Z ogromną radością i nieskrywaną satysfakcją informujemy, że najnowsze wydanie kwartalnika Manager MLM z odmienioną szatą kolorystyczną i nowymi pomysłami jest już dostępne w sprzedaży. Choć na rynkach ceny szaleją, nasz magazyn nadal kosztuje tyle samo, czyli tak naprawdę jest tańszy, jeśli uwzględnimy inflację.

Zapraszamy do zakupu wersji papierowej oraz wersji elektronicznej. Ta druga dla zarejestrowanych użytkowników jest bezpłatna. A zatem, jeśli nie masz jeszcze u nas konta, to jak najszybciej je załuż, a wtedy gazetę w poliku PDF pobierzesz całkowicie za darmo! Gazeta do pobrania w zakładce Kwartalnik. 

Miło nam stwierdzić, że po raz pierwszy na naszej okładce znalazła się kobieta będzie się to jeszcze wiele razy powtarzać. Nowa rubryka „Starcie Tytanów”, z którą wiążą się wspomniana zmiana, to z jednej strony innowacyjny pomysł na przedstawienie i wypromowanie osób, którym taka promocja się należy i na pewno będzie przydatna.

Z drugiej strony, to zachęta dla innych, którzy widzą w naszym kwartalniku skuteczne narzędzie do prowadzenia własnego biznesu i kreowania własnego, pozytywnego wizerunku. Wy też możecie znaleźć się na naszej okładce!

„Tytani”, to nie jedyna nasza absolutna nowość. Jest nią także Raport Branżowy, który znajdziecie w ostatniej części magazynu. Przygotowany przez wybitnego praktyka biznesu MLM Daniela Kubacha raport, to zbiór skrupulatnie zebranych i opracowanych danych dotyczących funkcjonowania Multi Level Marketingu na Świecie. Raport jest profesjonalnie przygotowanym źródłem informacji, które każdy w Was powinien wykorzystać w prowadzeniu własnego biznesu.

W Managerze nie zabrakło oczywiście tych pozycji, które już zdążyliście polubić i które są naszymi stałymi rubrykami. Mowa o świeżych newsach, interesujących wywiadach z gwiazdami polskiego marketingu sieciowego, artykułach o firmach, dystrybutorach i liderach sieci sprzedaży – TOP Liderzy MLM i Wschodzące Gwiazdy. Przygotowaliśmy również Ring oraz Ranking Numeru, a także barwny fotoreportaż z dorocznej konwencji  firmy NSA AG, która odbyła się w Dreźnie. Wśród nowości szczególnie polecam rubrykę: Prawnik Radzi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czytania naszych artykułów i wywiadów, zachęcamy też do wykonania ćwiczeń i testów, jakie przygotowali nasi trenerzy Krystyna Czapska i Bernard Jastrzębski. Jednocześnie zachęcami do zakupu prenumeraty, która zagwarantuje Wam regularne otrzymywanie Managera pod wskazany adres i pozwoli zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych w Waszym budżecie.

Życzymy przyjemnej i pouczającej lektury!

Redakcja