który za namową Waldemara Manharta został Dyrektorem Narodowym, odpowiada obecnie za wsparcie kultury i sportu w województwie zachodniopomorskim.


Przyznaję, jest to idea bliska memu sercu. W 2008 roku założyłem Fundację Talent Promocja Sport, która wspiera utalentowaną młodzież i dzieci. Wiem, jak trudno jest pozyskać środki na realizację dziecięcych marzeń, na rozwój talentów, czy utrzymanie organizacji sportowo-kulturalnych. Jestem dumny z tego, że jako Dyrektor Narodowy w firmie weeCONOMY mogę udzielić tak potrzebnego wsparcia wielu organizacjom pozarządowym z naszego regionu. Obecnie firma weeCONOMY czuje ogromną odpowiedzialność za rozwój talentów, z których sukcesów wszyscy czerpiemy energię i radość.

– mówi pan Tomasz.

Globalizacja wymaga od ludzi interakcji i tworzenia sieci powiązań. weeCONOMY stwarza wszystkim równe szanse. Obracając się w powiązanych wzajemnie kręgach, możemy zarabiać, promować i pomagać. I to nie tylko w granicach naszego kraju, niezależnie od tego czy dołączysz do programu jako weeMEMBER, weeJOBBER czy weePARTNER.

Redakcja

Źródła: