Nasza wiosenna siedemnastka wręcz wyparowała z półek, zarówno w Empiku, jak i na naszym redakcyjnym zapleczu. Nie miałeś okazji by dowiedzieć się co łączy globalizację z marketingiem sieciowym? Bez obaw! Najnowszy numer naszego kwartalnika jest już dostępny w wersji pdf – zupełnie za darmo!

 A w numerze…


Nie wychodząc z domu wyruszysz w biznesową podróż dookoła świata. Na łamach kwartalnika znajdziesz informacje na temat marketingu sieciowego w Afryce, gdzie MLM wydaje się być odpowiedzią na bezrobocie i ubóstwo, czy w Azji – miejscu, w którym prawo działa na niekorzyść marketingu sieciowego. Jednak pamiętaj, statystyki nie kłamią – MLM zbiera coraz większe żniwo! Teorię tę popiera również dr Alina Vogelgesang, nazywając marketing sieciowy mrówczym biznesem, którego ekspansja na całym świecie jest nieunikniona.

Chcesz wpasować się w panujące trendy i otworzyć firmę poza granicami Polski? Mamy dla Ciebie praktyczny poradnik, który krok po kroku pomoże Ci w realizacji celu.

A co wybrać? Marketing konsumencki czy sprzedażowy? Czym różnią̨ się̨ biznesy tych sektorów, na czym bazują̨? Czym różni się plan marketingowy i jak budować́ struktury? Jak przedstawić produkt, a jak program partnerski – i wreszcie, jak je sprzedać́? Zapytaliśmy o to dystrybutorów firmy Souvre Internationale oraz liderów programu wee. Przekonajcie się, co mieli do powiedzenia!

Z nimi rozmawialiśmy


O rozwoju branży MLM rozmawialiśmy z Waldemarem Smolińskim, prezesem nowej polskiej firmy Souvre Internationale, która już podbiła nasz rynek! Firma w swojej ofercie posiada produkty ekskluzywne oraz te do codziennego użytku. Wszystkie zawierają̨ wyjątkowe formuły, dzięki którym są̨ unikalne pod względem jakości i skuteczności.

Ze Svitlaną Dozhak, pierwszym w Polsce Tytanowym Dyrektorem LifePharm Global, rozmawialiśmy o wprowadzaniu zagranicznej firmy na polski rynek. Liderka opowiada nie tylko o budowaniu struktur, ale także o wartościach, jakie czerpie ze współpracy z rożnymi ludźmi.

A będąc już na polskiej ziemi, opisaliśmy przełomowe wydarzenie tej wiosny – wyjście firmy Flexcom z networku! W 17. numerze kwartalnika przeczytać możesz, czym jest program wee i jak zrewolucjonizuje polski rynek małych i średnich przedsiębiorstw, a także co o samym wyjściu z marketingu sieciowego sądzą liderzy wee oraz Waldemar Manhart – aktualnie VPS Vice President of Sales firmy oraz CM Country Manager Poland.

wirtualna_asystentka_banner_864x130px

Waluty XXI wieku


Świat się zmienia, co za tym idzie zmienia się i wartość pieniądza. Coraz bardziej popularne stają się kryptowaluty, które wypierają materialną gotówkę na rzecz wirtualnych monet. O tym, na czym polega fenomen kryptowaluty opowiedział nam Mirosław Kurzela, twórca grupy OneCoin Poland Team.

Wiedzeni ciekawością postanowiliśmy samodzielnie przyjrzeć się tym elektronicznym walutom, które wydają się być nieuniknionym następstwem globalnych przemian. Tym razem w narożnikach naszego „Ringu Numeru” stanęły dwie, z pozoru podobne do siebie kryptowaluty: BitCoin kontra OneCoin. Na czym polega fenomen tych kryptowalut? Która z nich ma przed sobą̨ najlepsze lata, a która jest melodią przeszłości? Przekonaj się sam!

Zdaniem eksperta


W 17. numerze „Alterbusiness.info” znajdziesz również niezwykły felieton Mieczysława Krause, który poprzez przykład Japończyka Jiro opisuje drogę do osiągnięcia mistrzostwa świata w wykonywaniu swojego zawodu.

Drogą do własnego sukcesu dzieli się tymczasem 22-letni Mistrz Marketingu, Michał Alczyszyn. Michał pomimo prężnego rozwoju kariery, większej rozpoznawalności w branży MLM, wciąż pozostaję sobą.

A w co zainwestować by zabezpieczyć sobie już dziś godną emeryturę? Przeczytaj analizę trenera biznesu, finansisty i inwestora Piotra S. Wajdy, który obala mity dotyczące inwestowania w nieruchomości.

Jak zaoszczędzić czas i efektywnie wykonywać wszystkie swoje obowiązki? Tylko u nas sekrety zdradza Wirtualna Asystentka!

To, i wiele innych, ciekawych informacji znajdziesz w najnowszym numerze „Alterbusiness.info”. Czy to w wersji papierowej, czy elektronicznej – otwieramy świat biznesu alternatywnego właśnie dla Ciebie.

stopka_Domi