Nie istnieje uniwersalny przepis na sukces. Mimo to znamy kluczowy składnik, bez którego o sukcesie nie może być mowy. To pasja – twórcza energia napędzająca do działania. O tym, jak ją znaleźć, podtrzymać i wykorzystać, dowiesz się podczas szkolenia Życie Pełne Pasji już 22 kwietnia. Na scenie staną jedni z najlepszych trenerów mentalnych w Polsce, a ich celem będzie… nauczyć Cię szczęścia!

Tzw. work-life balance, czyli równowaga między pracą zawodową a życiem prywatnym to marzenie wielu z nas. Niektórzy taką harmonię uważają za współczesną legendę – mit, który choć rozpala serca i umysły, nigdy się nie ziści. Szkolenie Życie Pełne Pasji przekona Cię jednak, że work-life balance nie tylko istnieje, ale jest wręcz na wyciągnięcie ręki! Dowiesz się, jak czerpać więcej radości z dnia codziennego, jak poczuć się pewniej we własnej skórze i z pasją realizować nawet najbardziej szalone cele. Czy w to wierzysz czy nie, od sukcesu i szczęścia dzieli Cię… tylko Twoje nastawienie!

Co da Ci Życie Pełne Pasji?


Organizatorzy Życia Pełnego Pasji dużo obiecują. Nauczą Cię, jak odnaleźć źródło życiowej energii i łatwo zwiększać jej poziom. Przekażą Ci skuteczne metody komunikacji ze sobą i innymi, a także techniki mentalne na pokonywanie stresu i zwiększanie pewności siebie. Dzięki Życiu Pełnemu Pasji staniesz się swoim najlepszym przyjacielem. Zdobędziesz siłę i motywację, by kreować własną rzeczywistość.

Mamy wszelkie podstawy, by wierzyć w te obietnice! Za sterami Życia Pełnego Pasji usiadł bowiem Jakub B. Bączek – znany i ceniony wykładowca biznesowy i akademicki, trener mentalny, a przy tym człowiek wręcz kipiący pasją. Pracował z markami rozpoznawalnymi na całym świecie, takimi jak Coca Cola, Walt Disney czy Warner Bros, z aktorami i biznesmanami, ale także z młodymi przedsiębiorcami. Stawia na działanie, nie zadowalając się teorią bez pokrycia. Jego wystąpienia inspirują, bawią i uczą. Czego chcieć więcej?

Dream team Życia Pełnego Pasji


Swoją energią podzieli się także Greg „KAMYK” Kamiński, którego nie bez kozery można nazwać człowiekiem-orkiestrą. Jest nie tylko świetnym sprzedawcą i biznesmenem z dużym doświadczeniem, ale także pełnym pasji muzykiem. Potrafi wywołać uśmiech na twarzy największego nawet ponuraka i zainspirować do działania chyba każdego. Jego znaki rozpoznawcze – saksofon i niespożyta pasja do życia.

Wisienkę na torcie, jakim niewątpliwie jest Życie Pełne Pasji, stanowi Beata Kapcewicz. Coach, trener biznesowy i autorka licznych książek doskonale wie, o czym mówi, gdy mówi o pasji. Z jej wiedzy i doświadczenia korzystają zarządy firm, managerowie i przedsiębiorcy. Ścieżki Beaty Kapcewicz do sukcesu były kręte i naznaczone licznymi błędami, a jednak doprowadziły ją do celu.

 

Dlaczego warto?


Życie Pełne Pasji to wydarzenie wyjątkowe z kilku powodów. Po pierwsze, łączy w sobie merytoryczne techniki mentalne z show motywacyjnym. Po drugie, na scenie staną prelegenci, w których pasję do życia trudno wątpić. Ci tryskający energią i entuzjazmem ludzie sukcesu są przecież chodzącym dowodem na to, że proponowane metody działają! Co jednak najważniejsze, szkolenie nie dostarczy Ci magicznych recept na sukces. Oferuje coś znacznie lepszego – narzędzia do budowania własnego szczęścia.

Pasji i motywacji do działania ciężko bowiem szukać na zewnątrz. Wystarczy zerknąć w siebie, by odkryć ukryte pokłady energii. Wie to Jakub B. Bączek i spółka, dzięki którym zasady życia pełnego pasji staną się także Twoimi zasadami.

Plan akcji


W programie całodniowego szkolenia Życie Pełne Pasji, obok chwili na kawę i networking, są oczywiście wartościowe warsztaty i wykłady. Poznaj plan akcji:

  • Jakość mojego życia – wyznaczanie celów i pasji
  • Strategia osiągania swoich celów i marzeń
  • Zmiany mentalne – psychologia sukcesu
  • Spotkanie z własnym ego
  • Sinusoida życia i radzenie sobie z kryzysem
  • Inteligencja emocjonalna i komunikacja
  • Samokontrola, motywacja i trening mentalny
  • Decyzja: Chcę być Szczęśliwa/y!

Już 22 kwietnia w Warszawie masz szansę, by na zawsze zmienić swoje myślenie o budowaniu własnego szczęścia i poczuć na własnej skórze, na czym polega wymiana nawyków mentalnych. Liczba miejsc na Życie Pełne Pasji jest ograniczona – nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Zdobądź voucher na 300 zł


Dla Czytelników AlterBusiness.info przygotowaliśmy voucher o wartości aż 300 zł na Życie Pełne Pasji. Tylko do środy 22 marca możesz więc kupić bilet za połowę ceny! Wystarczy, że w formularzu zamówienia wpiszesz hasło: PASJA, a za szkolenie zapłacisz jedynie 300 zł. Taka okazja się nie powtórzy – już od czwartku cena promocyjna wzrasta i będzie wynosić 400 zł. Im bliżej Życia Pełnego Pasji tym mniejsze szanse na zdobycie biletu, więc nie zwlekaj!

Artykuł powstał we współpracy z organizatorami szkolenia Życie Pełne Pasji.

19. numer AlterBusiness.info