Gdzie inwestować oszczędności, gdy oprocentowanie lokat bankowych realnie nie przekracza nawet 1%? Interesującą alternatywą są zielone inwestycje w Oxyprogramie. Polegają one na zakupie sadzonek Oxytree, oddaniu ich pod fachową opiekę na specjalnie do tego celu utworzonych plantacjach i czerpaniu korzyści z pozyskiwanego w szybkim czasie drewna. Odbiór drewna i jego cena są zagwarantowane. Materiał otrzymywany z Oxytree jest wykorzystywany w przemyśle, a popyt na surowiec drzewny na światowych rynkach ciągle rośnie – dużo szybciej niż na złoto czy srebro. Cena drewna nie podlega wahaniom, jak w przypadku metali szlachetnych, co zapewnia naszej inwestycji większe bezpieczeństwo i stabilność.


Alterbusiness - inwestycje w oxyprogramie

Wzrost cen drewna na światowych rynkach

Aby zarabiać na drewnie wystarczy przystąpić do Oxyprogramu, w ramach którego inwestor staje się najpierw właścicielem sadzonek Oxytree, a później surowca pozyskanego z plantacji prowadzonej na terenach należących do firmy Oxytree Solutions. W ramach umowy spółka gwarantuje klientom także opcję odkupu pozyskanego drewna. Takie warunki umowy zapewniają bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału i pewny zysk.

Zyski z Oxyprogramu osiągane są dzięki niezwykłym właściwościom drzewa Oxytree. Powstało ono w wyniku krzyżowania dwóch gatunków Paulowni, drzewa popularnego i szeroko wykorzystywanego w Azji. Do tej pory, mimo wielu prób, nie udawało się uprawiać w Europie żadnej z odmian na skalę przemysłową. Dopiero w 2011 roku, po 20 latach badań, Oxytree zostało zarejestrowane przez europejski Wspólnotowy Urząd Ochrony Odmiany Roślin (CPVO) i uznane za jedną z najlepszych odmian Paulowni. I podobnie jak złoto czy srebro, traktowane jest dzisiaj nie tylko jako cenny surowiec wykorzystywany w przemyśle, ale również jako przynosząca zyski inwestycja.

Oxytree – drzewo bezcenne w przemyśle


W porównaniu do innych gatunków, drewno Oxytree jest dużo lżejsze, nie posiada sęków i jest łatwe w obróbce. Oprócz tego wyróżnia je wysoka temperatura zapalności i wodoodporność. Niezwykle lekkie, a jednocześnie trwałe drewno doskonale nadaje się do malowania i lakierowania. Nic więc dziwnego, że na ten materiał panuje tak duże zapotrzebowanie w przemyśle.

Do celów przemysłowych można wykorzystywać już z 3-letnie rośliny. Jednak Oxytree optymalną średnicę pnia osiąga w szóstym roku od posadzenia i to jest odpowiedni moment na pierwszą ścinkę.

Oxytree rośnie jak na drożdżach!


Oxytree to świetne źródło inwestycji nie tylko dlatego, że jest cennym surowcem. Jego największa zaletą jest to, że rośnie znacznie szybciej w porównaniu do innych gatunków drzew. W szóstym roku od posadzenia osiąga do 16 m wysokości i 35 cm średnicy pnia! Co więcej, po ścięciu drzewo odrasta od pnia, więc z jednej sadzonki drewno można pozyskiwać wielokrotnie.

Inwestycje alternatywne w Oxyprogramie skrojone na każdą kieszeń


Najlepszym sposobem na zarabiane dzięki drzewom Oxytree jest założenie własnej plantacji. Nie każdy jednak ma taką możliwość. Najczęściej nie dysponujemy gruntem, na którym drzewa miałyby rosnąć. A nawet jeżeli posiadamy wiedzę oraz odpowiednią działkę, trudno znaleźć dziś czas na samodzielne dbanie o uprawę. Zwłaszcza, że, jak mówią statystyki, przeciętny Polak przepracował w ubiegłym roku aż 1963 godziny – to najwięcej od sześciu lat!

Dlatego istnieje możliwość, by przeciętny Kowalski skorzystał z alternatywnej inwestycji, z której w perspektywie kilku lat otrzyma wartościowe i cenne drewno. To właśnie dzięki Oxyprogramowi każdy z nas może inwestować w plantacje Oxytree i zarabiać na sprzedaży drewna.

Wystarczy zawrzeć umowę na Oxyprogram i kupić sadzonki Oxytree. Zostaną one posadzone na gruntach należących do Oxytree Solutions. Firma zajmie się również ich uprawą oraz gwarantuje odkup drewna. W cenie transakcji ujęte są drzewa, jak i usługi związane z ich sadzeniem, pielęgnacją oraz koszty utrzymania uprawy przez cały okres inwestycji.

Umowa na Oxyprogram zawierana jest na okres jednego, sześcioletniego cyklu, z możliwością przedłużenia na kolejne 4-letnie okresy.

W zależności od indywidualnych potrzeb i wielkości zgromadzonych oszczędności można kupić sadzonki w ramach trzech pakietów:

pakiety w oxyprogramie alterbusiness

  • PRESTIGE – w tym pakiecie inwestor może kupić 250 sadzonek za kwotę 10 tys. euro brutto. Według kalkulacji Oxytree Solutions, w ciągu pierwszych sześciu lat inwestycji średni roczny zysk wyniesie 11,05%, a po upływie kolejnych czterech lat 17,02%. Łącznie klient przez dziesięć lat powinien zarobić 17 500 euro, co oznacza powiększenie kapitału o 175% w ciągu 10 lat.
  • IDEAL – w ramach tego pakietu po zakupie 72 sadzonek za 3000 euro, inwestor w pierwszym cyklu inwestycji (6 lat) powinien rocznie zarobić średnio10,29%, a w drugim, czteroletnim cyklu –15,83% . Łącznie jego portfel powiększy się o 4800 eurooznacza to zysk na poziomie 160% w skali 10 lat.
  • BASIC – w zakresie najtańszego pakietu inwestor może kupić 22 sadzonki za 1000 euro. W efekcie rocznie w ciągu pierwszych sześciu lat inwestycji powinien zarobić 8,7%, a w drugim czteroletnim cyklu 13,34%. W sumie daje to wzrost kapitału o 130% w ciągu10 lat

Pakiety Oxyprogram można ze sobą łączyć i tworzyć własne strategie inwestycyjne. Cykliczne, z góry określone wypłaty pozwalają zaplanować dodatkowy dopływ gotówki dokładnie wtedy, kiedy będziemy go potrzebować. Można na przykład wykorzystać Oxyprogram do pokrycia kosztów związanych z edukacją dzieci. Dzięki jednemu pakietowi Oxyprogram zapewniamy sobie dodatkowe dochody, którymi możemy dysponować wraz z dorastaniem naszych pociech.

pakiet ideal w oxyprogramie alterbusiness

 

Rozsądne lokowanie oszczędności


Odpowiednie lokowanie oszczędności nie jest prostą rzeczą. Średnia stopa zwrotu z inwestycji w fundusze inwestycyjne za ostatnie dziesięć wynosi -13%. Oznacza to, że jeśli ktoś 10 lat temu ulokował na tym rynku swoje pieniądze, dziś prawdopodobnie ma ich dużo mniej. Większość inwestorów próbujących sił na rynku walutowym traci połowę kapitału w ciągu pierwszego roku. O kosztach związanych z inwestowaniem w akcje boleśnie przekonują się ich posiadacze przy okazji kolejnych spadków. Reguły rządzące rynkami finansowymi są trudne do opisania i nawet licencjonowani doradcy inwestycyjni mają problemy z wyborem odpowiedniej strategii.

Z inwestowaniem w fizyczne, zbywalne dobra nie ma tego typu problemów. Zasady inwestowania są jasne, a warunki realizacji zysków– z góry określone. Oczywiście, jak w przypadku każdej inwestycji, należy liczyć się z ryzykiem. Jednak w przypadku Oxyprogramu, zdarzenia losowe, które mogłyby wpłynąć na zyskowność, zostały w dużej mierze wyeliminowane. Wszystkie plantacje są ubezpieczone od zniszczeń powstałych z przyczyn naturalnych, jak susza, mróz, pożar, burza, śnieg czy oblodzenie.

Przejrzystość i bezpieczeństwo finansowe

W Oxyprogramie drzewa sadzone są na kontrolowanych przez firmę Oxytree Solutions plantacjach, które właściciel może w dowolnym momencie odwiedzić. Inwestycja zapewnia inwestorowi pełne bezpieczeństwo, co potwierdzają audyty węgierskiego oddziału KPMG, jednej z największych firm doradczych na świecie. Co pół roku audytorzy kontrolują liczbę posadzonych drzew oraz zasady ich dystrybucji.

Dzięki takim działaniom inwestor może być spokojny o swoje pieniądze. Oxytree Solutions chroni interesy swoich partnerów również dzięki ekspertom opiekującym się plantacjami. Kierując się swoją wiedzą i doświadczeniem dbają, aby drzewa rosły prawidłowo i były wolne od chorób – klient otrzymuje zatem zarówno zwrot kapitału, jak i wymierne zyski.

Zastanawiasz się jak oszczędzać pieniądze w dobie niskiego oprocentowania lokat? Martwisz się o finansową przyszłość swojej rodziny? Szukasz pewnych, zyskownych i mało ryzykownych inwestycji? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to bez wątpienia natychmiast powinieneś zapoznać się z realnymi możliwościami pomnażania kapitału oferowanymi przez Oxyprogram!

Dowiedz się więcej: http://oxytree.pl/.

kamilsztandera-stopka

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł powstał we współpracy z Oxytree Solutions.