Czy zastanawiałeś się – dlaczego 90% firm bankrutuje w pierwszych pięciu latach działalności? Dlaczego 90% dystrybutorów MLM nie osiąga sukcesu w pierwszych pięciu latach działalności? Zazwyczaj ponoszą klęskę i ciężko im się podnieść. Przykro patrzeć, gdy nasi współpracownicy po kilku latach współpracy odchodzą. Ale przecież może być inaczej. Możesz się przygotować i być w tych 10%, podobnie jak Twoi współpracownicy. 

 

Wiele dróg zostało już sprawdzonych. Warto skorzystać z tej praktycznej wiedzy.

Pierwszą z przyczyn porażek naszych i naszych współpracowników jest źle zaprojektowany biznes. Dotyczy to tradycyjnego biznesu jak i MLM. Nie jesteśmy gotowi na walkę z konkurencją, nie znamy narzędzi, dzięki którym możemy prowadzić dochodowy biznes. Nie ma w tym nic dziwnego. Jeżeli źle zaplanujesz podróż, to pójdziesz w niewłaściwą stronę. Dlatego warto czasem zatrzymać się i zadać sobie pytanie – czy idę we właściwą stronę? Wyznaczyć na nowo cel i za nim podążać.

Drugą z przyczyn jest brak przygotowania do prowadzenia biznesu. Na szczęście tej umiejętności możemy nauczyć się w trakcie. Zastanów się – jakich kompetencji Ci brakuje, aby odnieść sukces w Twoim biznesie?

Trzecią przyczyną jest brak umiejętności zarządzania kosztami i płynnością finansową. Zauważ, że firmy nie padają ze względu na brak zamówień, lecz ze względu na brak płynności. W przypadku managerów MLM tracą płynność ci dystrybutorzy, którzy nie rozumieją podstaw swojego biznesu.

Czwartą przyczyną jest brak umiejętności generowania gotówki. Przedsiębiorca lub manager MLM ciężko pracuje, ale nie zarabia. Tą sytuację łatwo zmienić, ale trzeba wiedzieć jak to zrobić.

Na wszystkie te czynniki posiadasz wpływ. Posiadając odpowiednie kompetencje oraz chęci do nauki i pracy, jesteś w stanie odnieść sukces. Podstawową kompetencją przedsiębiorcy i managera MLM jest umiejętność projektowania biznesu. Dzięki tej umiejętność zaplanujesz swój biznes zgodnie z najnowszymi strategiami, zwiększysz swoje kompetencje biznesowe, dowiesz się o sposobach radzenia sobie z kosztami i przychodami.

Jeżeli użyjesz tej wiedzy – zwiększysz swoje dochody. Zainwestuj w siebie oraz swój biznes.

Wejdź na http://szkolenia.inway.pl/index2.php

Wybierz miasto i zapisz się na pierwszą edycję programu dla managerów MLM „MLMBA”.

Koszt szkolenia to tylko 290 zł. netto. Dla tych, którzy posiadają aktualny kwartalnik Manager MLM z kuponem rabatowym (s. 58)  mamy promocję: koszt szkolenia – jedyne 190 zł netto.

Zapisz się tutaj – http://szkolenia.inway.pl/index2.php

Czekamy na Ciebie we Wrocławiu 5 marca, w Katowicach 6 marca, w Warszawie 7 marca, w Gdańsku 19 marca i w Poznaniu 20 marca. Zawsze od 10:00 do 16.30. W cenie – szkolenie, materiały, obiad, serwis kawowy oraz bezcenne kontakty z liderami MLM z całej Polski.

Oczywiście będę na każdym spotkaniu osobiście i chętnie napiję się z Tobą kawy. Będzie miło uścisnąć Ci dłoń.

1